Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Соціальний захист населення
Соціальний захист населення
Майже 50% сімей на Житомирщині користуються державними субсидіями та пільгами на оплату послуг ЖКГ Надрукувати

 Питання тарифів та державної підтримки незахищених верств населення взимку стає нині особливо актуальним. Сьогодні держава надає громадянам декілька можливостей, аби зменшити витрати на оплату комунальних послуг. Це – субсидії та пільги.

«У питанні зниження тарифного навантаження на населення держава демонструє системний підхід. Уряд, за ініціативи Президента України, зробив важливий крок та знизив тарифи на газ для населення на 30%. Разом з цим, майже 50% сімей на Житомирщині користуються  державними субсидіями та пільгами на оплату послуг ЖКГ. У 2020 році жителі області завдяки цим державним програмам змогли заощадити понад 1,5 млрд грн. Впевнений, що і цього року, особливо під час опалювального сезону, багато кому може стати у нагоді така можливість, тож звертайтесь до органів соціального захисту населення області», — відзначив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, коментуючи заходи, які впроваджує держава для зниження фінансового навантаження на населення у зв’язку з підвищенням тарифів.

Детальніше...
 
#єМалятко Надрукувати

Детальніше...
 
Мінсоцполітики: до уваги фізичних осіб-підприємців I та II групи Надрукувати

 Шановні фізичні особи ‒ підприємці І та ІІ груп, звертаємо вашу увагу на те, що Урядом відновлено виплату допомоги на дітей до 10 років на період з 01.11.2020 по 31.12.2020. Про це інформує Міністерство соціальної політики України.

Особи, які отримували виплату допомоги у травні-серпні 2020 року, таку допомогу будуть отримувати і надалі.

До уваги фізичних осіб-підприємців, які не звертались за даною виплатою: для призначення та виплати допомоги на дітей необхідно звернутись до управлінь соціального захисту населення, за місцем проживання до 15 грудня 2020 року, з пакетом необхідних документів у паперовій формі:

Детальніше...
 
Привітання голови райдержадміністрації Юрія ДЕНИСОВЦЯ з Днем працівників соціальної сфери Надрукувати

 Шановні працівники соціальної сфери, прийміть найщиріші вітання у день Вашого професійного свята!

Кожного дня Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що значна кількість українців, які потребують уваги і підтримки з боку держави, відчуває себе захищеною.

Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми. Ви ті, хто завжди прагне допомогти і підтримати кожного.

Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та люди з обмеженими фізичними можливостями, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Детальніше...
 
Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом Надрукувати

 У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників – людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Їх праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі вони небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує допомоги.

На сьогоднішній день це свято широкого загалу працівників і службовців, зокрема таких напрямів, як соціальний захист населення, пенсійне забезпечення, підтримка та надання послуг безробітним, соціальний захист дітей, які залишились без батьківського піклування.

Детальніше...
 
Про організацію санаторно-курортного оздоровлення учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих Надрукувати

 Рішенням сесії обласної ради від 18.12.2019 року №1725 затверджена Програма соціальної підтримки учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення АТО/ООС на територію Житомирської області у 2020 році. Основним напрямом Програми є забезпечення обстеження, лікування, санаторно-курортного оздоровлення та медичної реабілітації учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, на що з обласного бюджету виділено кошти у сім’ї 3,1 млн.грн., з них 852,6 тис. грн. – для проведення санаторно-курортного лікування в КП ЖОЛСЦРЗ “Дениші”.

Детальніше...
 
Створення безбар’єрного середовища для маломобільних груп населення є необхідним! Надрукувати

 В Основному законі держави - Конституції України визначено, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Для утвердження і забезпечення прав і свобод людини за час незалежності було прийнято велику кількість нормативних актів, частина з яких присвячена вирішенню питань осіб з інвалідністю.

Детальніше...
 
З 1 вересня починає працювати новий механізм отримання одноразової допомоги "пакунок малюка" Надрукувати

 З 1 вересня 2020 року починає працювати новий механізм отримання грошової компенсації одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

Відтепер у батьків є право обирати, що для їх малюка є необхідним.

Деталі щодо механізмів реалізації та алгоритм дій для отримання допомоги - в інфографіці:

Детальніше...
 
Що потрібно знати, якщо ви втратили роботу і хочете отримувати допомогу від держави Надрукувати

 Мінекономіки разом із Державною службою зайнятості продовжує інформування щодо ключових питань, які стосуються втрати роботи, отримання фінансової допомоги або допомоги у пошуку нової роботи.

Чи відновили особистий прийом клієнтів центри зайнятості?

Переважна більшість центрів зайнятості продовжують працювати дистанційно, окрім центрів у Херсонській та Сумській областях, частково – у Луганській та Полтавській. Відкритий для клієнтів також Одеський міський ЦЗ.

Можливість ведення особистого прийому громадян у центрах зайнятості залежить, насамперед, від епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні.

Детальніше...
 
Дія. Цифрова освіта (посилання на соціальний відеоролик) Надрукувати

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 10 з 332

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.