Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Сільське господарство
Сільське господарство
Для сімейних фермерських господарств спрощено оподаткування Надрукувати

 Сімейні фермерські господарства отримали пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску. Відповідні зміни до Податкового кодексу України прийняла Верховна Рада України сьогодні, 10 липня. За відповідний законопроект проголосувало 229 народних депутатів України.

«Відтепер українські фермери та їх сім’ї, які проживають у селах, стають повноцінними підприємцями та отримують ряд переваг. Офіційний підприємницький статус за пільговим оподаткуванням дозволяє їм виходити на нові організовані ринки та збільшувати свої прибутки. Крім того, сімейні фермерські господарства зможуть долучитися до державних програм підтримки та розвивати свій бізнес», - зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, коментуючи рішення Парламенту.

Детальніше...
 
Програми підтримки агровиробників і додаткові механізми залучення інвестицій будемо продовжувати Надрукувати

 Уряд України в рамках політики зростання економіки буде продовжувати практику запровадження механізмів підтримки виробників, передусім в агросегменті, і залучення інвестицій, в тому числі шляхом формування індустріальних парків. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він нагадав, що за рішенням Уряду впроваджено програму компенсації 25-30% вартості будівництва та реконструкції ферм та молочно-товарних комплексів, а також програму компенсації 25% вартості сільськогосподарської техніки українського виробництва.

«А якщо це маленький фермер, то компенсуємо 40% вартості техніки», - додав Володимир Гройсман.

Так само діє програма компенсації вартості посадкового матеріалу для садівників – незалежно від розміру компаній.

Детальніше...
 
Аграрії та жителі сіл можуть отримати до 200 тис. грн компенсації з обласного бюджету Надрукувати

 У 2018 році фермери, кооперативи, жителі сіл можуть скористатись різними напрямками програми агропромислового розвитку Житомирщини та отримати до 200 тис. грн компенсації з обласного бюджету.

Обласні комісії по наданню і використанню коштів з обласного бюджету приймають заявки на:

Розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК) – до 200 тис. грн можуть отримати кооперативи на придбання обладнання без ПДВ (у національній валюті).

Детальніше...
 
Боротьба проти рейдерських захоплень в аграрному секторі!!! Надрукувати

 За ініціативою Мін’юсту на Житомирщині функціонує АНТИРЕЙДЕРСЬКИЙ АГРАРНИЙ ШТАБ, завданням якого є:

- забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень;

- сприяння правоохоронним органам у фіксації вчинених правопорушень для подальшого притягнення винних осіб до відповідальності;

- швидке та ефективне реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна агар аріїв;

Детальніше...
 
СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО Надрукувати

 Станом на 1 квітня 2018 року в сільськогосподарських підприємствах району, що утримують від 30 голів худоби, нараховувалось: ВРХ – 790голів, у т.ч.корів – 293 голови.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року, поголів’я ВРХ зменшилось на 9,8%, корів – на 25,6%.

Детальніше...
 
Проведено робочу зустріч Надрукувати

 Голова райдержадміністрації Василь Михайлович Купрійчук провів зустріч з колективом ПП «Фермацентр» (Купрійчук Василь Валерійович).

На даний час у сільськогосподарському підприємстві проводяться жнива.

Детальніше...
 
Відбулася нарада по питанню використання сільськогосподарських земель в районі Надрукувати

 1 серпня під керівництвом голови райдержадміністрації В.М.Купрійчука, за участю голови районної ради С.В.Бондарчука, міського голови І.М.Кохана та керівника апарату райдержадміністрації Н.В.Кочубей відбулася нарада по питанню використання сільськогосподарських земель в районі.

На нараду були запрошені керівники сільськогосподарських підприємств району.

Детальніше...
 
До уваги керівників сільськогосподарських підприємств та фізичних осіб! Надрукувати

 Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації нагадує керівникам сільгосппідприємств та фізичним особам, що з проведенням весняно-польових робіт проводиться обробіток сільськогосподарських культур пестицидами та агрохімікатами в період льоту бджіл. Звертаємо Вашу увагу на необхідність дотримання законодавства при застосуванні засобів хімізації на посівах, зокрема:

Детальніше...
 
Незабаром відбудеться бізнес-місія українських підприємств до Албанії Надрукувати

За інформацією Торгово-промислової палати України у період з 27 по 30 квітня 2017 року заплановано проведення бізнес-місії українських підприємств до Республіки Албанія. Уряд Албанії офіційно затвердив зазначені дати як Дні України в Албанії. В рамках проведення зазначеної місії 28 квітня 2017 року відбудеться Українсько-Албанський економічний форум, в якому візьмуть участь Міністр економіки, Міністр сільського господарства та інші представники уряду Албанії.

Детальніше...
 
Деградація земель та опустелювання вже давно набули глобального виміру Надрукувати

Деградація земель та опустелювання вже давно набули глобального виміру та є одними з найбільших викликів для сталого розвитку людства, спричиняючи серйозні проблеми як екологічного, так і соціально-економічного характеру, включаючи голод та вимушену міграцію населення.

Згадані проблеми є надзвичайно гострими в Україні.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 21 - 34 з 34

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.