Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Робота з молоддю
Робота з молоддю
У Коростишеві пройшла легкоатлетична спартакіада Надрукувати

 11 травня у Коростишеві на стадіоні «Шахтар» пройшла районна легкоатлетична спартакіада, а також відбулося закриття «Спортивний ігор школярів».

Традиційно, відкриття заходу розпочалося з параду, якому святковості додали виступи місцевих колективів.

На спортивно-мистецькому святі були присутні заступник голови райдержадміністрації Наталія Нагорна, міський голова Іван Кохан, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Денисовець, керівники відділів освіти, директори шкіл, громадськість та представники ЗМІ.

Детальніше...
 
Виготовлено подарунки для мам Надрукувати

 День матері в Україні відзначають у другу неділю травня. Це свято на честь матері, материнства, зв’язку матері з дитиною і вплив матерів на суспільство. Мама – головна людина у житті кожного з нас. Це свято – привід сказати мамі, що вона найрідніша та  найдорожча, дарувати ій теплі слова та подарунки. Та чи не найкращий подарунок для мами,  виріб, виготовлений її дитиною власноруч? Саме тому, напередодні Дня Матері, фахівці із соціальної роботи Коростишівського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели майстер – клас з виготовлення подарунків для прийомних матерів, зокрема браслет шамбала, із залученнням керівника гуртка «Бісерний калейдоскоп» Коростишівського БДТ Валентини Іванівни Павицької.

Детальніше...
 
Домашня тиранія – злочин, а не «любов» Надрукувати

 Ініціатива Мін`юсту #СтопНасильство у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» сьогодні захищає від домашньої тиранії на законодавчому рівні.

Від 11 січня 2019 року в Україні набули чинності зміни до Кримінального кодексу, що визнають системне насильство в сім'ї злочином, – Закон України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами».

Детальніше...
 
У Житомирі пройшла зустріч з майбутніми випускниками Надрукувати

 24 квітня 2019 року у приміщенні Житомирської обласної філармонії ім.С.Ріхтера відбулася зустріч з випускниками загальноосвітніх навчально-виховних закладів області, дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування з керівництво області. Захід проходив за участю заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути, заступника голови облради Максима Вілічука та т.в.о. начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Наталії Пилипчук.

Детальніше...
 
Запрошуємо молодь з усієї України в безкоштовний табір ХОРУНЖИЙ Надрукувати

Детальніше...
 
У Коростишеві проведено тренінг для міждисциплінарної команди Надрукувати

 Важливою складовою послуги патронату над дитиною є робота з сім’єю дитини, влаштованої в сім’ю патронатного вихователя, надання їй якісних послуг, спрямованих на подолання складних життєвих обставин, що призвели до розлучення дитини з родиною.

Для узгодженості дій із забезпечення найкращих інтересів дитини, яку буде влаштовано до сім’ї патронатного вихователя та комплексної підтримки в подоланні складних життєвих обставин її батьками або законними представниками, на базі МЦ «Дон Боско» у квітні 2019 року проходив дводенний тренінг для міждисциплінарної команди.

Детальніше...
 
Розвиток пробації в Україні мовою цифр та фактів Надрукувати

 Державною установою «Центр пробації» за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках EU Project "Pravo-Justice" виготовлено інформаційний буклет «Розвиток пробації в Україні. Підсумки реформи 2018 року».

У цьому буклеті узагальнено та представлено основні переваги, зміст та підстави пробації, структуру національної системи пробації та стратегічні документи, відповідно до яких здійснюють свою діяльність підпорядковані підрозділи державної установи, а також ключові досягнення за всіма напрямами роботи та пріоритети на 2019 рік.

Так, показовими є порівняльні дані впровадження досудової пробації у 2017 та 2018 роках, що свідчать про зростання кількості ухвал суду щодо складення досудової доповіді та кількості підготовлених органами пробації досудових доповідей, в тому числі з висновком про можливість виправлення без позбавлення або обмеження волі на певний строк.

Детальніше...
 
Розпочато зголошення на Всеукраїнський семінар-тренінг Надрукувати

 Розпочато зголошення на Всеукраїнський семінар-тренінг, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), "Джура – Прикордонник".

Організатори:

Міністерство молоді та спорту України;

Управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації;

громадські організації.

Детальніше...
 
Міжнародний освітній табір ХОРУНЖИЙ Надрукувати

 Міністерство молоді та спорту України спільно з Управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м.Луцька та ГО ''ВМР''Національний Альянс'' з 03 червня по 07 липня 2019 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України: «Хорунжий» імені полковника Армії УНР П.Болбочана, «Хорунжий» імені засновника УПА «Поліська Січ» Т. Бульби-Боровця, «Хорунжий» імені командира першої сотні УПА (ОУН (б)) Г. Перегіняка («Коробки»), «Хорунжий» імені першого командира УПА на Волині В. Івахіва («Сонара»).

Детальніше...
 
Всеукраїнські та міжнародні проекти національно-патріотичного виховання Надрукувати

 Мінмолодьспортом було проведено конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства та затверджено календарний план надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію проектів, заходів національно-патріотичного виховання на 2019 рік, яким передбачено реалізацію всеукраїнських та міжнародних проектів національно-патріотичного спрямування, зокрема і проектів, спрямованих на збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України та на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Всього 21 - 40 з 164

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.