Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Сільське господарство
Сільське господарство
Привітання голови райдержадміністрації Юрія ДЕНИСОВЦЯ з Днем працівників сільського господарства Надрукувати

 Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, в цей час відзначається професійне свято – День працівників сільського господарства, з яким я хочу привітати шановних керівників сільськогосподарських підприємств, трудові колективи, а також всіх працівники полів та ферм!

Висловлюю вдячність всім тим, хто взяв на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила кожного села, міста, району, області та нашої держави в цілому.

Детальніше...
 
Привітали працівників сільського господарства з професійним святом Надрукувати

 З давніх-давен Україна славиться добрими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме вони обрали для себе професію, результатом якої є забезпечення населення всім найнеобхіднішим для життя.

Щороку, у третю неділю листопада в Україні відзначається професійне свято агровиробників різних форм господарювання та усіх, хто причетний до галузі сільського господарства – День працівників сільського господарства. У цей день, традиційно підсумовується кропітка праця аграріїв та завершується хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Детальніше...
 
До уваги суб’єктів господарювання! Надрукувати

Інформуємо про дію Порядку надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються сільськогосподарськими підприємствами як спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів молочного, м’ясного та комбінованого напрямів продуктивності, затвердженого рішенням обласної ради від 07 березня 2018 року «939 (далі Порядок).

Детальніше...
 
Державна підтримка фермерських господарств Надрукувати
Детальніше...
 
Врожаю бути! Надрукувати

 Цьогоріч малосніжна зима і посушлива весна тримали в напрузі всіх, хто займається виробництвом сільськогосподарської продукції галузі рослинництва. Тому з метою з’ясування стану справ у сільському господарстві голова райдержадміністрації Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ з робочим візитом побував у с.Старосільцях, де зустрівся з директором ПП «Фермацентр» Василем КУПРІЙЧУКОМ.

Сільськогосподарський виробник запевнив: «Нічого катастрофічного і глобального цьогоріч не відбудеться. Звичайно, посушливі осінь і весна доповнені похолоданням стали значним стресом для зернових культур, але потім дощова погода дала змогу отримати дружні сходи інших культур таких, як соя, кукурудза та ін., тому втрати по одних перекриють інші».

Детальніше...
 
Часткова компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва Надрукувати

 Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року №130 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №195).

Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» (далі – бюджетні кошти).

Детальніше...
 
Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції Надрукувати

 Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №395).

Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Мінекономіки в державному бюджеті за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників», які спрямовуються для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Детальніше...
 
«Година безкоштовного консультування для аграрія» Надрукувати

 В рамках соціального підприємництва Martyniv Law, започатковано ініціативу – «Година безкоштовного консультування для аграрія». Агропідприємства мають змогу поставити питання по податках, землі та бухгалтерії та безкоштовно отримати відповідь від наших юристів та податкових консультантів.

Поставити питання та зареєструватися можна за єдиним посиланням https://forms.gle/FCHtdEVm9qT4prre7

Відповіді – в режимі онлайн лекції. Найближча третя сесія відбудеться в понеділок 25 травня о 14-00. Усі учасники отримають відеозапис лекції та презентаційні матеріали.

Детальніше...
 
Фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства Надрукувати

 Кому надається підтримка: юридичним та фізичним особам-підприємцям, які займаються виноградарством, садівництвом і хмелярством.

Форма підтримки: часткова компенсація вартості (без урахування сум ПДВ) будівництва, придбаних основних засобів і товарів, виконаних робіт та отриманих послуг.

Перелік напрямів часткової компенсації вартості:

Детальніше...
 
Алгоритм отримання сільськогосподарським товаровиробником коштів резервного фонду бюджету Надрукувати

 Алгоритм отримання сільськогосподарським товаровиробником коштів резервного фонду бюджету відповідно до порядку використання коштів, затвердженого Постановою КМУ від 29.03.2002 № 415 (далі – Порядок).

Коли настає надзвичайна ситуація регіонального характеру для часткової компенсації збитків можуть виділятися кошти з Державного резервного фонду.

1. Сільгосптоваровиробник.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 20 з 56

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.