Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Економічний і соціальний розвиток
Економічний і соціальний розвиток
Інформація про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року Надрукувати

Протягом січня – червня 2017 року до загального фонду районного бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 6171,9 тис. грн., що на 8199,4 тис. грн. менше надходжень ніж 2016 року. У порівнянні із затвердженим районною радою плановим показником, надходження більші на 7,6 %, або на 436,3 тис. грн.

Детальніше...
 
Про виконання програми економічного і соціального розвитку за І квартал 2017 року Надрукувати

 Протягом І кварталу 2017 року зусилля органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання усіх галузей були направлені та зосередженні на виконанні основних завдань економічного та соціального розвитку.

Виконання показників Програми економічного і соціального розвитку постійно координувалось і контролювалось виконавчими структурами райдержадміністрації, в результаті налагодженій співпраці вдалося досягти  наступних результатів.

Детальніше...
 
Відділ статистики у Коростишівському районі інформує: Надрукувати

 На кінець 2016 року в районі працювало 22 дошкільних навчальних закладів із кількістю місць – 1082.Кількість дітей у них становила 1455 осіб. Зберігалася тенденція перевантаженості дошкільних навчальних закладів. Так, серед районів області кількість дітей у розрахунку на 100 місць в Коростишівському районі найбільша – 126, середній показник по області – 113.

Детальніше...
 
Відділ статистики у Коростишівському районі інформує: Надрукувати

 Індекс споживчих цін

За даними Державної служби статистики індекс споживчих цін по Україні за березень 2017 року до попереднього місяця склав 101,8%, з початку року – 103,9%. По області ці показники відповідно становили 101,4% та 102,9%.

Детальніше...
 
Звіт голови РДА В.Купрійчука про виконання програми економічного і соціального розвитку району Надрукувати

 28 березня на засіданні чергової сесії районної ради голова райдержадміністрації В.М.Купрійчук звітував про стан виконання програми економічного та соціального розвитку району у 2016 році.

Василь Купрійчук відмітив, що за 2016 рік до загального фонду бюджету району надійшло доходів у сумі 355 485,2 тис. грн., при затвердженому та уточненому плані 348 705,9 тис.грн., у тому числі офіційних трансфертів - у сумі 279 888,5 тис. грн., власних податків та зборів - 75 596,7 тис. грн.

Детальніше...
 
Про виконання програми економічного та соціального розвитку району за 2016 рік (презентація) Надрукувати

Детальніше...
 
Результати роботи у 2016 році Надрукувати

 Робота районної державної адміністрації у 2016 році була спрямована на забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку району, ефективного використання наявних природних, трудових та фінансових ресурсів, сприяння залученню інвестиційних ресурсів у пріоритетні галузі економіки, вирішення актуальних проблем життєдіяльності району, поліпшення добробуту та соціального захисту населення у непростий для нашої країни час.

Здійснювався комплекс заходів щодо наповнення дохідної частини бюджету та економного використання бюджетних коштів. 

Детальніше...
 
Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року Надрукувати

На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України управління фінансів Коростишівської райдержадміністрації надає інформацію про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.

Протягом січня – вересня 2016 року до загального фонду районного бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 21735,5 тис. грн., що на 7198,9 тис. грн. більше надходжень 2015 року. У порівнянні з затвердженим районною радою плановим показником, надходження більші на 13,1 %, або на 2519,2 тис. грн.

Детальніше...
 
Про виконання програми економічного та соціального розвитку району за 9 місяців 2016 року Надрукувати

Аналізуючи виконання програми економічного  соціального розвитку Коростишівського району за 9 місяців поточного, слід відмітити, що районна державна адміністрація будувала свою роботу відповідно до стратегічних напрямів реалізації положень Указів Президента України, Програми діяльності та Постанов Кабінету Міністрів, якими визначені основні завдання по вирішенню найактуальніших економічних проблем, забезпечення соціальної і політичної стабільності, відповідальності за стан справ на місцях.

Детальніше...
 
Надійшло звернення від приватна компанія «Укрпромресурс» Надрукувати

Повідомляємо, що на адресу департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації звернулась приватна компанія «Укрпромресурс», яка зацікавлена в придбанні хмелеплантацій (20-100 га) та ферм великої рогатої худоби (площею від 10000 м2) для їх подальшого переобладнання для вирощування свиней.

Детальніше...
 
Проект Програми економічного і соціального розвитку Коростишівського району на 2017 рік Надрукувати

Коростишівською райдержадміністрацією розроблено проект Програми економічного і соціального розвитку Коростишівського району на 2017 рік (далі - Програма). Даний проект Програми розроблено відповідно до вимог Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» з урахуванням пріоритетів загальнодержавної політики, інтересів територіальних громад, визначених потребами їх мешканців.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Всього 34 - 44 з 73

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Відомості про район
-
Райдержадміністрація:
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Місцезнаходження
Розпорядчі документи
Колегія райдержадміністрації
Вакансії
-
Прес-центр:
Новини
-
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Добровільне об'єднання територіальних громад
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Очищення влади
Інформація для виборців
Енергозбереження
Військова служба в Збройних Силах України
-
-
Економіка:
Економічний і соціальний розвиток
Підприємництво
Виставкова діяльність
Інвестиційні пропозиції
Сільське господарство
-
Соціальна сфера:
Соціальний захист населення
Культура та туризм
Освіта
Робота з молоддю