Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Сільське господарство
Сільське господарство
10 кроків для створення кооперативу Надрукувати

 Крок 1.

Погодження з реєстраційним органом найменування кооперативу. Для того, щоб під час державної реєстрації не виникало проблем з назвою кооперативу, перед тим як готувати та нотаріально завіряти статутні документи необхідно звернутись до державного реєстратора із заявою про резервування найменування юридичної особи (кооперативу). Після отримання від державного реєстратора довідки про резервування найменування кооперативу його можна вносити у засновницькі документи.

Крок 2.

Детальніше...
 
Сільськогосподарські підприємства мають отримувати ліцензію на місця зберігання пального Надрукувати

 Із 01 липня 2019 року сільськогосподарські підприємства мають отримувати ліцензію на місця зберігання пального. Про це сьогодні говорили на нараді голова райдержадміністрації Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ та керівник апарату райдержадміністрації Надія КОЧУБЕЙ з аграріями.

Процедура ліцензування запроваджена Законом України №481/95-ВР від 19.12.1995 року «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», відповідно до якого ліцензують виробництво, оптову торгівлю, роздрібну торгівлю та зберігання пального. Відповідно до ст.1 Закону №481, зберігання пального – діяльність із зберігання пального (власного або отриманого від інших осіб) із зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик.

Детальніше...
 
Типова форма договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства Надрукувати

Детальніше...
 
Порядок державної реєстрації сімейних фермерських господарств Надрукувати

 Правові, економічні та соціальні засади створення та діяльності фермерських господарств визначені Законом України «Про фермерське господарство» (далі - Закон).

Відповідно до статті 1 Закону фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, здійснювати її переробку та реалізацію з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм у власність та/або користування, у тому числі в оренду, для ведення фермерського господарства, товарного сільськогосподарського виробництва, особистого селянського господарства, відповідно до закону.

Детальніше...
 
Загальні умови створення кооперативу Надрукувати

 Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи створюються та функціонують на основі Закону України «Про сільськогосподарську кооперацію» та Закону України «Про кооперацію».

Загальні умови створення кооперативу:

– кооператив створюється його засновниками на добровільних засадах;

– засновниками кооперативу можуть бути громадяни України та юридичні особи, зареєстровані в Україні;

– рішення про створення кооперативу приймається його установчими зборами;

– чисельність членів кооперативу не може бути меншою ніж три особи.

Детальніше...
 
Відшкодування по установках індивідуального доїння Надрукувати

Детальніше...
 
Створення сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи Надрукувати

 Сімейні фермерські господарства без статусу юридичної особи створюються і функціонують відповідно до Закону України «Про фермерське господарство».

Право на створення сімейного фермерського господарства без статусу юридичної особи має кожний дієздатний громадянин України, який досяг  18-річного віку та виявив бажання створити фермерське господарство.

Фермерське господарство без статусу юридичної особи організовується на основі діяльності фізичної особи-підприємця і має статус сімейного фермерського господарства за умови використання праці членів такого господарства, якими є  виключно фізична-особа підприємець та члени її сім’ї (ст. 3 Сімейного кодексу України).

Детальніше...
 
Як стати фермером? Надрукувати

 Щоб зареєструвати власне фермерське господарство необхідно:

Крок 1.

Знайти земельну ділянку, на якій буде вести діяльність фермерське господарство. Закон України «Про фермерське господарство» гарантує право на створення фермерського господарства кожному дієздатному громадянину України, який має 18 років та відповідну кваліфікацію, тобто навички, вміння, щоб працювати на землі.

Детальніше...
 
Як зберегти бджіл під час пестицидних обробок сільгоспкультур? Надрукувати

 Питання збереження бджіл під час проведення пестицидних обробок сільськогосподарських культур є болючим для бджолярів. Тому з метою проведення роз’яснювальної роботи, у Коростишеві 29 січня відбулася нарада щодо зменшення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів за участю голови райдержадміністрації Юрія Денисовця.

Начальник Коростишівського районного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Іван Нечипорук та начальник відділу прогнозування фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Вадим Дранківський поінформували присутніх стосовно реєстрації пасік в місцевих державних адміністраціях або в сільських, селищних, міських радах, ОТГ та Коростишівському районному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області. Відповідно до ч.3 ст.13 Закону України «Про бджільництво» фахівці в сфері ветеринарної медицини міських, районних управлінь, відділів Держпродспоживслужби області проводять обстеження пасіки та видають її ветеринарно-санітарний паспорт. На завчасному плануванні місця розташування (кочівлі) пасіки та інформуванні Держпродспоживслужби, органів місцевого самоврядування, ОТГ, землевласника. З метою попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл перевезення (кочівля) бджіл на медозбір та запилення здійснюється на підставі довідки або ветеринарного свідоцтва на перевезення бджолосімей, яке видають фахівці у сфері ветеринарної медицини Держпродспоживслужби області.

Детальніше...
 
Земельна реформа в Україні Надрукувати

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 20 з 45

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.