Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Соціальний захист населення
Соціальний захист населення
ШУКАЄМО БУДИНОК!!! Надрукувати

 Служба у справах дітей Коростишівської райдержадміністрації шукає будинок для створення дитячого будинку сімейного типу. Для даної цілі необхідний житловий будинок житлова площа якого складає не менше 110 м2.

Придбання будинку здійснюється за кошти субвенції з державного бюджету.

Придбання даного будинку надасть можливість 5 дітям з числа дітей, позбавлених батьківського піклування проживати та виховуватись в сім’ї.

Детальніше...
 
Мін’юст запустив калькулятор «чесної платіжки» Надрукувати

 Відтепер жителі Житомирщини зможуть самостійно вирахувати, скільки вони мають сплачувати за тепло та гарячу воду. На сайті Урядового порталу та Міністерства юстиції України з’явився калькулятор розрахунку чесної платіжки, скориставшись яким, можна дізнатися, чи справедливою є вартість тепла та гарячої води у кожному з регіонів та скільки споживач послуг зекономить, оплачуючи вартість послуг за новими тарифами. Для проведення операції на онлайн-калькуляторі необхідно обрати послугу, щодо якої проводиться розрахунок, та ввести необхідні дані відповідно до обраної послуги.

Детальніше...
 
Чіткі покрокові алгоритми дій допоможуть захистити права споживачів житлово-комунальних послуг Надрукувати

 Доброго дня, пане Міністре! Звертаюся до вас із проханням пояснити, як сплачувати за опалення та гарячу воду. Я – пенсіонер, і ті платіжки, які надходили до мене взимку, є непідйомні. Наскільки мені відомо, нещодавно Уряд зменшив тарифи на тепло. Як ми відтепер будемо платити?

Валентин Соколов

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Детальніше...
 
З 01 липня 2019 року проведено перерахунки пенсійних виплат Надрукувати

 Статтею 7 Закону “Про Державний бюджет України на 2019 рік» визначено розміри прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1 липня розмір прожиткового мінімуму підвищено, що є підставою для перерахунку тих пенсій та їх складових, які визначають виходячи саме із цього показника.

У зв’язку зі зміною розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, із 1 липня збільшився мінімальний розмір пенсії за віком із 1497 до 1564 грн.

Детальніше...
 
Як багатодітним родинам отримати фінансову підтримку на дітей? Надрукувати

 Кожна багатодітна родина Житомирщини може отримувати на кожну третю та наступну дитину щомісяця по 1 тис. 700 грн. З 1 квітня 2019 року в Україні збільшили допомогу багатодітним сім’ям. Такі виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

За повідомленням департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, на Житомирщині такою фінансовою підтримкою можуть скористатися близько 10 тисяч родин. Проте кожна сім’я повинна мати посвідчення багатодітної родини, щоб отримувати ці виплати на дітей.

Детальніше...
 
З 1 липня за «муніципальну няню» батьки отримуватимуть щомісяця вже по 1,7 тис.грн Надрукувати

 З липня цього року зростає прожитковий мінімум в Україні, змінюється він і для основних соціальних та демографічних груп населення. Від 1 липня прожитковий мінімум для дітей віком до 6 років з 1 тис. 626 грн збільшився до 1 тис. 699 грн. Відповідно і за проектом «Муніципальна няня» – батькам збільшується компенсація за послуги няні для своєї дитини.

Про це повідомляє департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА.

Детальніше...
 
«Чесна платіжка»: з наступного опалювального сезону українці платити за повітря не будуть Надрукувати

 У лютому 2019 року Кабінет Міністрів України звернув увагу на те, що громадянам за наявності лічильників газу приходять платіжки із застосуванням коефіцієнтів приведення до стандартних умов. Це суттєво збільшувало вартість газу та стало причиною нарахування заборгованості за попередні періоди.

Відтак було ініційовано звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.  Уряду вдалося змусити НАК «Нафтогаз України» знизити ціну на газ для населення. Зараз вона майже однакова для всіх регіонів. Натомість ціна на тепло залишалася різною. І подекуди різниця становила удвічі і більше – в залежності від регіону й оновлення комунальних мереж господарства. 

Детальніше...
 
Зареєструвати народження малюка стало простіше, - роз’яснює Міністр юстиції Надрукувати

 Пане Павле, доброго дня! Зовсім скоро ми з дружиною чекаємо на народження другої дитини. Нашому старшому сину вже виповнилося 16 років, а я досі згадую всю бюрократичну тяганину та величезні черги у ДРАЦСі. Читаючи ваші інтерв’ю, я розумію, що Мін’юст спростив процедуру реєстрації народження дитини. Поясніть, будь ласка, детальніше, куди нам звернутися та які документи підготувати? Дякую.

Микола Наливайченко

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Детальніше...
 
Грошове забезпечення батьків-вихователів ДБСТ відтепер збільшили Надрукувати

 Уряд врегулював питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за принципом «гроші ходять за дитиною». Відтепер грошове забезпечення батьків-вихователів ДБСТ збільшене і не має обмежень у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Вчора, 26 червня, Уряд на засіданні прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплати послуг із здійснення патронату над дитиною та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримки малих групових будинків».

Детальніше...
 
Проведено інформаційно-консультаційний семінар Надрукувати

 У м.Коростишеві проведено інформаційно-консультаційний семінар для суб’єктів господарювання, фізичних осіб-підприємців та бажаючих займатися підприємницькою діяльністю.

Учасниками заходу були: заступник голови райдержадміністрації Наталія Нагорна; головний спеціаліст відділу підприємництва департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації Валентин Березенський; заступник начальника управління, начальник відділу департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Тетяна Цільора; начальник Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Валентина Матвійчук; заступник начальника відділу надання соціальних послуг Коростишівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Ольга Калініна; завідуюча сектором Головного територіального управління юстиції в Житомирській області Віта Савінська-Малініна.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 10 з 256

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.