Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Економічний і соціальний розвиток
Економічний і соціальний розвиток
Україна і Ліхтенштейн готові посилювати торгово-економічну співпрацю Надрукувати

 Україна і Князівство Ліхтенштейн готові посилювати торгово-економічну співпрацю в контексті використання можливостей режиму вільної торгівлі, а також Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила, до якої Україна доєдналася цього року. Про це йшлося під час переговорів Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана і Спадкоємного принца Ліхтенштейну Алоїза. Це перший візит монаршої особи в Україну і, як зазначив Глава Уряду, він сприятиме поглибленню зв’язків двох держав.

Детальніше...
 
Житомирщина займає 3 місце в Україні за індексом реальної заробітної плати Надрукувати

 На Житомирщині індекс реальної заробітної плати за 4 місяці 2018 року становить 114%. За цим показником область займає 3 місце.

Про це повідомляє департамент праці та соціального захисту населення ОДА.

«На Житомирщині індекс реальної заробітної плати за січень-квітень 2018 р. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становив 114%. Він є вищим за загальнодержавний показник (по Україні – 111,2%). У рейтингу областей за цим показником область займає 3 місце», – зазначає заступник директора департаменту Світлана Бойм.

Детальніше...
 
Можливості економіки є ключовою запорукою процесу збільшення мінімальної зарплати, – Глава Уряду Надрукувати

 Можливості економіки, її стале зростання є ключовою запорукою процесу збільшення мінімальної зарплати і середньої зарплати по країні. Про це сказав в ефірі одного з телеканалів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він наголосив, що в 2014-2015 роках говорити про збільшення зарплат не доводилося з об’єктивних причин. І фактично саме Уряд Гройсмана першим поставив питання збільшення «мінімалки» до 3200 грн з 1 січня 2017 року.

 «Сьогодні мінімальна зарплата 3723 грн. Як тільки буде найменша можливість це зробити (підвищити мінімальну зарплату), я це з задоволенням зроблю. Я ініціатор і прихильник цього. Головне – можливості економіки», - сказав Володимир Гройсман.

Детальніше...
 
Економічні показники українсько-німецької співпраці є дуже обнадійливими Надрукувати

 Президент України Петро Порошенко обговорив з Федеральним президентом Республіки Німеччина Франком-Вальтером Штайнмаєром питання економічного співробітництва двох держав.

«Сьогодні з офіційним візитом в Україні Президент Німеччини, у наступні дні у нас буде Міністр закордонних справ. І я думаю, що це дуже добре характеризує дуже позитивний характер відносин між Україною та Німеччиною», - зазначив Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Федеральним президентом Республіки Німеччина Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Детальніше...
 
ВНУТРІШНЯ ТОРГІВЛЯ Надрукувати

 Роздрібний товарооборот підприємств роздрібної торгівлі (без урахування роздрібного товарообороту фізичних осіб-підприємців) по району у 2017 році склав 373,3 млн.грн.

Питома вага району в обласному обсязі – 3,0% (Брусилівський район – 0,6%; Радомишльський район – 1,9%; Житомирський район – 5,7%).

Детальніше...
 
ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ Надрукувати

 Кількість зареєстрованих безробітних у районі на кінець березня 2018 року становила 364 особи, що на 141 особу або на 27,9% менше, ніж у січні-березні минулого року.

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до районного центру зайнятості, упродовж березня 2018 року зросла на 69,0% і на кінець місяця становила 71 одиницю (на кінець березня 2017 року80).

Детальніше...
 
НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ Надрукувати

 Станом на 01 березня 2018 року в районі, за оцінкою, проживали 40 169 осіб, із них 25 401 особа або 63,2% мешкали у місті та 14 768 осіб – у сільській місцевості.

За січень–лютий 2018 року кількість населення району зменшилась на 64 особи. Зменшення населення відбулося за рахунок природного та міграційного скорочень – на 61 та 3 особи відповідно.

Детальніше...
 
Про виконання районного бюджету за І квартал ц.р. Надрукувати

 Упродовж січня-березня ц.р. до загального фонду районного бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 2844,1 тис.грн., що на 125,2 тис.грн. більше, ніж у 2017 р. У порівнянні із затвердженим районною радою плановим показником надходження зменшились на 377,1 тис.грн., або на 88,3%.

Найбільшу питому вагу в структурі доходів (без урахування трансфертів) займає податок на доходи фізичних осіб – 93,1%. За плану 3114,5 тис.грн., до бюджету його надійшло 2647,9 тис.грн. Показники виконані на 85,0% (-466,6 тис.грн.). Порівняно з аналогічним періодом 2017-го це більше на 43,3 тис.грн.

Детальніше...
 
«Підготовка робітничих кадрів ( он-лайн анкета)» Надрукувати

«http://docs.google.com/forms/d/e1FAIpQLSdVKq7xLRurR_qqzycyF44mfgDVDqGYoL5GMGeXIztKxkA9Ow/viewform»

 
«Підготовка робітничих кадрів ( он-лайн анкета)» Надрукувати

«http://docs.google.com/forms/d/e1FAIpQLSdVKq7xLRurR_qqzycyF44mfgDVDqGYoL5GMGeXIztKxkA9Ow/viewform»

 
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності! Надрукувати

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі – Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 року №868, додаток 7. Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.


Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Всього 23 - 33 з 77

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Відомості про район
-
Райдержадміністрація:
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Місцезнаходження
Розпорядчі документи
Колегія райдержадміністрації
Вакансії
-
Прес-центр:
Новини
-
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Добровільне об'єднання територіальних громад
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Очищення влади
Інформація для виборців
Енергозбереження
Військова служба в Збройних Силах України
-
-
Економіка:
Економічний і соціальний розвиток
Підприємництво
Виставкова діяльність
Інвестиційні пропозиції
Сільське господарство
-
Соціальна сфера:
Соціальний захист населення
Культура та туризм
Освіта
Робота з молоддю