Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Економічний і соціальний розвиток
Економічний і соціальний розвиток
Детінізація економіки та припинення тиску на бізнес забезпечать Україні зростання, – Олексій Гончару Надрукувати

 Верховна Рада сьогодні підтримала важливі для нашої економіки законопроекти, які дозволять країні розвиватися значно швидше. Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Сьогодні ми стали свідками реального прогресу з детінізації української економіки. В першому читанні ми прийняли законопроекти, якими ми, по-перше, мотивуємо споживачів отримувати фіскальні чеки. По-друге, вимагаємо за рахунок спрощення і здешевлення процесу застосування РРО все-таки їх використовувати. По-третє, цими заходами підвищуємо рівень захисту прав споживачів. При цьому потрібно розуміти, що ці документи ще будуть доопрацьовуватись разом з громадськістю, бізнесом та профільними експертами», – пояснив Голова Уряду.

Детальніше...
 
«Український експортний тиждень – 2019» Надрукувати

 У період з 3 по 7 червня 2019 року Торгово-промислова палата України спільно з Мінагрополітики, Мінекономрозвитку й іншими органами державної та місцево влади проводить комплексний захід «Український експортний тиждень – 2019».

«Український експортний тиждень – 2019» – національна виставково-конгресова платформа з комплексного представлення експортного потенціалу України, популяризації та просування товарів і послуг на світовий та європейські ринки.

Упродовж 3 – 6 червня відбудеться понад 40 ділових заходів (панельних дискусій, воркшопів, В2В-зустрічей), зокрема:

Детальніше...
 
Підприємці області можуть отримати до 400 тис. грн від ОДА на розвиток бізнесу Надрукувати

 Житомирська ОДА продовжує прийом заявок від підприємців Житомирщини, які завдяки обласній програмі можуть отримати до 400 тис. грн відшкодування за кредит.

Ініціював програму підтримки бізнесу голова Житомирської ОДА Ігор Гундич у 2017 році.

У 2019 році на реалізацію програми передбачили 3 млн грн з обласного бюджету на підтримку малого та середнього підприємництва, в тому числі і агровиробників. Тому ОДА продовжує прийом заявок від підприємців, які бажають скористатись обласною програмою для розвитку власного бізнесу.

Підприємці можуть отримати відшкодування з обласного бюджету:

Детальніше...
 
Запрошуємо підприємств-експортерів до співпраці Надрукувати

 У Житомирській області формується база комерційних пропозицій експортоорієнтованих підприємств для подальшого розповсюдження наданих пропозицій з метою розширення їх ринків збуту.

Детальніше...
 
Розмір середньомісячної заробітна плата штатних працівників Надрукувати

 Відповідно до статистичної інформації середньомісячна заробітна плата штатних працівників Коростишівського району у IV кварталі 2018 року становить 6580,00 грн.

Детальніше...
 
Відбудеться ВЕСНЯНА СЕСІЯ 2019 Start-up Програми державно-приватного партнерства в Україні Надрукувати

 До уваги голів райдержадміністрацій, сільських, селищних голів, голів ОТГ, керівників комунальних підприємств – потенційних учасників Програми Habitat PPPs in Ukraine!

Запрошуємо до участі у ВЕСНЯНІЙ СЕСІЇ 2019 Start-up Програми державно-приватного партнерства в Україні (Habitat PPPs in Ukraine) – за напрямком: «Розвиток місцевої інфраструктури та ЖКГ».

Метою ВЕСНЯНОЇ СЕСІЇ 2019 Start-up Програми Habitat PPPs in Ukraine є:

Детальніше...
 
В інфраструктурі бачу великі перспективи, – Прем’єр-міністр Надрукувати

 Українська інфраструктура має великі перспективи розвитку, і напрацьований досвід реалізації інфраструктурних проектів дозволяє швидко і ефективно примножувати наявний потенціал. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Однією з тем ефіру став звіт Уряду за 2018 рік і, зокрема, підсумок роботи транспортної галузі. 

«Я бачу великі перспективи. І ми можемо бути більш швидкими (в реалізації проектів). Розуміння пріоритетів дає можливість вирішувати низку завдань», - сказав Володимир Гройсман.

Учасником ефіру також став Міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Він повідомив, що в 2014 році в Україні було відремонтовано менше 100 км доріг, а в 2018 – вже 3800 км. При цьому вартість будівництва вдвічі менша за ту, за якою будували 15 років тому. 

Детальніше...
 
Звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району Надрукувати

 Звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2018 рік

У 2018 році структурними підрозділами райдержадміністрації, виконкомами міської та сільських рад вживалися відповідні заходи щодо забезпечення комплексного розвитку району, належного функціонування установ бюджетної сфери, інфраструктури та соціальної захищеності населення.

Забезпечувався контроль за виконанням заходів Програми економічного і соціального розвитку Коростишівського району на 2018 рік, затвердженої рішення сесії VII скликання Коростишівської районної ради від 22 грудня 2017 року №407.

У 2018 році до загального фонду бюджету району (без урахувань міжбюджетний трансфертів) надійшло 125,7 млн.грн., при плані 124,3 млн.грн., що на 101,1% більше затверджених планових показників або на 1,4 млн.грн.

Детальніше...
 
Україна має великий потенціал розвитку, і ми ставимо завдання зростати на 5 і більше відсотків Надрукувати

 Україна має великий потенціал розвитку, і зараз – попри всі загрози цього року з огляду на виборчі кампанії, Уряд ставить завдання зростання економіки на 5 і більше відсотків. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час щорічної інвестиційної конференції Dragon Capital, вже п’ятнадцятої за ліком. Її учасниками стали Президент України Петро Порошенко, члени Уряду, керівники міжнародних фінансових організацій, провідних ділових асоціацій та підприємств – українських та іноземних, що працюють в Україні.

Учасники конференції відзначали, що ділова активність у нашій державі помітно пожвавилася. Підприємці позитивно оцінюють тенденції в економіці і готові інвестувати в проекти в інфраструктурі, логістиці, машинобудуванні, туризмі.

Детальніше...
 
Про Експо-конгрес «Бізнес для Розумних Міст» Надрукувати

 У період із 29-31 січня 2019 року на території НСК «Олімпійський» (м.Київ, вул.Велика Васильківська, 55) відбудеться Експо-конгрес «Бізнес для Розумних Міст». Це глобальний захід, який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.

Протягом заходу заплановано проведення двох конгресів, шести тематичних конференцій, презентацій виставкової експозиції проектів розвитку міст, а також семінари, організовані з метою обговорення нових світових трендів у сфері трансформацій міст. У Експо-конгресі візьмуть участь представники Уряду України, відомі спікери та регіональні лідери, представники бізнес-спільноти, які будуть розповідати про реальні проекти та механізми їх практичної реалізації.

Детальніше...
 
Зростання економіки цього року має скласти не менше 3% Надрукувати

 Зростання економіки цього року має скласти не менше 3%, і це зростання буде реінвестоване в програми розвитку освіти, медицини, проекти енергоефективності, розбудови інфраструктури. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого в цьому році засідання Уряду.

Глава Уряду наголосив, що минулий, 2018 рік, Україна пройшла достойно, сформовані рекордні за останні роки резерви, а пріоритети на 2019 рік залишаються незмінними. «Пріоритет – зміцнення національної економіки, створення робочих місць, – сказав Володимир Гройсман. – У 2019 році будемо інвестувати в освіту, медицину, енергоефективність. Це буде рекордний рік будівництва доріг. Будуть й інші програми. Наше завдання, аби ріст економіки був не менше 3%».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 11 з 87

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.