Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Соціальний захист населення
Соціальний захист населення
Уряд розширив програму надання житлових субсидій Надрукувати

 Громадянам, які були звільнені з роботи в період обмежувальних заходів, буде призначена житлова субсидія. Таке рішення прийнято сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

«Уряд розуміє відповідальність та робить все, щоб обмежувальні заходи якнайменше вдарили по гаманцях громадян та економіці України. Ми, зокрема, забезпечили всі умови для зменшення ціни на газ, прийнявши рішення про зменшення оптової ціни на газ на 14%. Очікуємо відповідні рішення на місцях. Сьогодні ми збільшуємо субсидії на оплату комунальних послуг та спрощуємо порядок надання. В середньому збільшення субсидій для українських родин складатиме орієнтовно 300 грн», - зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль і додав, що механізм має запрацювати після ухвалення Верховною Радою закону про Стабілізаційний Фонд.

Детальніше...
 
У період карантину всі соціальні програми будуть виконуватися, - Міністр соціальної політики Надрукувати

 23 березня під час онлайн-брифінгу Міністр соціальної політики України Марина Лазебна озвучила основні кроки Уряду щодо посилення соціального захисту громадян в умовах світової економічної кризи та поширення епідемії коронавірусу.

Програма житлових субсидій буде розширена

«Уряд гарантує безперебійну роботу програми житлових субсидій… Більш того, ми в умовах карантину посилюємо цей напрям роботи», - зазначила Марина Лазебна.

Детальніше...
 
УВАГА!!УВАГА!! Надрукувати

 Основним завданням управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації є виконання повноважень у сфері соціального захисту населення наших громад, але в окремих ситуаціях збереження здоров’я громадян виходить на перший план.

З метою запобігання виникнення та розповсюдження коронавірусу COVID-19 прийнято рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 року №2.

Вказаним документом визначено ряд обмежувальних заходів.

Детальніше...
 
У Коростишеві з робочим візитом побувала заступник голови ОДА Віра РОГОВА Надрукувати

 За дорученням голови облдержадміністрації Віталія БУНЕЧКА, Коростишівський район з робочим візитом відвідала заступник голови облдержадміністрації Віра РОГОВА та директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Юрій ПРОКОПЕЦЬ, які взяли участь у нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія ДЕНИСОВЦЯ за участю заступника голови райдержадміністрації Наталії НАГОРНОЇ, представників відділу освіти райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, керівників районного центру зайнятості й Коростишівського професійно-аграрного ліцею.

Детальніше...
 
Юлія Соколовська представила стратегію зростання пенсій Надрукувати

 Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська представила стратегію зростання пенсій.

«Індексація пенсій буде! А разом з нею - і нова стратегія зростання пенсій, яку урядова команда та депутатський корпус розробили за дорученням Президента Володимира Зеленського! Ініціатива полягає в планомірному підвищенні виплат – уже до 2023-го року розмір середньої пенсії зросте на 1200 грн!», - розповіла про поетапне зростання виплат для українських пенсіонерів очільниця відомства.

Детальніше...
 
Відбулася підсумкова нарада по результатах роботи Територіального центру Надрукувати

 27 лютого відбулася підсумкова нарада по результатах роботи Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростишівського району в 2019 році, у якій взяли участь голова райдержадміністрації Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса БЕРЕЗНЯК, начальник організаційно-методичного відділу виконавчого апарату районної ради Валентина БОНДАРЧУК, голова Старосілецької ОТГ Олег КУЦАКІВСЬКИЙ та працівники Територіального центру.

Детальніше...
 
Забезпечення санаторно-курортними путівками громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС Надрукувати

 ПОРЯДОК

надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок

санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат

за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які

постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

(Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 854,

 постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2018 р. № 446)

Пріоритетним напрямом оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, є забезпечення їх санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок

Детальніше...
 
Понад мільйон ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань отримають щорічну грошову допомогу Надрукувати

 Понад мільйон ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань отримають щорічну разову грошову допомогу до 5 травня у 2020 році у розмірі від 570 грн до 4120 грн.

Це передбачено постановою Кабінету Міністрів „Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань”, прийнятою Урядом на засіданні 19 лютого 2020 року.

 „Одноразову грошову допомогу ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань збільшено порівняно з минулим роком”, – зазначила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

Детальніше...
 
Уряд зробив соціальне житло доступнішим Надрукувати

 Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства соціальної політики України та прийняв постанову, яка зробить соціальне житло більш доступним.

Відповідне рішення було прийнято 19 лютого 2020 року і передбачає зміни до Порядку визначення величини опосередкованої вартості наймання (оренди) житла в населеному пункті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 р. № 682 “Деякі питання реалізації Закону України “Про житловий фонд соціального призначення”.

”Особи, які потребують соціального захисту та мають недостатній для купівлі чи оренди житла дохід, зможуть бути взятими на соціальний квартирний облік та у подальшому отримати соціальне житло”, - наголосила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

Детальніше...
 
Уряд захищає людей праці: цивілізовані умови роботи та легальне працевлаштування для українців Надрукувати

 Уряд створює цивілізовані умови роботи та забезпечує легальне працевлаштування. Про кроки в цьому напрямку та про перші результати обговорили на нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

«За даними Держстату, майже кожен 5 українець працює неофіційно. Найбільше в сільському господарстві, оптовій та роздрібній торгівлі, будівництві, транспорті та кур’єрській діяльності. Ці працівники не захищені. Уряд розпочав кампанію по виводу з тіні ринку праці. Адже це не тільки сплата податків, надходження до бюджету. Це, в першу чергу, створення цивілізованих умов праці, гарантування працівникам дотримання їх прав та соціальних гарантій», - зазначив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.  

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 10 з 314

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.