Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Економічний і соціальний розвиток
Економічний і соціальний розвиток
Ціни на продукти харчування в Україні знижуються, - Держстат Надрукувати

 Ціни на продукти харчування в Україні продовжують тенденцію до зниження. Як стверджують дані Державної служби статистики, в липні порівняно з червнем ціни на продовольство знизилися на 1,9%. Найбільше (12,4 - 7,6%) подешевшали сезонні продукти - овочі, фрукти й яйця. Також знизилися ціни на молоко, молочні продукти, сало і свинину. На 0,7-1,9% так само сезонно подорожчали вироби із зернових, в тому числі хліб та макаронні вироби, та деякі крупи.

Детальніше...
 
Один з головних індикаторів економічного розвитку – зростання середньої зарплати Надрукувати

 Одним з ключових індикаторів економічного зростання України є ріст середньої зарплати, який за підсумками року може сягнути 10 тис. грн. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Головний пріоритет - середня зарплата. І цей показник ми хочемо довести до 10 тис. грн. Це реальна історія. Зараз зарплати вже більше 8 тис. грн», - сказав Володимир Гройсман.

Детальніше...
 
Рівень смертності в районі Надрукувати

 У 2017 році в районі померло на 3,3% більше людей, аніж у 2016р (688 проти 666). У розрахунку на 1000 населення рівень смертності збільшився з 16,4 до 17,0. Найвищим він був у Малинському районі (22,5‰), а найменшим – у Олевському районі (14,7‰) (по області 16,2%).

Найбільш розповсюдженими причинами смерті залишаються хвороби системи кровообігу (75,1% усіх померлих), новоутворення (11,6%), зовнішні причини смерті (4,4%), хвороб органів травлення (2,9%), органів дихання (2,3%), хвороби зумовленої вірусом імунодефіциту людини (1,0%) та ін.

Детальніше...
 
Починаємо нову сторінку роботи ДФС, її результатом будуть цифри наповнення бюджету Надрукувати

 Уряд України в рамках політики наведення ладу в системі державних фінансів відкриває нову сторінку роботи Державної фіскальної служби, головним орієнтиром якої має стати наповнення державного бюджету. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час селекторної наради в ДФС.

«Я не збираюся погоджуватися із станом справ з точки зору наповнення держбюджету. На жаль, деякі працівники ДФС стали частиною системи, яка грабує країну. Варіантів два – або сповідуєте принцип робити Україну сильною, або протягом доби залишайте посади», - сказав Володимир Гройсман.

Детальніше...
 
Засідання районної транспортної комісії по контролю за дотриманням правил пасажирських перевезень Надрукувати

 Під керівництвом голови райдержадміністрації В.І.Поліщука відбулося засідання районної транспортної комісії по контролю за дотриманням правил пасажирських перевезень у Коростишівському районі.

Начальник відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Мартинюк інформувала присутніх про результати обстеження пасажиропотоків на приміських маршрутах з перевізниками, із якими укладено угоди про перевезення пільгових категорій пасажирів автомобільним транспортом за рахунок районного бюджету відповідно до Програми надання окремих видів пільг громадянам Коростишівського району на 2018 – 2022 роки.

Детальніше...
 
За 5 місяців 2018 року місцеві бюджети зросли до 89,7 млрд грн, - Геннадій Зубко Надрукувати

 Протягом січня-травня 2018 р. доходи місцевих бюджетів зросли до 89,7 млрд грн. Приріст надходжень до відповідного періоду минулого року – 24,1%, або 17,39 млрд гривень.

Зростання місцевих бюджетів порівняно з аналогічним періодом минулого року відбулося у всіх регіонах України: від 180 млн грн – у Чернівецькій області, до 1,9 млрд – у Дніпропетровській. Бюджет міста Києва зріс на 2,8 млрд гривень. Про це на своїй сторінці у FB написав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...
 
Про стан ринку праці Коростишівського району за січень – травень 2018 року Надрукувати

 Протягом січня – травня 2018 року перебувало на обліку в службі зайнятості 1218 осіб, у тому числі 657 безробітних із них: 424 жінки, 269 осіб – молоді до 35 років. Станом на 01.06.2018 року перебуває 418 осіб, що мають статус безробітного.

За сприяння служби зайнятості, протягом січня – травня 2018 року було працевлаштовано 288 осіб, із них: 50 безробітних.

Із метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці протягом січня – травня 2018 року пройшли професійне навчання (підвищили кваліфікацію, пройшли перепідготовку) 9 чол. Усього навчалися в даному періоді – 25 осіб (у т.ч. 2 учасника АТО та 3 особи з інвалідністю).

Детальніше...
 
Україна і Ліхтенштейн готові посилювати торгово-економічну співпрацю Надрукувати

 Україна і Князівство Ліхтенштейн готові посилювати торгово-економічну співпрацю в контексті використання можливостей режиму вільної торгівлі, а також Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила, до якої Україна доєдналася цього року. Про це йшлося під час переговорів Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана і Спадкоємного принца Ліхтенштейну Алоїза. Це перший візит монаршої особи в Україну і, як зазначив Глава Уряду, він сприятиме поглибленню зв’язків двох держав.

Детальніше...
 
Житомирщина займає 3 місце в Україні за індексом реальної заробітної плати Надрукувати

 На Житомирщині індекс реальної заробітної плати за 4 місяці 2018 року становить 114%. За цим показником область займає 3 місце.

Про це повідомляє департамент праці та соціального захисту населення ОДА.

«На Житомирщині індекс реальної заробітної плати за січень-квітень 2018 р. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становив 114%. Він є вищим за загальнодержавний показник (по Україні – 111,2%). У рейтингу областей за цим показником область займає 3 місце», – зазначає заступник директора департаменту Світлана Бойм.

Детальніше...
 
Можливості економіки є ключовою запорукою процесу збільшення мінімальної зарплати, – Глава Уряду Надрукувати

 Можливості економіки, її стале зростання є ключовою запорукою процесу збільшення мінімальної зарплати і середньої зарплати по країні. Про це сказав в ефірі одного з телеканалів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він наголосив, що в 2014-2015 роках говорити про збільшення зарплат не доводилося з об’єктивних причин. І фактично саме Уряд Гройсмана першим поставив питання збільшення «мінімалки» до 3200 грн з 1 січня 2017 року.

 «Сьогодні мінімальна зарплата 3723 грн. Як тільки буде найменша можливість це зробити (підвищити мінімальну зарплату), я це з задоволенням зроблю. Я ініціатор і прихильник цього. Головне – можливості економіки», - сказав Володимир Гройсман.

Детальніше...
 
Економічні показники українсько-німецької співпраці є дуже обнадійливими Надрукувати

 Президент України Петро Порошенко обговорив з Федеральним президентом Республіки Німеччина Франком-Вальтером Штайнмаєром питання економічного співробітництва двох держав.

«Сьогодні з офіційним візитом в Україні Президент Німеччини, у наступні дні у нас буде Міністр закордонних справ. І я думаю, що це дуже добре характеризує дуже позитивний характер відносин між Україною та Німеччиною», - зазначив Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Федеральним президентом Республіки Німеччина Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Всього 12 - 22 з 73

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Відомості про район
-
Райдержадміністрація:
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Місцезнаходження
Розпорядчі документи
Колегія райдержадміністрації
Вакансії
-
Прес-центр:
Новини
-
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Добровільне об'єднання територіальних громад
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Очищення влади
Інформація для виборців
Енергозбереження
Військова служба в Збройних Силах України
-
-
Економіка:
Економічний і соціальний розвиток
Підприємництво
Виставкова діяльність
Інвестиційні пропозиції
Сільське господарство
-
Соціальна сфера:
Соціальний захист населення
Культура та туризм
Освіта
Робота з молоддю