Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Економічний і соціальний розвиток
Економічний і соціальний розвиток
Соціальний захист Надрукувати

 У січні–липні 2018 року призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 3766 домогосподарствам району, із них у місті1990 домогосподарствам.

Сума субсидій, призначених домогосподарствам у січні–липні п.р. становила 698,7 тис.грн. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у липні 2018 року склав 294,0 грн.

Окрім того, у січні–липні 2018 року 1914 домогосподарств (93,4% із числа тих, які звернулися) призначені субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, з них у місті 158 домогосподарствам, у сільській місцевості – 1756.

Детальніше...
 
Ринок праці Надрукувати

 Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ і організацій (з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у ІІ кварталі 2018р. становила 4020 осіб, що менше на 5,8%, ніж у І кварталі п.р. Упродовж квітня - червня 2018 року на підприємства прийнято 110 осіб, тоді як вибуло 313 (відповідно 2,7% та 7,8% середньооблікової кількості штатних працівників). Розмір середньомісячної заробітної плати штатного працівника становив 6498 грн і порівняно з відповідним періодом попереднього року збільшився на 19,0%, проте на 12,0% менше середнього рівня по регіону.

Кількість зареєстрованих безробітних в районі на кінець липня 2018р. становила 407осіб, що на 12,5% менше, ніж на відповідну дату минулого року.Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до районної філії центру зайнятості, упродовж липня п.р. зросла на 34,8% і на кінець місяця становила 62 одиниці (на кінець липня 2017р. – 39).

Детальніше...
 
Щодо підготовки проектів ДПП за підтримки програми «U-LEAD з Європою» Надрукувати

 Залучення приватних інвестицій для розбудови інфраструктури на засадах державно-приватного партнерства (далі – ДПП) є одним з пріоритетів економічних реформ в Україні та ефективним механізмом розвитку регіонів. Координацію розроблення та реалізації даної реформи доручено Мінекономрозвитку, як органу, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері ДПП.

У жовтні 2018 року проводитиметься відбір для підготовки пілотних проектів ДПП на місцевому рівні.

Детальніше...
 
Економіка України зростає 10 кварталів поспіль, - Держстат Надрукувати

 Економіка України зростає 10 кварталів поспіль, стверджують дані Державної служби статистики України. Так, зростання реального ВВП у другому кварталі поточного року склало 3,6% порівняно з другим кварталом 2017 року.

Одним з факторів зростання стало зростання товарного експорту. За перше півріччя зростання цього показника становило 12,7% порівняно з аналогічним показником минулого року. В абсолютних цифрах обсяг товарного експорту перевищив 23,2 млрд дол. Експорт послуг з України зріс на 5,7% - до 5,38 млрд дол і перевищив імпорт. Позитивне сальдо торгівлі послугами за перше півріччя склало 2,8 млрд дол.

Детальніше...
 
Ціни на продукти харчування в Україні знижуються, - Держстат Надрукувати

 Ціни на продукти харчування в Україні продовжують тенденцію до зниження. Як стверджують дані Державної служби статистики, в липні порівняно з червнем ціни на продовольство знизилися на 1,9%. Найбільше (12,4 - 7,6%) подешевшали сезонні продукти - овочі, фрукти й яйця. Також знизилися ціни на молоко, молочні продукти, сало і свинину. На 0,7-1,9% так само сезонно подорожчали вироби із зернових, в тому числі хліб та макаронні вироби, та деякі крупи.

Детальніше...
 
Один з головних індикаторів економічного розвитку – зростання середньої зарплати Надрукувати

 Одним з ключових індикаторів економічного зростання України є ріст середньої зарплати, який за підсумками року може сягнути 10 тис. грн. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Головний пріоритет - середня зарплата. І цей показник ми хочемо довести до 10 тис. грн. Це реальна історія. Зараз зарплати вже більше 8 тис. грн», - сказав Володимир Гройсман.

Детальніше...
 
Рівень смертності в районі Надрукувати

 У 2017 році в районі померло на 3,3% більше людей, аніж у 2016р (688 проти 666). У розрахунку на 1000 населення рівень смертності збільшився з 16,4 до 17,0. Найвищим він був у Малинському районі (22,5‰), а найменшим – у Олевському районі (14,7‰) (по області 16,2%).

Найбільш розповсюдженими причинами смерті залишаються хвороби системи кровообігу (75,1% усіх померлих), новоутворення (11,6%), зовнішні причини смерті (4,4%), хвороб органів травлення (2,9%), органів дихання (2,3%), хвороби зумовленої вірусом імунодефіциту людини (1,0%) та ін.

Детальніше...
 
Починаємо нову сторінку роботи ДФС, її результатом будуть цифри наповнення бюджету Надрукувати

 Уряд України в рамках політики наведення ладу в системі державних фінансів відкриває нову сторінку роботи Державної фіскальної служби, головним орієнтиром якої має стати наповнення державного бюджету. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час селекторної наради в ДФС.

«Я не збираюся погоджуватися із станом справ з точки зору наповнення держбюджету. На жаль, деякі працівники ДФС стали частиною системи, яка грабує країну. Варіантів два – або сповідуєте принцип робити Україну сильною, або протягом доби залишайте посади», - сказав Володимир Гройсман.

Детальніше...
 
Засідання районної транспортної комісії по контролю за дотриманням правил пасажирських перевезень Надрукувати

 Під керівництвом голови райдержадміністрації В.І.Поліщука відбулося засідання районної транспортної комісії по контролю за дотриманням правил пасажирських перевезень у Коростишівському районі.

Начальник відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Мартинюк інформувала присутніх про результати обстеження пасажиропотоків на приміських маршрутах з перевізниками, із якими укладено угоди про перевезення пільгових категорій пасажирів автомобільним транспортом за рахунок районного бюджету відповідно до Програми надання окремих видів пільг громадянам Коростишівського району на 2018 – 2022 роки.

Детальніше...
 
За 5 місяців 2018 року місцеві бюджети зросли до 89,7 млрд грн, - Геннадій Зубко Надрукувати

 Протягом січня-травня 2018 р. доходи місцевих бюджетів зросли до 89,7 млрд грн. Приріст надходжень до відповідного періоду минулого року – 24,1%, або 17,39 млрд гривень.

Зростання місцевих бюджетів порівняно з аналогічним періодом минулого року відбулося у всіх регіонах України: від 180 млн грн – у Чернівецькій області, до 1,9 млрд – у Дніпропетровській. Бюджет міста Києва зріс на 2,8 млрд гривень. Про це на своїй сторінці у FB написав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...
 
Про стан ринку праці Коростишівського району за січень – травень 2018 року Надрукувати

 Протягом січня – травня 2018 року перебувало на обліку в службі зайнятості 1218 осіб, у тому числі 657 безробітних із них: 424 жінки, 269 осіб – молоді до 35 років. Станом на 01.06.2018 року перебуває 418 осіб, що мають статус безробітного.

За сприяння служби зайнятості, протягом січня – травня 2018 року було працевлаштовано 288 осіб, із них: 50 безробітних.

Із метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці протягом січня – травня 2018 року пройшли професійне навчання (підвищили кваліфікацію, пройшли перепідготовку) 9 чол. Усього навчалися в даному періоді – 25 осіб (у т.ч. 2 учасника АТО та 3 особи з інвалідністю).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Всього 12 - 22 з 77

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Відомості про район
-
Райдержадміністрація:
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Місцезнаходження
Розпорядчі документи
Колегія райдержадміністрації
Вакансії
-
Прес-центр:
Новини
-
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Добровільне об'єднання територіальних громад
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Очищення влади
Інформація для виборців
Енергозбереження
Військова служба в Збройних Силах України
-
-
Економіка:
Економічний і соціальний розвиток
Підприємництво
Виставкова діяльність
Інвестиційні пропозиції
Сільське господарство
-
Соціальна сфера:
Соціальний захист населення
Культура та туризм
Освіта
Робота з молоддю