Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Робота з молоддю
Робота з молоддю
Підсумки Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Надрукувати

 Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, визначається людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Тому пріоритетним напрямком роботи відповідних структурних підрозділів органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій є привернення уваги громадськості до актуальних для нашого суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, та жорстокого поводження з дітьми.

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», службою у справах дітей Коростишівської райдержадміністрації спільно з суб’єктами соціальної роботи проведено просвітницько-профілактичні заходи з протидії проявів насильства та жорстокого ставлення до дітей та серед них.

Детальніше...
 
Як протидіяти домашньому насильству – консультує Міністр юстиції Надрукувати

 Мій чоловік, коли вип’є, піднімає на мене руку. Спершу думала, що цього більше не повториться, але за останній рік він мене бив мало не щомісяця. Що мені робити?

Ольга

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Перш за все, хочу порадити Вам і всім громадянам, які зазнають насильства, в жодному разі не мовчати. Агресор не одумається і не втихомириться. Чим довше ви мовчите про проблему, тим більше насильник переконується у своїй безкарності, й тим більше у нього розв’язуються руки.

Детальніше...
 
«16 днів проти насилля» Надрукувати

 25 листопада 2018 року у Коростишівському районі стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок та датою її завершення – 10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини. Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насилля, тому акція спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.

Насильство – це будь-які навмисні дії одної людини по відношенню до іншої, які порушують її конституційні права й свободи і наносять їй моральну шкоду, шкоду її фізичному чи психічному здоров’ю. Воно може бути фізичним, психологічним, економічним і сексуальним.

Детальніше...
 
На Житомирщині стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» Надрукувати

 З 25 листопада в містах України стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка проводиться з 2001 року.

Про це розповіли сьогодні, 23 листопада, під час прес-конференції щодо проведення акції за участю заступника директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Світлана Бойм.

«Основне завдання акції «16 днів проти насильства» – це привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, насильства за ознакою статі та жорстокого поводження із дітьми», – сказала Світлана Бойм.

Детальніше...
 
Єдина родина – єдина країна! Надрукувати

 21 листопада в приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера відбувся ІІ обласний фестиваль родин «Єдина родина – єдина країна» метою якого є виявлення  талановитих, творчих родин Житомирщини, які виховують дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, сприяння реалізації їх творчих задумів.

Цього року участь у даному фестивалі взяли дві родини з Коростишівського району – прийомна сім'я Шевчук Олени Миколаївни та Шевчука Леоніда Миколайовича, в якій виховується Осівський Михайло. Родина представила на фестивалі м’які іграшки. М’яка іграшка це хобі прийомної мами, але Михайло з радістю долучається також до роботи.

Детальніше...
 
Як долучитись до команди бюро змін «Дитяча Демократія» на Житомирщині Надрукувати

 На Житомирщині розпочинається прийом заявок та конкурсних робіт до участі у молодіжному проекті «Дитяча Демократія». Переможці конкурсу увійдуть до складу Бюро змін «Дитяча Демократія», отримають знання та навички з проектного менеджменту, побудують демократичні стосунки з дорослими членами команди і разом з експертами реалізують найцікавіші ідеї.

Проект Бюро змін «Дитяча Демократія» презентувала дружина Президента Марина Порошенко в «Арсеналі Ідей» під час робочого візиту до Житомирщини 29 жовтня.

Мета проекту та проведення конкурсу – відбір найбільш активних, мотивованих і ефективних дітей із Житомирської області для подальшої роботи в рамках програми «Дитяча Демократія».

Детальніше...
 
Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» Надрукувати

 На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 22.08.2018 № 16384/0/2-18/37 «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»,  підпункту 2 пункту 1.1 розділу  І напрямків діяльності та заходів цільової Програми щодо забезпечення та захисту прав дітей у Житомирській області на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 22.12.2016 № 416 та наказу № 48-ОД від 22.08.2018 року «Про організацію та проведення у 2018 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» службою у справах дітей Коростишівської райдержадміністрації спільно з зацікавленими службами організовано та проведено на території Коростишівського району Всеукраїнський профілактичний захід «Урок».

Детальніше...
 
У Коростишеві проведено акцію «Проти дій торгівлі людьми» Надрукувати

 Акція «Проти дій торгівлі людьми» об’єднала жителів міста на центральній площі, які прийшли, щоб сказати своє тверде «Ні!» сучасному рабству, яке на превеликий жаль існує в 21 столітті.

Щорічно людей продають і купують, наче товар, та використовують для особистого збагачення. Щоб запобігти цьому явищу, у 2000 році Радою Організації Об’єднаних Націй було затверджено Протокол про торгівлю людьми, який став першим глобальним юридично обов’язковим документом, що підписали 117 країн світу. Метою Протоколу є захист та допомога жертвам торгівлі людьми при повній повазі до їхніх прав.

Торгівля людьми є злочином проти людяності. Щороку тисячі чоловіків, жінок та дітей потрапляють до рук торговців у власних країнах та за кордоном. Кожна країна світу задіяна в торгівлі людьми або як країна походження, транзиту чи призначення жертв.

Детальніше...
 
Усиновлення – це любов назавжди. Шукаємо батьків, які будуть так любити! Надрукувати

 В останній день вересня в Україні відзначають День усиновлення. Цей день збігається із християнським святом – Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. І напевне невипадково, тому що як усиновлювачі, так і діти, які залишилися без батьківського піклування мають віру та надію на те, що скоро вони зустрінуть один одного і зможуть створити справжню люблячу родину.

Напередодні цього свята 28 вересня в усіх містах України пройшла Всеукраїнська акція – флешмоб «Усиновлення – це любов на все життя», мета якої привернення уваги до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення. Не стало виключенням і наше місто, на центральні площі зібралося близько 40 дітлахів, які запустили в небо кульки, як символ здійснення бажання.

Детальніше...
 
На Житомирщині активно будують спортивні майданчики – вже 7 за один рік. ФОТО Надрукувати

 Діти в Ушомирській громаді, відтепер зможуть займатися спортом та грати у футбол на новому майданчику із штучним покриттям. Це вже сьомий із 10 футбольних майданчиків, який запрацював на Житомирщині за кошти державного та місцевого бюджетів.

Відкрили майданчик у с. Жабче сьогодні, 22 вересня, за участю голови ОДА Ігоря Гундича та народного депутата Володимира Арешонкова.

«Якби такі майданчики будували у селах ще з десяток років тому, мали б більше спортсменів, більш здорове покоління та менше шкідливих звичок. Як батько розумію, на скільки важливе активне дозвілля дітей. Тому надолужуємо згаяне й активно включаємось у будівництво спортивних об’єктів. Сьогодні запрацював сьомий із 10 спортивних майданчиків зі штучним покриттям, які будуємо цього року. Ще 7 подали на затвердження. Це ще один приклад результативності ініційованої Президентом України децентралізації, коли громада стала спроможною співфінансувати будівництво і ремонт об‘єктів», – сказав Ігор Гундич.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 20 з 123

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Відомості про район
-
Райдержадміністрація:
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Місцезнаходження
Розпорядчі документи
Колегія райдержадміністрації
Вакансії
-
Прес-центр:
Новини
-
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Добровільне об'єднання територіальних громад
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Очищення влади
Інформація для виборців
Енергозбереження
Військова служба в Збройних Силах України
-
-
Економіка:
Економічний і соціальний розвиток
Підприємництво
Виставкова діяльність
Інвестиційні пропозиції
Сільське господарство
-
Соціальна сфера:
Соціальний захист населення
Культура та туризм
Освіта
Робота з молоддю