Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Економічний і соціальний розвиток
Економічний і соціальний розвиток
Програма економічного і соціального розвитку Коростишівського району на 2020 рік (продовження) Надрукувати

Детальніше...
 
Програма економічного і соціального розвитку Коростишівського району на 2020 рік Надрукувати

Детальніше...
 
Проект програми економічного і соціального розвитку Коростишівського району на 2020 р. (продовження) Надрукувати

Детальніше...
 
Проект програми економічного і соціального розвитку Коростишівського району на 2020 рік Надрукувати

Детальніше...
 
Детінізація економіки та припинення тиску на бізнес забезпечать Україні зростання, – Олексій Гончару Надрукувати

 Верховна Рада сьогодні підтримала важливі для нашої економіки законопроекти, які дозволять країні розвиватися значно швидше. Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Сьогодні ми стали свідками реального прогресу з детінізації української економіки. В першому читанні ми прийняли законопроекти, якими ми, по-перше, мотивуємо споживачів отримувати фіскальні чеки. По-друге, вимагаємо за рахунок спрощення і здешевлення процесу застосування РРО все-таки їх використовувати. По-третє, цими заходами підвищуємо рівень захисту прав споживачів. При цьому потрібно розуміти, що ці документи ще будуть доопрацьовуватись разом з громадськістю, бізнесом та профільними експертами», – пояснив Голова Уряду.

Детальніше...
 
«Український експортний тиждень – 2019» Надрукувати

 У період з 3 по 7 червня 2019 року Торгово-промислова палата України спільно з Мінагрополітики, Мінекономрозвитку й іншими органами державної та місцево влади проводить комплексний захід «Український експортний тиждень – 2019».

«Український експортний тиждень – 2019» – національна виставково-конгресова платформа з комплексного представлення експортного потенціалу України, популяризації та просування товарів і послуг на світовий та європейські ринки.

Упродовж 3 – 6 червня відбудеться понад 40 ділових заходів (панельних дискусій, воркшопів, В2В-зустрічей), зокрема:

Детальніше...
 
Підприємці області можуть отримати до 400 тис. грн від ОДА на розвиток бізнесу Надрукувати

 Житомирська ОДА продовжує прийом заявок від підприємців Житомирщини, які завдяки обласній програмі можуть отримати до 400 тис. грн відшкодування за кредит.

Ініціював програму підтримки бізнесу голова Житомирської ОДА Ігор Гундич у 2017 році.

У 2019 році на реалізацію програми передбачили 3 млн грн з обласного бюджету на підтримку малого та середнього підприємництва, в тому числі і агровиробників. Тому ОДА продовжує прийом заявок від підприємців, які бажають скористатись обласною програмою для розвитку власного бізнесу.

Підприємці можуть отримати відшкодування з обласного бюджету:

Детальніше...
 
Запрошуємо підприємств-експортерів до співпраці Надрукувати

 У Житомирській області формується база комерційних пропозицій експортоорієнтованих підприємств для подальшого розповсюдження наданих пропозицій з метою розширення їх ринків збуту.

Детальніше...
 
Розмір середньомісячної заробітна плата штатних працівників Надрукувати

 Відповідно до статистичної інформації середньомісячна заробітна плата штатних працівників Коростишівського району у IV кварталі 2018 року становить 6580,00 грн.

Детальніше...
 
Відбудеться ВЕСНЯНА СЕСІЯ 2019 Start-up Програми державно-приватного партнерства в Україні Надрукувати

 До уваги голів райдержадміністрацій, сільських, селищних голів, голів ОТГ, керівників комунальних підприємств – потенційних учасників Програми Habitat PPPs in Ukraine!

Запрошуємо до участі у ВЕСНЯНІЙ СЕСІЇ 2019 Start-up Програми державно-приватного партнерства в Україні (Habitat PPPs in Ukraine) – за напрямком: «Розвиток місцевої інфраструктури та ЖКГ».

Метою ВЕСНЯНОЇ СЕСІЇ 2019 Start-up Програми Habitat PPPs in Ukraine є:

Детальніше...
 
В інфраструктурі бачу великі перспективи, – Прем’єр-міністр Надрукувати

 Українська інфраструктура має великі перспективи розвитку, і напрацьований досвід реалізації інфраструктурних проектів дозволяє швидко і ефективно примножувати наявний потенціал. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Однією з тем ефіру став звіт Уряду за 2018 рік і, зокрема, підсумок роботи транспортної галузі. 

«Я бачу великі перспективи. І ми можемо бути більш швидкими (в реалізації проектів). Розуміння пріоритетів дає можливість вирішувати низку завдань», - сказав Володимир Гройсман.

Учасником ефіру також став Міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Він повідомив, що в 2014 році в Україні було відремонтовано менше 100 км доріг, а в 2018 – вже 3800 км. При цьому вартість будівництва вдвічі менша за ту, за якою будували 15 років тому. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 11 з 91

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.