Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Соціальний захист населення
Соціальний захист населення
Робота районних комісій у березні Надрукувати

29 березня 2012 року головою райдержадміністрації Котенко Н.М. проведено спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, тристоронньої соціально – економічної ради та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якому було розглянуто ряд актуальних питань.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення як структурний підрозділ райдержадміністрації Надрукувати
Детальніше...
 
Легалізація тіньової зайнятості населення – на контролі районної державної адміністрації Надрукувати


Питання забезпечення легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, дотримання законодавства про працю перебуває на постійному контролі у районній державній адміністрації, управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

  Районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проводиться відповідна робота по збиранню та моніторингу інформації про факти нелегальної виплати заробітної плати і зайнятості населення, здійснюється аналіз стану справ та причин виникнення проблем, пов’язаних з легальною виплатою заробітної плати і зайнятості населення, а також проводиться робота щодо визначення відповідності кількості найманих працівників обсягам господарської діяльності на підприємствах, організаціях та установах району.

 

Детальніше...
 
Важливість укладання колективного договору Надрукувати

Згідно з ст.11 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) і ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди» від 01.07.93 р. № 3356-XII (далі – Закон про колдоговори) колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності та господарювання, які використовують найману працю та мають права юридичної особи. Тобто колективний договір укладають не тільки суб'єкти підприємницької діяльності, але і будь-які інші організації, чия діяльність не належить до підприємницької, наприклад, бюджетні та громадські організації. Суб'єкти підприємницької діяльності – фізичні особи, які не мають статусу юридичної особи, не зобов'язані укладати колективний договір з найманими працівниками.

Детальніше...
 
Звіт про роботу управління праці та соціального захисту населення РДА у 2011 році Надрукувати
Детальніше...
 
ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЙ У 2011 РОЦІ Надрукувати

Станом на 25.10.2011 року управлінням праці та соціального захисту населення Коростишівської райдержадміністрації призначено субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 2748 сім'ям на суму 704,4 тис.грн., що на 285 заяв або на 23,8 % більше ніж за відповідний період 2010 року та субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу 1044 сім'ям на суму 627,6 тис. грн., що на 233 сім'ї, або на 17.7% більше ніж за відповідний період 2010 року. Користуються субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг станом на 25.10.2011 року 1865 сімей, що на 399 сімей, або на 38,7% більше ніж за відповідний період 2010 року.

 
ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ УКРАЇНИ "МАТИ-ГЕРОЇНЯ" Надрукувати

У 2011 році почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно 54 жінкам Коростишівщини. Розмір одноразової винагороди у 2011 році становить 9410 грн.

Одноразова винагорода жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», виплачується жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» відповідно до Закону України «Про державні нагороди України».


Детальніше...
 
Звернення до профспілок та роботодавців району Надрукувати

 

З метою покращення соціально-трудових відносин та відповідно до ст. 2 Закону України „Про колективні договори та угоди" передбачено укладання колективних договорів на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.


 

Детальніше...
 
Аспекти пенсійної реформи Надрукувати
Головна мета реформи

 Забезпечити справедливу систему розподілу пенсійних коштів;

Створити для людей можливість накопичувати максимальний розмір пенсії, виходячи із власних доходів;

Стабілізувати пенсійну систему та гарантувати виплати пенсій на довгострокову перспективу;

                                       Стабілізувати фінансовий стан державного бюджету;

                                                                Ліквідувати надмірний розрив у розмірах пенсій із солідарної системи.
Детальніше...
 
Звіт про роботу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації у 2010 році Надрукувати
Управління праці та соціального захисту населення протягом 2010 року забезпечило виконання завдань покладених на нього по соціально-економічному розвитку в районі.
У повній мірі проведено соціальне забезпечення населення та соціальний захист пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, дітей сиріт, одиноких матерів, малозабезпечених сімей, інших соціально незахищених громадян, які потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 31 32 33 Наступна > Кінець >>

Всього 311 - 320 з 321

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.