Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Виставкова діяльність
Виставкова діяльність
Держрибагентство запрошує взяти участь у заходах в рамках виставки ''Fish Business Ukraine 2020'' Надрукувати

 В період з 17 по 19 березня 2020 року відбудеться друга виставка-форум рибної індустрії та риболовного хобі «Fish Business Ukraine». Захід пройде на території виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза» за адресою: Київська область, Житомирська траса М-06, с. Березівка, вул. Амстердамська, 1.

Організаторами виставки є Державне агентство рибного господарства України та компанія Євроіндекс.

У рамках виставки планується кілька напрямів обговорення:

1. Законодавче поле розбудови рибного господарства в Україні;

Детальніше...
 
У Варшаві відбудеться ювілейний Х Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі» Надрукувати

 16 травня 2019 року у Варшаві відбудеться ювілейний Х Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі».

Проведення шорічного міжнародного бізнес-форуму в Україні та Польщі започатковано в 2014 році з метою створення майданчику для обміну ідеями, налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій в українську економіку.

Організатором заходу виступає Асоціація українського бізнесу в Польщі разом з Юридичною Групою ЕUСОМ. Співорганізатори форуму: Конфедерація Роботодавців Lewiatan та Польська Агенція Інвестицій та Торгвлі. Форум традиційно пройде під патронатом Посольства України в Республіці Польща та за підтримки Міністерства інвестицій та розвитку Республики Польща і Мінтстерства економічного розвитку і торгівлі України.

Детальніше...
 
Відбудеться освітня подія з приводу Угоди про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль Надрукувати

 Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за підтримки Державної установи «Офіс з просування експорту України» та Мінекономрозвитку запрошують українські компанії, зацікавлені у виході на ринок Держави Ізраїль, до участі у безкоштовному освітньому практикумі «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів». Даний захід проходитиме 9 квітня поточного року з 10.00 до 16.00 години у Києві та транслюватиметься он-лайн.

Детальніше...
 
У Києві проходить комплексний виставковий захід Надрукувати

 Із 2 по 5 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, що знаходиться за адресою: м.Київ, Броварський проспект, 15, проходитиме комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

ХІ Міжнародну спеціалізовану виставку «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);

ХІ Міжнародну спеціалізовану виставку «PlastExpoUA» (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і каучуку);

Міжнародну спеціалізовану виставку «Лак&Фарба Expo UA» лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка);

Детальніше...
 
Відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International Import Expo» Надрукувати

 У період з 5 по 10 листопада 2019 року в Шанхаї відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International Import Expo» – найбільший захід Китаю, який проходить за підтримки керівництва та Уряду країни, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.

У 2018 році понад 3 600 експонентів із 151 країн представили продукцію та послуги на Експо, більше 400 тисяч осіб відвідали захід, загальна вартість домовленостей щодо експорту в Китай сягнула майже 58 млрд. доларів США.

Минулого року Торгово-промислова палата України сформувала національні стенди в аграрному та промисловому павільйонах, де свою продукцію представили майже 900 вітчизняних підприємств галузі АПК та машинобудування.

Детальніше...
 
Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році Надрукувати

Детальніше...
 
Відбудеться Форуму бізнес- і ІТ-лідерів Надрукувати

 Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 21 червня 2018 р.

Місце проведення: м. Київ, пр-т. Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.

Детальніше...
 
Інформація для співробітників ОДА, РДА, МВК та ОТГ! Надрукувати

 Запрошуємо бажаючих взяти участь у тематичному навчальному курсі Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) «Розвиток мережі міських доріг», який проходитиме з 16 липня по 25 серпня 2018 року в Японії.

Для участі у конкурсі кандидати повинні займатися питаннями розвитку міських доріг, мати принаймні 5 років практичного досвіду роботи у сфері цивільного проектування / будівництва, бажано мати диплом з цивільного проектування / будівництва, бажано бути віком від 25 до 45 років, мати хороший стан здоров'я та не перебувати на військовій службі.

Детальніше...
 
Відбудеться Другий Економічний форум представників Української діаспори Надрукувати

 17-18 травня 2018 року у м.Києві відбудеться Другий Економічний форум представників української діаспори та закордонних друзів України.

Участь у форумі можуть брати керівники і представники органів державної влади, неурядові організації, дипломатичні установи та український бізнес.

В ході заходу відбудеться обговорення найбільш актуальних питань економічного розвитку України, реалізація її Експортної стратегії, активного залучення представників діаспори до торговельного та інвестиційного співробітництва.

Детальніше...
 
Щодо перенесення проведення VII Йорданської міжнародної виставки «4P Expo» Надрукувати

За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, президент Промислової палати Йорданії А. Абу ель-Рахіба повідомив про перенесення VII Йорданської міжнародної виставки «4P Expo» (Petrochemical, Plastic, Packaging and Printing Sectors) з 10-13 квітня на 10-13 серпня 2017 року, яка проходитиме в м.Амман, Йорданія.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 20 з 48

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.