Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Економічний і соціальний розвиток
Економічний і соціальний розвиток
Засідання районної транспортної комісії по контролю за дотриманням правил пасажирських перевезень Надрукувати

 Під керівництвом голови райдержадміністрації В.І.Поліщука відбулося засідання районної транспортної комісії по контролю за дотриманням правил пасажирських перевезень у Коростишівському районі.

Начальник відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Мартинюк інформувала присутніх про результати обстеження пасажиропотоків на приміських маршрутах з перевізниками, із якими укладено угоди про перевезення пільгових категорій пасажирів автомобільним транспортом за рахунок районного бюджету відповідно до Програми надання окремих видів пільг громадянам Коростишівського району на 2018 – 2022 роки.

Детальніше...
 
За 5 місяців 2018 року місцеві бюджети зросли до 89,7 млрд грн, - Геннадій Зубко Надрукувати

 Протягом січня-травня 2018 р. доходи місцевих бюджетів зросли до 89,7 млрд грн. Приріст надходжень до відповідного періоду минулого року – 24,1%, або 17,39 млрд гривень.

Зростання місцевих бюджетів порівняно з аналогічним періодом минулого року відбулося у всіх регіонах України: від 180 млн грн – у Чернівецькій області, до 1,9 млрд – у Дніпропетровській. Бюджет міста Києва зріс на 2,8 млрд гривень. Про це на своїй сторінці у FB написав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...
 
Про стан ринку праці Коростишівського району за січень – травень 2018 року Надрукувати

 Протягом січня – травня 2018 року перебувало на обліку в службі зайнятості 1218 осіб, у тому числі 657 безробітних із них: 424 жінки, 269 осіб – молоді до 35 років. Станом на 01.06.2018 року перебуває 418 осіб, що мають статус безробітного.

За сприяння служби зайнятості, протягом січня – травня 2018 року було працевлаштовано 288 осіб, із них: 50 безробітних.

Із метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці протягом січня – травня 2018 року пройшли професійне навчання (підвищили кваліфікацію, пройшли перепідготовку) 9 чол. Усього навчалися в даному періоді – 25 осіб (у т.ч. 2 учасника АТО та 3 особи з інвалідністю).

Детальніше...
 
Україна і Ліхтенштейн готові посилювати торгово-економічну співпрацю Надрукувати

 Україна і Князівство Ліхтенштейн готові посилювати торгово-економічну співпрацю в контексті використання можливостей режиму вільної торгівлі, а також Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила, до якої Україна доєдналася цього року. Про це йшлося під час переговорів Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана і Спадкоємного принца Ліхтенштейну Алоїза. Це перший візит монаршої особи в Україну і, як зазначив Глава Уряду, він сприятиме поглибленню зв’язків двох держав.

Детальніше...
 
Житомирщина займає 3 місце в Україні за індексом реальної заробітної плати Надрукувати

 На Житомирщині індекс реальної заробітної плати за 4 місяці 2018 року становить 114%. За цим показником область займає 3 місце.

Про це повідомляє департамент праці та соціального захисту населення ОДА.

«На Житомирщині індекс реальної заробітної плати за січень-квітень 2018 р. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становив 114%. Він є вищим за загальнодержавний показник (по Україні – 111,2%). У рейтингу областей за цим показником область займає 3 місце», – зазначає заступник директора департаменту Світлана Бойм.

Детальніше...
 
Можливості економіки є ключовою запорукою процесу збільшення мінімальної зарплати, – Глава Уряду Надрукувати

 Можливості економіки, її стале зростання є ключовою запорукою процесу збільшення мінімальної зарплати і середньої зарплати по країні. Про це сказав в ефірі одного з телеканалів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він наголосив, що в 2014-2015 роках говорити про збільшення зарплат не доводилося з об’єктивних причин. І фактично саме Уряд Гройсмана першим поставив питання збільшення «мінімалки» до 3200 грн з 1 січня 2017 року.

 «Сьогодні мінімальна зарплата 3723 грн. Як тільки буде найменша можливість це зробити (підвищити мінімальну зарплату), я це з задоволенням зроблю. Я ініціатор і прихильник цього. Головне – можливості економіки», - сказав Володимир Гройсман.

Детальніше...
 
Економічні показники українсько-німецької співпраці є дуже обнадійливими Надрукувати

 Президент України Петро Порошенко обговорив з Федеральним президентом Республіки Німеччина Франком-Вальтером Штайнмаєром питання економічного співробітництва двох держав.

«Сьогодні з офіційним візитом в Україні Президент Німеччини, у наступні дні у нас буде Міністр закордонних справ. І я думаю, що це дуже добре характеризує дуже позитивний характер відносин між Україною та Німеччиною», - зазначив Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Федеральним президентом Республіки Німеччина Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Детальніше...
 
ВНУТРІШНЯ ТОРГІВЛЯ Надрукувати

 Роздрібний товарооборот підприємств роздрібної торгівлі (без урахування роздрібного товарообороту фізичних осіб-підприємців) по району у 2017 році склав 373,3 млн.грн.

Питома вага району в обласному обсязі – 3,0% (Брусилівський район – 0,6%; Радомишльський район – 1,9%; Житомирський район – 5,7%).

Детальніше...
 
ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ Надрукувати

 Кількість зареєстрованих безробітних у районі на кінець березня 2018 року становила 364 особи, що на 141 особу або на 27,9% менше, ніж у січні-березні минулого року.

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до районного центру зайнятості, упродовж березня 2018 року зросла на 69,0% і на кінець місяця становила 71 одиницю (на кінець березня 2017 року80).

Детальніше...
 
НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ Надрукувати

 Станом на 01 березня 2018 року в районі, за оцінкою, проживали 40 169 осіб, із них 25 401 особа або 63,2% мешкали у місті та 14 768 осіб – у сільській місцевості.

За січень–лютий 2018 року кількість населення району зменшилась на 64 особи. Зменшення населення відбулося за рахунок природного та міграційного скорочень – на 61 та 3 особи відповідно.

Детальніше...
 
Про виконання районного бюджету за І квартал ц.р. Надрукувати

 Упродовж січня-березня ц.р. до загального фонду районного бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 2844,1 тис.грн., що на 125,2 тис.грн. більше, ніж у 2017 р. У порівнянні із затвердженим районною радою плановим показником надходження зменшились на 377,1 тис.грн., або на 88,3%.

Найбільшу питому вагу в структурі доходів (без урахування трансфертів) займає податок на доходи фізичних осіб – 93,1%. За плану 3114,5 тис.грн., до бюджету його надійшло 2647,9 тис.грн. Показники виконані на 85,0% (-466,6 тис.грн.). Порівняно з аналогічним періодом 2017-го це більше на 43,3 тис.грн.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Всього 34 - 44 з 91

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.