Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Економічний і соціальний розвиток
Економічний і соціальний розвиток
Виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2013 року Надрукувати

Детальніше...
 
Про стан утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах району Надрукувати

Належне утримання доріг району має важливе значення для забезпечення функціонування та розвитку економіки, безпечного руху транспорту. Стан доріг та їх інфраструктури є одним із визначників рівня життя населення як країни вцілому, так і окремого регіону.

Детальніше...
 
Програма економічного і соціального розвитку району на 2014 рік Надрукувати

Детальніше...
 
Економічне і соціальне становище Коростишівського району у січні-вересні 2013 року Надрукувати

Детальніше...
 
До уваги суб'єктів підприємницької діяльності району Надрукувати

Пропонуємо суб’єктам підприємницької діяльності району взяти участь у майстер-класі «Альтернативні джерела енергії», який буде проходити 23 листопада поточного року в с.Городське, Коростишівського району в рамках реалізації проекту «Екобудівництво в системі зеленого туризму – перспективний вид підприємницької діяльності».

Детальніше...
 
До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівельну діяльність на території району! Надрукувати

Набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 04.03.2013 року №226 «Про внесення змін до Порядку провадження торгівельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів» із змістом якої можна ознайомитися на офіційному веб-порталі  Верховної Ради України (http://zakon2.rada.gov.ua).

 
Шлях до міжнародних коштів відкрито Надрукувати

 завдяки проекту Євросоюзу та Програмі розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Нагадаємо, у другій його фазі, що розпочалася в червні 2011-го і триватиме чотири роки, беруть участь громади Харитонівки, Шахворостівки, Вільнянки та Гуменників. Здійснивши перші організаційні заходи (створення громадських організацій, реєстрація статутів, обрання напрямків тощо), ГО Вільнянки та Гуменників презентували  свої мікро-проектні пропозиції на форумі, що відбувся минулої середи в Коростишеві. Участь у нім взяли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Івах та голова районної ради Андрій Дорошенко.

Відкриваючи форум, координатор проекту в Житомирській області Леонід Черних відзначив, що  громади нашого  району  якнайкраще зарекомендували себе у І фазі. А Студеницькій навіть вдалося  реалізувати одразу  два мікро-проекти. Її досвід є гарним підгрунтям для роботи нових пілотних громад району.

Детальніше...
 
Міжнародний проект згуртував українські громади Надрукувати

 У цім переконались учасники всеукраїнського тренінгу – викладачі предмету «Сталий розвиток суспільства» (курс вводиться з нового навчального року), котрі на чолі із координаторами: з моніторингу та зв’язків із громадськістю Київського центрального офісу – Ганною Яцюк та  міжнародного проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», ініційованого ЄС та ПРООН в нашій області – Леонідом Черних нещодавно  побували з візитом у нашому районі, зокрема, у с. Студениці, де, нагадаємо, спільними зусиллями Євросоюзу, влади району й громади вдалося вирішити нагальні проблеми з впровадження у сільській медамбулаторії енергозберігаючих технологій, ремонту даху і кабінетів.

 

Детальніше...
 
Презентація інвестиційного потенціалу області у Грузії Надрукувати

У ІІІ декаді березня цього року заплановано проведення презентації інвестиційного потенціалу Житомирської області у Грузії.

Формат заходу передбачає проведення безпосередніх переговорів з представниками ділових кіл даної держави, у зв'язку з чим крім офіційного складу делегації формується делегація з представників бізнесових кіл області.

Зважаючи на можливість встановлення економічно вигідних контактів з грузинськими партнерами пропонуємо зацікавленим особам взяти участь у вищезазначеному заході.

Про наміри щодо участі просимо повідомити управління економіки райдержадміністрації до 29 лютого 2012 року        (тел.5-24-45, факс 5-24-55, e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. ) або головне управління економіки облдержадміністрації (тел..47-46-32, факс: 47-44-86, e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. ).

 
Презентація проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Надрукувати
 Презентація проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»
Протягом  тижня  (з 16 по 18 січня) в  Вільнянській, Харитонівській, Гуменницькій, Шахворостівській сільських радах проведено презентацію проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» -    ІІ фаза (період реалізації 2011-2015рр.)  Саме ці громади, згідно рейтингового відбору, стали переможцями в конкурсі на участь у Проекті.
Детальніше...
 
Програма економічного і соціального розвитку Коростишівського району на 2012 рік Надрукувати
І. Оцінка тенденцій економічного і соціального

розвитку району у 2011 році

Економічне зростання в районі поступово набуває рис стійкого відновлення, компенсуючи втрачений після фінансової кризи потенціал.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 67 - 77 з 81

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.