Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Робота з молоддю
Робота з молоддю
Ви плануєте вийти заміж за іноземця Надрукувати

 • Запам’ятайте, фіктивний шлюб – злочин. Це може стати причиною Вашого ув'язнення або депортації (видворення з країни).

• Ви повинні мати якомога більше інформації про свого майбутнього чоловіка: чи має він постійну роботу, чи був він одружений, скільки разів, чи розлучений він офіційно (розлучення та окреме проживання – різні речі).

• Запропонуйте нареченому зустрітися не на „нейтральній” території (це може поставити Вас у залежність), а в Україні – у нас є багато мальовничих куточків та місць для комфортного відпочинку.

Детальніше...
 
Якщо Ви їдете працювати за кордон Надрукувати

 • Перевірте, чи має суб’єкт підприємницької діяльності ліцензію на такий вид діяльності як «посередництво в працевлаштуванні за кордоном», видану Міністерством соціальної політики України, копію дозволу на працевлаштування громадян України, виданого роботодавцю уповноваженим органом країни працевлаштування, або копію ліцензії на провадження посередницької діяльності у працевлаштуванні громадян України, виданого уповноваженим органом країни працевлаштування посереднику.

• Перевірити достовірність ліцензії можливо, звернувшись до Міністерства соціальної політики України за тел. (044) 287-38-65, департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації за тел. (0412) 47-47-01 або на сайті: «Міністерство соціальної політики України» у розділі «Сфера зайнятості» - «Трудова міграція» - «Перелік суб’єктів, які мають ліцензії з посередництва у працевлаштуванні за кордоном».

Детальніше...
 
Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон Надрукувати

 Нікому не довіряйте Ваш паспорт. Документи, що засвідчують Вашу особу, завжди повинні знаходитись тільки у Вас.

Якщо Ви збираєтесь працювати чи навчатись за кордоном, Вам необхідно підписати контракт. Контракт повинен бути написаний зрозумілою Вам мовою, а також містити інформацію про умови (оплата, вихідні дні, робота у святкові дні, медичне страхування), місце та час Вашої майбутньої праці чи навчання.

Залиште вдома детальну інформацію про своє майбутнє перебування за кордоном з адресою та контактними телефонами, а також копію свого паспорта та контракту. Ми б також рекомендували залишити своє фото та адреси Ваших іноземних друзів.

Детальніше...
 
Людина НЕ Товар – про статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми Надрукувати

 Торгівля людьми це злочин, в якому жертвами можуть бути всі: чоловіки, жінки, діти. Будь-яка особа, незалежно від віку, статі та свого походження, може стати об’єктом примусової праці, жебрацтва, сексуальної експлуатації. 

Люди потрапляють до рук торговців непомітно для себе і трапитися це може не тільки за кордоном, але й безпосередньо в країні проживання.

Торгівля людьми може відбуватися у таких формах: трудова експлуатація, сексуальна експлуатація, примусове жебрацтво, примусове залучення у кримінальну діяльність/зброєнні конфлікти, торгівля вилученими органами. За оцінками уряду США, щорічно близько 600 – 800 тисяч осіб у світі продають за кордон з метою експлуатації.

Детальніше...
 
Сім’я дає єдність українського народу, а єдність дозволяє долати нам агресора – Президент Надрукувати

 Президент Петро Порошенко взяв участь у IV Всеукраїнському сімейному форумі, який розпочав свою роботу сьогодні у Києві. «Для мене висока і велика приємність бути тут сьогодні і взяти участь у форумі сім’і. Сім’я для кожної людини, особливо для віруючої людини, має надзвичайно велике значення», - звернувся до учасників заходу Глава держави.

Петро Порошенко зазначив, що від самого народження практично кожен з нас огорнутий піклуванням сім’ї: спочатку про дитину дбають батьки, пізніше, зустрівши кохану людину, він створює власну родину, яку готовий захищати.

Детальніше...
 
Міністерство молоді та спорту України запрошує активну молодь на зустрічі з успішними українцями Надрукувати

 Міністерство молоді та спорту України стає Міністерством майбутнього і запрошує активну молодь на зустрічі з успішними та цікавими українцями, що розкажуть про навички людини 21-го сторіччя, які необхідно опанувати вже сьогодні.

05 березня о 18:00 год. відбудеться шоста з 11-ти запланованих зустрічей. Наш гість – Тарас Тополя, музикант, лідер гурту «Антитіла», волонтер, амбасадор проекту U-Report.

Детальніше...
 
Спорт для всіх – спільна турбота! Надрукувати

 З 1 по 30 квітня 2019 року в Коростишівському районі відбудеться місячник упорядкування та облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота».

По проведенню заходів, будуть визначені та нагородженні переможці місячника облаштування спортивних споруд «Спорт для всіх – спільна турбота».

Детальніше...
 
Коростишівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Надрукувати

 ПРОБАЦІЯ - ЦЕ

v    забезпечення безпеки  суспільства шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

v    надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);

v    організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

v    пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

v    допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі,в адаптації до життя в суспільстві.

Детальніше...
 
Розпочато прийом заявок на здобуття Премії КМУ за особливі досягнення молоді у розбудові України Надрукувати

 Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна.

Подача документів – 1 березня. Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку відповідно до п.7 постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України».

Увага! Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

Детальніше...
 
Підсумки Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Надрукувати

 Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, визначається людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Тому пріоритетним напрямком роботи відповідних структурних підрозділів органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій є привернення уваги громадськості до актуальних для нашого суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, та жорстокого поводження з дітьми.

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», службою у справах дітей Коростишівської райдержадміністрації спільно з суб’єктами соціальної роботи проведено просвітницько-профілактичні заходи з протидії проявів насильства та жорстокого ставлення до дітей та серед них.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 20 з 132

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.