Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Сільське господарство
Сільське господарство
Державна підтримка фермерських господарств Надрукувати
Детальніше...
 
Врожаю бути! Надрукувати

 Цьогоріч малосніжна зима і посушлива весна тримали в напрузі всіх, хто займається виробництвом сільськогосподарської продукції галузі рослинництва. Тому з метою з’ясування стану справ у сільському господарстві голова райдержадміністрації Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ з робочим візитом побував у с.Старосільцях, де зустрівся з директором ПП «Фермацентр» Василем КУПРІЙЧУКОМ.

Сільськогосподарський виробник запевнив: «Нічого катастрофічного і глобального цьогоріч не відбудеться. Звичайно, посушливі осінь і весна доповнені похолоданням стали значним стресом для зернових культур, але потім дощова погода дала змогу отримати дружні сходи інших культур таких, як соя, кукурудза та ін., тому втрати по одних перекриють інші».

Детальніше...
 
Часткова компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва Надрукувати

 Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року №130 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №195).

Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» (далі – бюджетні кошти).

Детальніше...
 
Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції Надрукувати

 Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №395).

Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Мінекономіки в державному бюджеті за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників», які спрямовуються для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Детальніше...
 
«Година безкоштовного консультування для аграрія» Надрукувати

 В рамках соціального підприємництва Martyniv Law, започатковано ініціативу – «Година безкоштовного консультування для аграрія». Агропідприємства мають змогу поставити питання по податках, землі та бухгалтерії та безкоштовно отримати відповідь від наших юристів та податкових консультантів.

Поставити питання та зареєструватися можна за єдиним посиланням https://forms.gle/FCHtdEVm9qT4prre7

Відповіді – в режимі онлайн лекції. Найближча третя сесія відбудеться в понеділок 25 травня о 14-00. Усі учасники отримають відеозапис лекції та презентаційні матеріали.

Детальніше...
 
Фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства Надрукувати

 Кому надається підтримка: юридичним та фізичним особам-підприємцям, які займаються виноградарством, садівництвом і хмелярством.

Форма підтримки: часткова компенсація вартості (без урахування сум ПДВ) будівництва, придбаних основних засобів і товарів, виконаних робіт та отриманих послуг.

Перелік напрямів часткової компенсації вартості:

Детальніше...
 
Алгоритм отримання сільськогосподарським товаровиробником коштів резервного фонду бюджету Надрукувати

 Алгоритм отримання сільськогосподарським товаровиробником коштів резервного фонду бюджету відповідно до порядку використання коштів, затвердженого Постановою КМУ від 29.03.2002 № 415 (далі – Порядок).

Коли настає надзвичайна ситуація регіонального характеру для часткової компенсації збитків можуть виділятися кошти з Державного резервного фонду.

1. Сільгосптоваровиробник.

Детальніше...
 
Президент підписав закон щодо обігу земель сільськогосподарського призначення Надрукувати

 Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» № 552-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 31 березня 2020 року.

Документ передбачає формування законодавчого поля для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення. Закон, що його підписав Глава держави, дасть змогу забезпечити реалізацію конституційних прав громадян на вільне розпоряджання своєю власністю та створити прозорі умови для набуття у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянами України.

Детальніше...
 
10 кроків для створення кооперативу Надрукувати

 Крок 1.

Погодження з реєстраційним органом найменування кооперативу. Для того, щоб під час державної реєстрації не виникало проблем з назвою кооперативу, перед тим як готувати та нотаріально завіряти статутні документи необхідно звернутись до державного реєстратора із заявою про резервування найменування юридичної особи (кооперативу). Після отримання від державного реєстратора довідки про резервування найменування кооперативу його можна вносити у засновницькі документи.

Крок 2.

Детальніше...
 
Сільськогосподарські підприємства мають отримувати ліцензію на місця зберігання пального Надрукувати

 Із 01 липня 2019 року сільськогосподарські підприємства мають отримувати ліцензію на місця зберігання пального. Про це сьогодні говорили на нараді голова райдержадміністрації Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ та керівник апарату райдержадміністрації Надія КОЧУБЕЙ з аграріями.

Процедура ліцензування запроваджена Законом України №481/95-ВР від 19.12.1995 року «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», відповідно до якого ліцензують виробництво, оптову торгівлю, роздрібну торгівлю та зберігання пального. Відповідно до ст.1 Закону №481, зберігання пального – діяльність із зберігання пального (власного або отриманого від інших осіб) із зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 20 з 53

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.