Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Робота з молоддю
Робота з молоддю
У районі проведено Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» Надрукувати

 На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 20 серпня 2019 року №15261/0/2-19/37 «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», наказу №54-ОД від 22 серпня 2019 року «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», підпункту 4 пункту 13 розділу ІІІ «Зміцнення інституту сім’ї та формування відповідального батьківства» напрямків діяльності та заходів обласної Програми виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року»,  затвердженої рішенням обласної ради від 18 грудня 2018 року №1295 службою у справах дітей Коростишівської райдержадміністрації спільно з зацікавленими службами організовано та проведено на території Коростишівського району Всеукраїнський профілактичний захід «Урок». 

Детальніше...
 
Благодійна акція «Острів розваг» Надрукувати

 29 жовтня, під час осінніх канікул, у санаторії для батьків з дітьми «Тетерів» відбулася благодійна акція «Острів розваг» та «Ярмарок професій» для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і дітей із числа внутрішньо переміщених осіб.

На «Острові розваг» діти мали змогу погратися на батуті, розмалювати гіпсові фігурки, зліпити глиняні та виготовити паперові вироби, сфотографуватися біля фотозони, зробити аквагрим та скуштувати солодку вату, попкорн, смачні бутерброди і сік.

Детальніше...
 
Молодь запрошують взяти участь у конкурсі мультимедійних проектів Надрукувати

 Вже впродовж 12 років Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України спільно із комітетом з питань освіти, науки та інновацій Верховної ради України та Національною спілкою письменників України проводить Всеукраїнський конкурс молодих істориків під назвою «Врятувати від забуття».

Учасникам конкурсу повинні надіслати  свої роботи у вигляді фільмів на 7-9 хвилин про історію свого роду, міста, села, храму, пам’яток культури, знакових людей свого краю.

Детальніше...
 
Жодна дитина не може бути об’єктом незаконного посягання на її честь і гідність Надрукувати

 Нинішній рік став переломним у боротьбі проти цькування – 19 січня набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу». Він спрямований на те, щоб комплексно впливати на проблему дитячої жорстокості в Україні.

16 вересня в Україні і на Житомирщині зокрема стартував тиждень з протидії булінгу. В його рамках органами юстиції області та установами системи безоплатної правової допомоги, іншими зацікавленими органами проводяться різні правоосвітні заходи, у тому числі правові уроки, в закладах середньої, професійно-технічної  освіти. Їх мета навчити дітей, як захистити себе від булінгу (цькування) та протидіяти цьому явищу на всіх рівнях, а у підсумку сформувати в суспільстві нульову толерантність до цього ганебного явища.

Детальніше...
 
Хвилює тема дитячих суїцидів… Надрукувати

 Ще 20 років тому вважалося: діти не йдуть з життя за власним бажанням. Сьогодні ж в усьому світі дорослих хвилює тема дитячих суїцидів.

В Україні таких випадків стало в 30 разів більше за останні 30 років, статистика інших країн теж невтішна.

Смерть кожної дитини – це трагедія для батьків, з якою вони будуть змушені жити все життя.

Дитячий суїцид – це спосіб помститися батькам за образу чи байдужість.

Батьки! Будьте уважними, спілкуєтесь зі своєю дитиною, це може зберегти їй життя.

Детальніше...
 
Що таке булінг, як його розпізнати та як діяти сторонам конфлікту? Надрукувати

 У січні 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу.

16 вересня у закладах середньої освіти України стартує тиждень протидії булінгу. Міністерство юстиції України продовжує інформування в рамках кампанії #СтопБулінг.

Булінг (bullying, від анг. bully – хуліган, забіяка) (цькування) – це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Детальніше...
 
Про петицію щодо створення Міністерства сім’ї та дитинства Надрукувати

На сайті офіційного Інтернет-представництва Президента України формується громадська думка та відображення запиту населення на посилення захисту сім’ї, дитинства, материнства і батьківства шляхом створення в Україні Міністерства сім’ї та дитинства.

Детальніше...
 
Як боротися з булінгом, – роз’яснює Міністр юстиції Надрукувати

 Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваному одязі. На мої запитання, що сталося, нічого не відповідає. Але я впевнена, що щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

Ольга Соколова

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Детальніше...
 
Щирі вітання линули на адресу татусів Надрукувати

 Напередодні Дня батька, що відзначається в Україні у третю неділю червня, у райдержадміністрації відбулися урочисті заходи.

Заступник голови райдержадміністрації Наталія Нагорна привітала татусів з цим чудовим святом, відмітивши, що любов батька – особлива, адже він любить дитину подумки, його любов більш стримана і врівноважена.

Винуватцям свята, за виконання батьківських обов’язків, виховання дітей й збереження сімейних цінностей, Наталія Павлівна вручила подяки.

Детальніше...
 
РОБОТА В ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ Надрукувати

 Фахівцями із соціальної роботи Коростишівського РЦСССДМ з метою профілактики негативних явищ у дитячому середовищі проведено ряд превентивних заходів у пришкільних таборах міста та району. З 03.06.19 по 07.06.19 було відвідано наступні табори:

- Створення колажу: «У здоровому тілі – здоровий дух! Безпека дитини влітку» (учні Коростишівської ЗОШ №1);

- Вікторина: «В гостях у казки» спільно із спеціалістами ССД РДА(учні Старосілецької гімназії);

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 20 з 158

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.