Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Соціальний захист населення
Соціальний захист населення
Підвищення пенсій з 1 січня 2020 року Надрукувати

 Законом України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” з 1 січня 2020 року передбачено зростання мінімальної заробітної плати до 4723 грн. Це є підставою для збільшення мінімального розміру пенсії за віком особам, які досягли віку 65 років, за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок – 30 років страхового стажу, який встановлюється на рівні 40% мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік.

Як наслідок – мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений для зазначеної вище категорії осіб в розмірі 40 відсотків нової величини мінімальної заробітної плати, з 1 січня 2020 року становить 1889,20 грн.

Детальніше...
 
Коростишівське відділення обслуговування громадян ГУ ПФУ у Житомирській області інформує: Надрукувати

Детальніше...
 
Президент підписав закон про посилення соціального захисту осіб з інвалідністю внаслідок війни Надрукувати

 Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення зміни до статті 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, категорій осіб з інвалідністю внаслідок війни» № 431-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 20 грудня 2019 року.

Документ підвищує рівень соціального захисту всіх категорій учасників антитерористичної операції (АТО) та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, зокрема з числа волонтерів і добровольців, та учасників бойових дій на території інших держав, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни.

Детальніше...
 
Зміни по монетизації пільг з січня 2020 року Надрукувати

 Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 року №1123 прийнято зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі. Пільги в грошовій готівковій формі з січня місяця можливо перераховувати на рахунок пільговика згідно поданої заяви і після 15 жовтня до управління праці та соціального захисту населення.

Отже, якщо пільговика не влаштовує безготівкова форма монетизації пільг через обліковий запис Ощадбанку, є можливість надати заяву і рахунок з банку, отримувати кошти і самостійно оплачувати житлово-комунальні послуги.

Детальніше...
 
Уряд дав можливість пільговикам переходити на готівкову форму виплат у будь-який час Надрукувати

 З 1 січня 2020 року пільгові категорії громадян мають право у будь-який час подати заяву до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення щодо переходу з безготівкової на готівкову форму виплат пільги на оплату житлово-комунальних послуг. Тобто за ініціативою Мінсоцполітики скасовано часове обмеження, подачі відповідної заяви після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період). Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 27 грудня 2019 року (постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 № 1123 ,,Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг”).

Детальніше...
 
Уряд підтримує сім’ї, які опинились в складних життєвих умовах Надрукувати

 Для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, Урядом запроваджується своєчасна професійна допомога спрямована на швидкий вихід з кризової ситуації.

«Для допомоги таким сім’ям, Уряд створить ефективну службу та навчання фахівців із соціальної роботи. Кваліфікована соціальна допомога, що утворена в соціальних громадах, стимулюватиме такі родини подолати складні життєві обставини та повернутися до активного економічного та соціального життя», - прокоментував Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Детальніше...
 
З 1 січня 2020 року військові пенсіонери отримуватимуть пенсії у підвищеному розмірі Надрукувати

 Як зазначається в постанові КМУ від 24.12.2019 року №1088 «Деякі питання виплати пенсії окремим категоріям громадян», виплата пенсій, призначених до 01.03.2018 р. та перерахованих з 01.01.2018 р.з урахуванням розміру окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років за відповідною або аналогічною посадою, яку особа займала на дату звільнення, здійснюється у підвищеному розмірі з урахуванням 100% суми підвищення пенсії,визначених станом на 1 березня 2018 р.

Детальніше...
 
У 2020 році в Україні запрацює кол-центр для постраждалих від торгівлі людьми Надрукувати

 У 2020 році в Україні запрацює гаряча лінія для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства. Прийом звернень громадян відбуватиметься за номером 15-47.

Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook.

Детальніше...
 
Ми створюємо платформу для полегшення контакту роботодавця та потенційних працівників Надрукувати

 Створення робочих місць для людей з інвалідністю – це швидке реагування Уряду на проблематику. Людина з інвалідністю має отримати якісну і професійну підготовку для підвищення її конкурентоспроможності, яка буде здійснюватися через запровадження ваучерів на освіту, спільних програм підготовки із Службою зайнятості та роботодавцями.

«Для підтримки людей з інвалідністю ми створюємо платформу для полегшення контакту роботодавця та потенційних працівників. Фокус полягає у доступності людини до робочих місць та соціально-культурних об’єктів», - зазначив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Детальніше...
 
Житло для сиріт в Україні стає доступним Надрукувати

 26 грудня з робочим візитом у м.Коростишеві побували Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська разом із заступником Віталієм Музиченком. Очільниця Міністерства разом з головою облдержадміністрації Віталієм Бунечком, начальником департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Юрієм Прокопцем та головою райдержадміністрації Юрієм Денисовцем відвідали Олександру Дашкевич, яка нещодавно отримала власне житло, як особа з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за кошти субвенції з державного бюджету.

Олександра перебувала на квартирному обліку Харитонівської сільської ради та мала першочергове право на забезпечення житлом. У вересні цього року було виділено необхідні кошти на придбання житла, а в листопаді вже було підписано договір купівлі-продажу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 10 з 296

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.