Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Робота з молоддю
Робота з молоддю
Хвилює тема дитячих суїцидів… Надрукувати

 Ще 20 років тому вважалося: діти не йдуть з життя за власним бажанням. Сьогодні ж в усьому світі дорослих хвилює тема дитячих суїцидів.

В Україні таких випадків стало в 30 разів більше за останні 30 років, статистика інших країн теж невтішна.

Смерть кожної дитини – це трагедія для батьків, з якою вони будуть змушені жити все життя.

Дитячий суїцид – це спосіб помститися батькам за образу чи байдужість.

Батьки! Будьте уважними, спілкуєтесь зі своєю дитиною, це може зберегти їй життя.

Детальніше...
 
Що таке булінг, як його розпізнати та як діяти сторонам конфлікту? Надрукувати

 У січні 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу.

16 вересня у закладах середньої освіти України стартує тиждень протидії булінгу. Міністерство юстиції України продовжує інформування в рамках кампанії #СтопБулінг.

Булінг (bullying, від анг. bully – хуліган, забіяка) (цькування) – це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Детальніше...
 
Про петицію щодо створення Міністерства сім’ї та дитинства Надрукувати

На сайті офіційного Інтернет-представництва Президента України формується громадська думка та відображення запиту населення на посилення захисту сім’ї, дитинства, материнства і батьківства шляхом створення в Україні Міністерства сім’ї та дитинства.

Детальніше...
 
Як боротися з булінгом, – роз’яснює Міністр юстиції Надрукувати

 Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваному одязі. На мої запитання, що сталося, нічого не відповідає. Але я впевнена, що щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

Ольга Соколова

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Детальніше...
 
Щирі вітання линули на адресу татусів Надрукувати

 Напередодні Дня батька, що відзначається в Україні у третю неділю червня, у райдержадміністрації відбулися урочисті заходи.

Заступник голови райдержадміністрації Наталія Нагорна привітала татусів з цим чудовим святом, відмітивши, що любов батька – особлива, адже він любить дитину подумки, його любов більш стримана і врівноважена.

Винуватцям свята, за виконання батьківських обов’язків, виховання дітей й збереження сімейних цінностей, Наталія Павлівна вручила подяки.

Детальніше...
 
РОБОТА В ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ Надрукувати

 Фахівцями із соціальної роботи Коростишівського РЦСССДМ з метою профілактики негативних явищ у дитячому середовищі проведено ряд превентивних заходів у пришкільних таборах міста та району. З 03.06.19 по 07.06.19 було відвідано наступні табори:

- Створення колажу: «У здоровому тілі – здоровий дух! Безпека дитини влітку» (учні Коростишівської ЗОШ №1);

- Вікторина: «В гостях у казки» спільно із спеціалістами ССД РДА(учні Старосілецької гімназії);

Детальніше...
 
Виховання проти злочину Надрукувати

 До Міжнародного Дня захисту дітей за ініціативи Коростишівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із соціальними партнерами – службою у справах дітей Коростишівської РДА, РС філії ДУ «Центр пробації», ювенальною превенцією ВП ГУНП проведено тематичну зустріч з неповнолітніми правопорушниками та їх батьками: «Виховання проти злочину».

Детальніше...
 
"Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити" Надрукувати

 Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти.

«За оціночними даними Ради Європи, кожна п’ята дитина в Україні стикається з сексуальним насильством у різних формах, говорить Наталя Федорович, заступник Міністра соціальної політики України. Цей досвід може залишити травму на все життя. І сьогодні чи не найбільше ризиків зосереджено в Інтернеті. Адже анонімна мережа – ідеальний простір для зловмисників, а вік користувачів мережі щороку знижується: погляньте на цифри».

 

Детальніше...
 
Граничні вартості путівок затвердили на сесії Надрукувати

 Граничні вартості путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій населення у розмірі 6,5 тис. грн та 8,4 тис. грн затвердили сьогодні, 23 травня, депутати під час засідання сесії обласної ради.

Цьогоріч на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій населення з обласного бюджету спрямовують 10,5 млн грн. За ці кошти планують оздоровити понад 1,5 тисячі дітей. Розподіл коштів відбудеться пропорційно до коштів, які виділили райони та ОТГ області. Загалом оздоровленню підлягають близько 111 тис. дітей області. Райони, міста та ОТГ мають також фінансувати відпочинок дітей з їх територій.

Детальніше...
 
Булінгу треба протистояти уже сьогодні Надрукувати

 Діти різні за своїм характером, багато хто чутливий і досить близько сприймає слова оточуючих до серця. На жаль, такі школярі найчастіше стають жертвами цькування. Знущання над ними приносить задоволення агресору, особливо він щасливий, коли зміг довести однолітка до сліз.

У результаті дитина (жертва) замикається в собі, плаче без пояснень, втрачає апетит, не цікавиться звичайними для неї речами, стає флегматичною. Якщо насилля тривале, тоді така дитина ще більше віддаляється від родини, часто гуляє наодинці, у неї з’являється агресія.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 20 з 154

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.