Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Економічний і соціальний розвиток
Економічний і соціальний розвиток
До уваги суб'єктів підприємницької діяльності району Надрукувати

Пропонуємо суб’єктам підприємницької діяльності району взяти участь у майстер-класі «Альтернативні джерела енергії», який буде проходити 23 листопада поточного року в с.Городське, Коростишівського району в рамках реалізації проекту «Екобудівництво в системі зеленого туризму – перспективний вид підприємницької діяльності».

Детальніше...
 
До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівельну діяльність на території району! Надрукувати

Набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 04.03.2013 року №226 «Про внесення змін до Порядку провадження торгівельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів» із змістом якої можна ознайомитися на офіційному веб-порталі  Верховної Ради України (http://zakon2.rada.gov.ua).

 
Шлях до міжнародних коштів відкрито Надрукувати

 завдяки проекту Євросоюзу та Програмі розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Нагадаємо, у другій його фазі, що розпочалася в червні 2011-го і триватиме чотири роки, беруть участь громади Харитонівки, Шахворостівки, Вільнянки та Гуменників. Здійснивши перші організаційні заходи (створення громадських організацій, реєстрація статутів, обрання напрямків тощо), ГО Вільнянки та Гуменників презентували  свої мікро-проектні пропозиції на форумі, що відбувся минулої середи в Коростишеві. Участь у нім взяли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Івах та голова районної ради Андрій Дорошенко.

Відкриваючи форум, координатор проекту в Житомирській області Леонід Черних відзначив, що  громади нашого  району  якнайкраще зарекомендували себе у І фазі. А Студеницькій навіть вдалося  реалізувати одразу  два мікро-проекти. Її досвід є гарним підгрунтям для роботи нових пілотних громад району.

Детальніше...
 
Міжнародний проект згуртував українські громади Надрукувати

 У цім переконались учасники всеукраїнського тренінгу – викладачі предмету «Сталий розвиток суспільства» (курс вводиться з нового навчального року), котрі на чолі із координаторами: з моніторингу та зв’язків із громадськістю Київського центрального офісу – Ганною Яцюк та  міжнародного проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», ініційованого ЄС та ПРООН в нашій області – Леонідом Черних нещодавно  побували з візитом у нашому районі, зокрема, у с. Студениці, де, нагадаємо, спільними зусиллями Євросоюзу, влади району й громади вдалося вирішити нагальні проблеми з впровадження у сільській медамбулаторії енергозберігаючих технологій, ремонту даху і кабінетів.

 

Детальніше...
 
Презентація інвестиційного потенціалу області у Грузії Надрукувати

У ІІІ декаді березня цього року заплановано проведення презентації інвестиційного потенціалу Житомирської області у Грузії.

Формат заходу передбачає проведення безпосередніх переговорів з представниками ділових кіл даної держави, у зв'язку з чим крім офіційного складу делегації формується делегація з представників бізнесових кіл області.

Зважаючи на можливість встановлення економічно вигідних контактів з грузинськими партнерами пропонуємо зацікавленим особам взяти участь у вищезазначеному заході.

Про наміри щодо участі просимо повідомити управління економіки райдержадміністрації до 29 лютого 2012 року        (тел.5-24-45, факс 5-24-55, e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. ) або головне управління економіки облдержадміністрації (тел..47-46-32, факс: 47-44-86, e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. ).

 
Презентація проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Надрукувати
 Презентація проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»
Протягом  тижня  (з 16 по 18 січня) в  Вільнянській, Харитонівській, Гуменницькій, Шахворостівській сільських радах проведено презентацію проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» -    ІІ фаза (період реалізації 2011-2015рр.)  Саме ці громади, згідно рейтингового відбору, стали переможцями в конкурсі на участь у Проекті.
Детальніше...
 
Програма економічного і соціального розвитку Коростишівського району на 2012 рік Надрукувати
І. Оцінка тенденцій економічного і соціального

розвитку району у 2011 році

Економічне зростання в районі поступово набуває рис стійкого відновлення, компенсуючи втрачений після фінансової кризи потенціал.

 

Детальніше...
 
Виконання основних показників Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2011 Надрукувати
Детальніше...
 
Основні показники Програми економічного і соціального розвитку Коростишівського району на 2011 рік Надрукувати
Детальніше...
 
Програма економічного і соціального розвитку Коростишівського району на 2011 рік Надрукувати
Детальніше...
 
Виконання Програми економічного і соціального розвитку за 10 місяців 2010 року Надрукувати

·             

За результатами рейтингової оцінки І півріччя 2010 року Коростишівський район займав 21 місце серед районів області, а за 9 місяців поточного року перемістився на 12 позицій вище і зайняв 9 місце.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Всього 67 - 77 з 77

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Відомості про район
-
Райдержадміністрація:
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Місцезнаходження
Розпорядчі документи
Колегія райдержадміністрації
Вакансії
-
Прес-центр:
Новини
-
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Добровільне об'єднання територіальних громад
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Очищення влади
Інформація для виборців
Енергозбереження
Військова служба в Збройних Силах України
-
-
Економіка:
Економічний і соціальний розвиток
Підприємництво
Виставкова діяльність
Інвестиційні пропозиції
Сільське господарство
-
Соціальна сфера:
Соціальний захист населення
Культура та туризм
Освіта
Робота з молоддю