Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Виставкова діяльність
Виставкова діяльність
Проходитиме Міжнародна продовольча виставка SIAL Paris Надрукувати

16-20.10.2016 р. в м.Париж (Французька Республіка) проходитиме Міжнародна продовольча виставка SIAL Paris, яка є однією з найпопулярніших виставок харчової галузі в Європі.

Детальніше...
 
Щодо міжнародної виставки органічної продукції Надрукувати

Консорціум організацій Міжнародна благодійна організація «Інформаційним центр «Зелене досьє», сертифікаційний орган з органічного виробництва ТОВ «Органік Стандарт» та незалежна інформаційно- консультаційна компанія з органічного напрямку ТОВ «КьюС» організовує Національний павільйон України на Міжнародній виставці органічної продукції «Біофах 2017», яка проходитиме 15-18 лютого 2017 р. в м. Нюрнберг (Федеративна Республіка Німеччина).

Детальніше...
 
Фінансові умови участі в БіоФах-2017 Надрукувати

На 2017 рік організатори пропонують гнучку систему оплати участі:

преміум-пакет: вартість - 4500 ЄВРО (або 4300 ЄВРО)

-        кутове обладнане місце, 3-4 представники від компанії, персональний великий чи 2 маленькі столи для переговорів;

стандартний-пакет: вартість — 3400 ЄВРО

Детальніше...
 
Відбудеться міжнародна виставка органічної продукції Надрукувати

Консорціум організацій Міжнародна благодійна організація «Інформаційний центр «Зелене досьє», сертифікаційний орган з органічного виробництва ТОВ «Органік Стандарт» та незалежна інформаційно- консультаційна компанія з органічного напрямку ТОВ «КьюС» організовує Національний павільйон України на Міжнародній виставці органічної продукції «Біофах 2017», яка проходитиме 15-18 лютого 2017р. в м.Нюрнберг (Федеративна Республіка Німеччина).

Детальніше...
 
Запрошуємо видавців області до участі у книжковому ярмарку Надрукувати

З 25 по 28 серпня в Українському домі на Європейській площі Києва відбудеться щорічна книжкова виставка-ярмарок до Дня Знань. Традиційно організатором виставки є Державне підприємство «Український Дім» за підтримки та під патронатом Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Детальніше...
 
Відбудеться форум ARMENIA EXPO-2016 Надрукувати

 Повідомляємо, що з 16 по 18 вересня в м.Єреван, Республіка Вірменія, відбудеться шістнадцятий універсальний регіональний торгово-промисловий виставковий форум ARMENIA EXPO 2016.

Детальніше...
 
Про Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок Надрукувати

Повідомляємо, що у період з 28 по ЗО квітня 2016 року за підтримки Державного управління справами в ДП «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2, тел. (044) 278-33-86) відбудеться Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок.

Детальніше...
 
14-15 квітня 2016 року у м.Пекін відбудеться міжнародна виставка Надрукувати

У період 14-15 квітня 2016 року у м.Пекін (Китайська Народна Республіка) відбудеться  міжнародна виставка Asia (Beijing) Internetional Import Food Expo 2016 («AIFE 2016»).

Метою виставки є створення платформи для налагодження безпосередніх контактів між іноземними виробниками харчової продукції, які мають зацікавленість щодо роботи на китайському ринку та місцевими імпортерами і дилерами. Загальна виставкова площа складає близько 35 тис. квадратних метрів, очікувана кількість експортерів – понад 1500 компаній.

Детальніше...
 
«Експо – 2015» Надрукувати

Центр координації сприяння участі в EXPO 2015 запрошує підприємства та організації Коростишівського району взяти участь у Всесвітній виставці ЕХРО 2015, яка проходитиме з 01 травня по 31 жовтня 2015 року у м.Мілан Італійської Республіки. Дні представлення України плануються у межах кінця серпня початку вересня.

Детальніше...
 
«Кращий вітчизняний товар року» Надрукувати

У рамках щорічного конкурсу-виставки з визначення кращого вітчизняного товару року, що проводиться відповідно до Розпорядження Президента України від 25 грудня 2003 року №414 «Про Всеукраїнський конкурс-виставку «Кращий вітчизняний товар року», 19 грудня 2014 року в Національному комплексі «Експоцентр України» за участю Всеукраїнського молодіжного об'єднання підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива» відбудуться урочисті заходи.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 21 - 40 з 48

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.