Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Соціальний захист населення
Соціальний захист населення
Хто надаватиме соціальні послуги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах? Надрукувати

 Сьогодні, 5 лютого, голова райдержадміністрації Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ провів робочу нараду з директором Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ганною АНТІПОВОЮ та її заступником Ларисою ТЕРЕБЕЙ стосовно роботи Коростишівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, подальшої організації надання якісних соціальних послуг на території об’єднаних територіальних громад Коростишівського району.

Детальніше...
 
Мінсоцполітики вдвічі швидше розглядатиме документи на оформлення виплат Надрукувати

 Міністерство соціальної політики поширює пілотний проект “Соціальна громада” на всю Україну. Цей програмний комплекс дозволить опрацьовувати документи в електронному вигляді, що дозволить скоротити час прийняття рішення вдвічі швидше - майже на тиждень.

Про це Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська повідомила у вівторок, 4 лютого, на прес-конференції “Презентація програмного комплексу “Соціальна громада” та результати моделювання мережі фронт-офісів, які наблизять соціальні сервіси до мешканців ОТГ”.

Детальніше...
 
Коростишівське відділення обслуговування громадян ГУ ПФУ у Житомирській області інформує: Надрукувати

Детальніше...
 
Про підвищення пенсії з 1 січня 2020 року «військовим пенсіонерам» Надрукувати

 4 грудня 2019 року Урядом прийнято постанову №1088 «Деякі питання виплати пенсії окремим категоріям громадян», на виконання якої з 1 січня 2020 року виплата пенсій «військовим» пенсіонерам проводиться в підвищених розмірах.

Вищезазначеною постановою передбачено, що  з 1 січня 2020 року виплата пенсій, призначених згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» до 1 березня 2018 року (крім пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) та поліцейським) та перерахованих з 1 січня 2018 року з урахуванням розміру окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років за відповідною або аналогічною посадою, яку особа займала на дату звільнення із служби (на дату відрядження для роботи до органів державної влади, органів місцевого самоврядування або до сформованих ними органів, на підприємства, в установи, організації, заклади вищої освіти), що визначені станом на 1 березня 2018 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», здійснюється у підвищеному розмірі з урахуванням 100 відсотків суми підвищення пенсії, визначеного станом на 1 березня 2018 року.

Детальніше...
 
Пенсії по інвалідності Надрукувати

Детальніше...
 
Підвищення пенсій з 1 січня 2020 року Надрукувати

 Законом України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” з 1 січня 2020 року передбачено зростання мінімальної заробітної плати до 4723 грн. Це є підставою для збільшення мінімального розміру пенсії за віком особам, які досягли віку 65 років, за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок – 30 років страхового стажу, який встановлюється на рівні 40% мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік.

Як наслідок – мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений для зазначеної вище категорії осіб в розмірі 40 відсотків нової величини мінімальної заробітної плати, з 1 січня 2020 року становить 1889,20 грн.

Детальніше...
 
Коростишівське відділення обслуговування громадян ГУ ПФУ у Житомирській області інформує: Надрукувати

Детальніше...
 
Президент підписав закон про посилення соціального захисту осіб з інвалідністю внаслідок війни Надрукувати

 Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення зміни до статті 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, категорій осіб з інвалідністю внаслідок війни» № 431-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 20 грудня 2019 року.

Документ підвищує рівень соціального захисту всіх категорій учасників антитерористичної операції (АТО) та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, зокрема з числа волонтерів і добровольців, та учасників бойових дій на території інших держав, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни.

Детальніше...
 
Зміни по монетизації пільг з січня 2020 року Надрукувати

 Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 року №1123 прийнято зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі. Пільги в грошовій готівковій формі з січня місяця можливо перераховувати на рахунок пільговика згідно поданої заяви і після 15 жовтня до управління праці та соціального захисту населення.

Отже, якщо пільговика не влаштовує безготівкова форма монетизації пільг через обліковий запис Ощадбанку, є можливість надати заяву і рахунок з банку, отримувати кошти і самостійно оплачувати житлово-комунальні послуги.

Детальніше...
 
Уряд дав можливість пільговикам переходити на готівкову форму виплат у будь-який час Надрукувати

 З 1 січня 2020 року пільгові категорії громадян мають право у будь-який час подати заяву до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення щодо переходу з безготівкової на готівкову форму виплат пільги на оплату житлово-комунальних послуг. Тобто за ініціативою Мінсоцполітики скасовано часове обмеження, подачі відповідної заяви після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період). Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 27 грудня 2019 року (постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 № 1123 ,,Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг”).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 21 - 30 з 321

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.