Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Соціальний захист населення
Соціальний захист населення
Юлія Соколовська запропонувала реформу прожиткового мінімуму в Україні Надрукувати

 Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська представила концепцію реформування прожиткового мінімуму в Україні.

«Ініціатива передбачає «відв’язку» понад 150 видів соціальних виплат та фінансових показників від прожиткового мінімуму. При цьому пенсії та допомога малозабезпеченим сім’ям залишаться єдиними видами виплат, «прив’язаними» до прожиткового мінімуму. Розмір всіх інших виплат пропонуємо встановлювати в абсолютних цифрах і переглядати їх кожного року при прийнятті Державного бюджету», - заявила Міністр. 

Детальніше...
 
Відбулася традиційна зустріч опікунів, піклувальників та прийомних батьків Надрукувати

 Нещодавно у залі засідань райдержадміністрації та районної ради відбулася традиційна зустріч опікунів, піклувальників та прийомних батьків. Щоразу під час зустрічей ми піднімаємо питання, які стосуються соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Цього разу зупинилися на питанні оздоровлення та відпочинку дітей вищезазначеної категорії. Як розповіла головний спеціаліст відділу з питань соціально-трудових відносин, соціального захисту осіб з інвалідністю, оздоровлення та відпочинку дітей Валентина Пановиця, протягом січня – вересня 2019 року у оздоровчих таборах області та за її межами було оздоровлено 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також Валентина Леонідівна наголосила на необхідності подачі опікунами, піклувальниками, прийомними батьками відповідних заяв до управління праці та соціального захисту райдержадміністрації для включення до банку даних дітей, які  бажають оздоровитися.

Детальніше...
 
Глава держави підписав указ щодо підтримки сімей, які виховують дітей-сиріт і дітей, ПБП Надрукувати

 Президент України Володимир Зеленський у День усиновлення, 30 вересня, підписав Указ «Про деякі питання забезпечення прав та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, розвитку та підтримки сімейних форм виховання дітей».

Про це Глава держави повідомив під час зустрічі з батьками-усиновителями, опікунами та прийомними батьками, яка відбулася в Офісі Президента.

Детальніше...
 
«Тепле» осіннє свято Надрукувати

 День людей похилого віку – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління.

01 жовтня у приміщенні Терцентру відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана із залученням керівництва району та міста, соціальних працівників, аматорів сцени району, вихованців Будинку дитячої творчості та Музичної школи.

Детальніше...
 
Із жовтня родини Житомирщини отримуватимуть субсидії та пільги готівкою Надрукувати

 Із жовтня 2019 року домогосподарства та «пільговики» на Житомирщині отримуватимуть субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг у монетизованій формі. Виплату такої допомоги здійснюватимуть місцеві органи соціального захисту населення в області.

 Про це повідомив директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрій Прокопець сьогодні, 26 вересня, під час брифінгу.

Детальніше...
 
Змінено Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колдоговорів Надрукувати

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №768 «Про внесення змін до Постанови КМУ від 13 лютого 2013 №115» змінено Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

Особливості оновленого Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів.

1. На повідомну реєстрацію подається один примірник угоди, колективного договору (далі-договір), змін та доповнень до них разом із додатками та супровідним листом.

Детальніше...
 
З 1 жовтня розпочинається монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг Надрукувати

 З 1 жовтня 2019 року розпочинається монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Про це повідомляє департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА.

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 No 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» (зі змінами) затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Детальніше...
 
Безбар’єрний доступ осіб з інвалідністю до об’єктів інфраструктури Надрукувати

 В основному законі держави, Конституції, визначено, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Для утвердження і забезпечення прав і свобод людини, за час незалежності було прийнято велику кількість нормативних актів, частина з яких присвячена питанням осіб з інвалідністю. Люди з особливими потребами є повноцінними членами нашого суспільства і потребують постійної уваги до своїх проблем. Створення безбар’єрного середовища для маломобільних груп населення є надзвичайно необхідним.

Детальніше...
 
На Житомирщині обласна комісія погодила розподіл коштів на придбання житла для 49 дітей-сиріт Надрукувати

 На Житомирщині 49 дітей-сиріт зможуть придбати собі житло за рахунок державної субвенції.

Розподіл коштів погодила сьогодні, 29 серпня, обласна комісія під керівництвом заступника голови ОДА Ярослава Лагути.

На грошову компенсацію для придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, спрямують 16,4 млн грн.

Детальніше...
 
Монетизовану субсидію можна отримати у будь-якому з 34 уповноважених банків Надрукувати

 Уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизовану субсидію. Це може бути один з 34 уповноважених банків на здійснення соціальних виплат.

Починаючи з жовтня поточного року, виплату готівкових субсидій здійснюватимуть місцеві органи соціального захисту населення. Для цього Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити (рахунки в уповноважених банках або почтові реквізити), на які пенсіонери отримують пенсію.

Тим, хто ще не на пенсії, виплата здійснюватиметься на відкриті раніше рахунки в Ощадбанку. Але якщо субсидіант бажає отримувати монетизовану допомогу на оплату комунальних послуг у іншій банківській установі - йому потрібно із відповідною заявою звернутися в управління соцзахисту. Разом із заявою потрібно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання одержувати субсидію готівкою.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 51 - 60 з 321

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.