Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Запобігання проявам корупції
Запобігання проявам корупції
Президент на зустрічі з колективом НАБУ: У вас розв'язані руки Надрукувати

 Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з колективом Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) наголосив на повній підтримці антикорупційних органів у боротьбі з корупцією.

«На вас дуже багато тиснули. Ми на вас не впливатимемо, але якщо хтось тисне, ви нам кажіть – тиснутимемо на них. Якщо виникатимуть проблеми – звертайтеся. При нас у вас розв’язані руки», – заявив Володимир Зеленський під час відвідання НАБУ.

Президент підкреслив, що суспільство очікує від антикорупційних органів результатів роботи, зокрема обвинувальних вироків для тих, хто порушив закон.

Детальніше...
 
Спільними зусиллями ми зробили безпрецедентні кроки, які не мають аналогів в світі. - Президент Надрукувати

 Під час спілкування з громадськими активістами та представниками громадських ініціатив в ефірі «Суспільного телебачення» Президент України Петро Порошенко наголосив на важливості антикорупційної структури, яка була створена протягом останніх п’яти років. При цьому він підтримав позицію громадськості щодо недостатніх її успіхів у боротьбі з корупцією.

«Спільними зусиллями ми зробили безпрецедентні кроки, які не мають аналогів в світі. Було створено Національне антикорупційне бюро з широченними безпрецедентними повноваженнями, Спеціалізована антикорупційна прокуратура, яка нікому не підпорядкована, і є абсолютно незалежною, в першу чергу від Президента і політиків», - сказав Петро Порошенко. 

Детальніше...
 
Виступ Президента України на урочистому заході Надрукувати

 Шановний Голова Верховної Ради,

Шановний пане Прем’єр-міністр,

Шановні Голови Верховного Суду, Вищої Ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Ради суддів,

Шановні судді,

Ваші високоповажності Посли країн наших партнерів,

Детальніше...
 
Цього тижня має запрацювати Вищий антикорупційний суд України – Президент Надрукувати

 Днями має розпочати роботу Вищий антикорупційний суд України. Відповідний Указ Президент України Петро Порошенко планує підписати вже цього тижня.

«Цього тижня має бути підписаний мій Указ і ми маємо запустити антикорупційний суд», - повідомив Глава держави в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Петро Порошенко підкреслив, що конкурс на посади суддів антикорупційного суду  був проведений блискуче за участі ради міжнародних експертів та визнаний у всьому світі.

Детальніше...
 
Шановні громадяни! Надрукувати

 У разі виявлення вами неправомірних дій з боку працівників районного підрозділу Управління ДСНС України у Житомирській області просимо Вас звертатися до сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Житомирській області, телефон довіри (0412) 42-15-00, (0412) 42-15-01, (0412) 42-15-02.

Детальніше...
 
Мінрегіон – лідер у впровадженні антикорупційних заходів, – Геннадій Зубко Надрукувати

 Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України – лідер серед міністерств у виконанні найбільш складних та амбітних антикорупційних заходів у рамках ініціативи «Разом проти корупції» протягом травня-вересня 2018 року. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко.

«Головні фактори впливу – наша робота з перегляду ДБН, прозорість та відкритість процедур перегляду відхилень від ДБН, розробка Концепції публічного управління в будівництві. Амбітність наших цілей – висока! Але без неї не буває результату! Вітаю команду Мінрегіону з лідерством! Маємо й надалі тримати високу панку! Не зупиняємось!» – наголосив Геннадій Зубко.

Детальніше...
 
Визначено шляхи реформування сфери будівництва та її ризикоорієнтованість Надрукувати

29 жовтня під час зустрічі команди проекту «Разом проти корупції» з керівництвом Державної архітектурно-будівельної інспекції України обговорили механізми реформування системи держархбудконтролю задля зменшення корупційних ризиків у будівництві. Однією з пропозицій координатора урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» Оксани Величко стало створення електронних кабінетів для будівельних компаній – форми прямої і відкритої взаємодії між Держархбудінспекцією та інвесторами.

Детальніше...
 
Шановні громадяни! Надрукувати

 Шановні громадяни! У разі виявлення вами неправомірних дій з боку працівників районного підрозділу ДСНС просимо Вас звертатися до сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Житомирській області, телефон довіри (0412) 42-15-00, (0412) 42-15-01, (0412) 42-15-02.

Телефон довіри ДСНС України (044)289-12-41.

Детальніше...
 
Шлях до створення та функціонування Вищого антикорупційного суду повністю відкритий – Президент Надрукувати

 Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку з прийняттям Закону України «Про Вищий антикорупційний суд».

Зміни, що вносяться до Закону «Про судоустрій і статус суддів» та Закону «Про Вищий антикорупційний суд», дозволяють забезпечити ефективне започаткування роботи та подальше функціонування Вищого антикорупційного суду, в тому числі його апеляційної палати, що стане суттєвим кроком у питанні протидії корупції в Україні.

Законом вирішуються деякі питання організації діяльності Вищого антикорупційного суду та гарантій діяльності його суддів, зокрема передбачено деталізацію діяльності палат вищих спеціалізованих судів та закріплення певної інституційної, організаційної, кадрової та фінансової автономії апеляційної палати вищого спеціалізованого суду.

Детальніше...
 
Запуск ProZorro став одним з найміцніших антикорупційних кроків Уряду, – Володимир Гройсман Надрукувати

 Розгортання платформи ProZorro стало міцним антикорупційним кроком, запровадженим в секторі державних закупівель, а згодом і в напрямку розпорядження державними активами. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман з нагоди дворіччя запуску платформи.

Глава Уряду нагадав, що законодавство щодо започаткування ProZorro ухвалювалося під час його каденції на посаді Голови Верховної Ради. А з приходом в Уряд Володимир Гройсман став активним учасником процесу імплементації законодавства.

"Ми фактично зруйнували систему змов при державних закупівлях. Це сотні мільярдів, які витрачалися закрито, ніхто нічого не знав. Іноді створювалися такі механізми, які працювали на те, аби робити відкати, стимулювати хабарництво, неефективне використання ресурсів, - зазначив Глава Уряду. - Пройшло два роки, і ми можемо сказати, що система працює. Вона відкрита і публічна. Кожен громадянин, який може працювати в інтернеті, може подивитися, що і як закуповується, по яких цінах».

Детальніше...
 
Зміна підходів у системі охорони здоров’я дозволила поламати багато корупційних схем Надрукувати

 Зміна підходів до вирішення багатьох питань у системі охорони здоров’я дозволила зламати багато корупційних схем, які раніше формувалися на закупівлях ліків, вакцин, забезпеченні лікарень та безпосередньо пацієнтів із хронічними хворобами. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Ми розуміємо, що результати реформи, зміна принципів фінансування – це відкладені в часі категорії. Ми не побачимо їх тут і одразу. Але, що важливо. Вже понад 12 млн людей уклали договори на первинці зі своїм лікарем. І до цих лікарів вже є вимоги, календар оглядів. Це нова система, нова якість послуг. І за кожного з пацієнтів держава заплатить кошти лікарям, - сказав Володимир Гройсман. – Якість послуги проконтролює створена Національна служба здоров’я».

Глава Уряду наголосив, що перелік послуг на первинній ланці так само затверджений, і всі процедури унормовані.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 11 з 48

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.