Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Економічний і соціальний розвиток
Економічний і соціальний розвиток
Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року Надрукувати

На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України управління фінансів Коростишівської райдержадміністрації надає інформацію про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.

Протягом січня – вересня 2016 року до загального фонду районного бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 21735,5 тис. грн., що на 7198,9 тис. грн. більше надходжень 2015 року. У порівнянні з затвердженим районною радою плановим показником, надходження більші на 13,1 %, або на 2519,2 тис. грн.

Детальніше...
 
Про виконання програми економічного та соціального розвитку району за 9 місяців 2016 року Надрукувати

Аналізуючи виконання програми економічного  соціального розвитку Коростишівського району за 9 місяців поточного, слід відмітити, що районна державна адміністрація будувала свою роботу відповідно до стратегічних напрямів реалізації положень Указів Президента України, Програми діяльності та Постанов Кабінету Міністрів, якими визначені основні завдання по вирішенню найактуальніших економічних проблем, забезпечення соціальної і політичної стабільності, відповідальності за стан справ на місцях.

Детальніше...
 
Надійшло звернення від приватна компанія «Укрпромресурс» Надрукувати

Повідомляємо, що на адресу департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації звернулась приватна компанія «Укрпромресурс», яка зацікавлена в придбанні хмелеплантацій (20-100 га) та ферм великої рогатої худоби (площею від 10000 м2) для їх подальшого переобладнання для вирощування свиней.

Детальніше...
 
Проект Програми економічного і соціального розвитку Коростишівського району на 2017 рік Надрукувати

Коростишівською райдержадміністрацією розроблено проект Програми економічного і соціального розвитку Коростишівського району на 2017 рік (далі - Програма). Даний проект Програми розроблено відповідно до вимог Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» з урахуванням пріоритетів загальнодержавної політики, інтересів територіальних громад, визначених потребами їх мешканців.

Детальніше...
 
Розпорядження голови райдержадміністрації від 31.08.2016 року №325 Надрукувати

Україна

КОРОСТИШІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

31.08.2016                                               №325

 

Про виконання Програми

економічного і соціального

розвитку та бюджету району

за І півріччя 2016 року

 

Відповідно до ст.13, ст.17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою закріплення позитивних тенденцій економічного і соціального зростання, вирішення нагальних проблем, що виникли і можуть виникнути в процесі реалізації програмних завдань і заходів, забезпечення фінансової стабільності в усіх галузях економіки, підвищення на цій основі життєвого рівня населення та  відповідно до стратегічних напрямів реалізації положень Указів Президента України, Постанов Кабінету Міністрів, якими визначені основні завдання по вирішенню найактуальніших економічних проблем, забезпечення соціальної і політичної стабільності, відповідальності за стан справ на місцях, з метою забезпечення систематичного та ефективного управління економічними і соціальними процесами, підвищення ефективності роботи у відповідних галузях, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 02.08.2016 №245 «Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку та бюджету області за перше півріччя 2016 року» та на виконання рішення колегії райдержадміністрації від 31.08.2016 року № 25:

Детальніше...
 
Щодо проведення тренінгових занять Надрукувати

Громадська організація «Житомирська асоціація науковців та бізнес- консультантів» організовує проект «Business Development Club» («Клуб розвитку бізнесу») на території Житомирської області.

Проект передбачає проведення циклу тренінгових занять (жовтень- грудень 2016 року) для підвищення рівня володіння діловою англійською мовою серед представників малого та середнього бізнесу Житомирської області, приватних підприємців, представників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.

Детальніше...
 
Про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2016 року Надрукувати

Аналізуючи виконання програми економічного і соціального розвитку Коростишівського району за І півріччя поточного, слід відмітити, що районна державна адміністрація  будувала свою роботу відповідно до стратегічних напрямів реалізації положень Указів Президента України, Програми діяльності та Постанов Кабінету Міністрів, якими визначені основні завдання по вирішенню найактуальніших економічних проблем, забезпечення соціальної і політичної стабільності, відповідальності за стан справ на місцях.

Детальніше...
 
Підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку Коростишівського району за 2015 рік Надрукувати

Протягом звітного періоду районна державна адміністрація  будувала свою роботу відповідно до напрямів реалізації положень Указів Президента України, Постанов Кабінету Міністрів, якими визначені основні завдання по вирішенню найактуальніших економічних проблем, забезпечення соціальної і політичної стабільності, відповідальності за стан справ на місцях.

Детальніше...
 
Програма економічного і соціального розвитку Коростишівського району на 2016 рік Надрукувати

Детальніше...
 
Виконання програми економічного і соціального розвитку Коростишівського р-ну за І півріччя 2015 року Надрукувати

Детальніше...
 
Про виконання програми економічного та соціального розвитку і бюджету р-ну за І кв. 2015 року Надрукувати

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Всього 45 - 55 з 77

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Відомості про район
-
Райдержадміністрація:
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Місцезнаходження
Розпорядчі документи
Колегія райдержадміністрації
Вакансії
-
Прес-центр:
Новини
-
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Добровільне об'єднання територіальних громад
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Очищення влади
Інформація для виборців
Енергозбереження
Військова служба в Збройних Силах України
-
-
Економіка:
Економічний і соціальний розвиток
Підприємництво
Виставкова діяльність
Інвестиційні пропозиції
Сільське господарство
-
Соціальна сфера:
Соціальний захист населення
Культура та туризм
Освіта
Робота з молоддю