Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Сільське господарство
Сільське господарство
Сільське господарство Надрукувати

 Сільськогосподарськими підприємствами району,що мають у користуванні 100 і більше гектарів сільськогосподарських угідь, на 1 вересня п.р. намолочено 11,1 тис.т зерна у початково оприбуткованій вазі (на 10,9% менше, ніж на початок вересня 2017р.), у середньому з 1 га обмолоченої площі одержано по 27,1 ц.(на 1,5% більше, ніж торік).

Детальніше...
 
Щодо проведення 4-ої Самсунської виставки з питань сільського господарства та технологій Надрукувати

 У період з 26 по 30 вересня 2018 року у Центрі виставок та конгресів м.Самсун (Турецька республіка) відбудеться 4-а Самсунська виставка з питань сільського господарства, тваринництва та технологій, організатором якої є Торгово-промислова палата м.Самсун спільно з компанією TUYAP.

У рамках зазначеної виставки 27-28 вересня 2018 року передбачаються галузеві семінари та бізнес-зустрічі у форматі В2В. Для участі у семінарах організатори планують запросити іноземних представників з 60 країн світу.

Детальніше...
 
Сільгоспкооперативи – це можливість отримати до 200 тис. для придбання техніки і обладнання Надрукувати

 Що таке сільгоспкооператив? На що надається фінансова підтримка? Як створити та що для цього потрібно?

Про це та інше поспілкувалися із в.о. директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА Віктором Градівським.

Що таке сільгоспкооператив?

Сільськогосподарський кооператив – це юридична особа, яка утворюється виробниками сільськогосподарської продукції та які добровільно об’єдналися для спільної господарської та іншої діяльності.

Детальніше...
 
Підприємці Житомирщини можуть отримати компенсацію за насіння до 80% від вартості Надрукувати

 Сільськогосподарські підприємства області можуть брати участь в державній програмі підтримки аграріїв за напрямом часткової компенсації вартості насіння. Фермерські господарства можуть отримати компенсацію до 80% вартості насіння.

У державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств передбачено часткову компенсацію 80% вартості (без ПДВ) насіння, але не більше 30 тис. грн. на одне фермерське господарство або сільськогосподарський обслуговуючий кооператив, закупленого у суб’єктів насінництва с/г рослин вітчизняної селекції (Постанова КМУ від 07.02.2018 року №106).

Фінансова підтримка надається:

Детальніше...
 
На що жителі сіл Житомирщини можуть отримати підтримку з обласного бюджету Надрукувати

 У 2018 році фермери, аграрії, кооперативи, жителі сіл можуть скористатись різними напрямками програми агропромислового розвитку Житомирщини та отримати компенсації з обласного бюджету.

На Житомирщині триває прийом заявок за такими напрямками:

Розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК) – до 200 тис.грн. може отримати кооператив на придбання обладнання та техніки.

Фінансова підтримка з обласного бюджету надається сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу молочарського, м’ясного, плодово-ягідного та плодово-овочевого напрямів діяльності.

Розвиток фермерських господарств (ФГ) – до 100 тис.грн. можна отримати за придбання причіпної та навісної сільськогосподарської техніки і обладнання сільськогосподарського виробництва.

Детальніше...
 
Житомирщина посідає 2 місце за виробництвом сільськогосподарської продукції Надрукувати

 Житомирська область посідає 2 місце в загальноукраїнському рейтингу – індекс сільськогосподарського виробництва складає 109,7%.

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА.

За підсумками січня-липня 2018 року аграрії виробили валової продукції сільського господарства на загальну суму 3 млрд 307,1 млн грн, що на 292,5 млн грн більше показника відповідного періоду 2017 року.

Продукції галузі рослинництва виробили на суму 1 млрд 702,5 млн грн, що на 281,4 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року.

Детальніше...
 
Про створення ефективного механізму використання земель сільгосппризначення, запобігання рейдерству Надрукувати

 Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні». 

Реалізація Закону створить ефективний механізм використання масивів земель сільськогосподарського призначення, створить необхідні умови для запобігання рейдерству та стимулювання зрошення земель в Україні.

Законом визначаються особливості використання та розпорядження земельними ділянками, розташованими у масиві земель сільськогосподарського призначення, а також полезахисними лісовими смугами, які обмежують такий масив. Зокрема, передбачається право власників, землекористувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення, призначених для ведення особистого селянського господарства, фермерського господарства, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення, використовувати їх також для ведення товарного сільськогосподарського виробництва без зміни цільового призначення таких земельних ділянок. Також встановлюється право власників земельних ділянок усіх форм власності, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення, обмінюватися такими земельними ділянками.

Детальніше...
 
Сільгоспкооперативи Житомирщини зможуть отримати до 200 тис. грн фінансової допомоги Надрукувати

 До 200 тисяч гривень фінансової допомоги з обласного бюджету зможуть отримати сільськогосподарські кооперативи Житомирщини на придбання техніки та технологічного обладнання.

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА.

Фінансова підтримка з обласного бюджету надається кооперативам за результатами конкурсу у розмірі до 90% вартості техніки та обладнання без урахування сум податку на додану вартість, але не більше 200 тисяч гривень на один кооператив. Зміни до порядку надання фінансової допомоги кооперативам затвердили депутати під час сесії обласної ради 26 липня.

Документи на конкурс прийматимуться з дати опублікування оголошення у друкованих ЗМІ, що планується до кінця тижня.

Термін закінчення прийому 01 грудня 2018 року.

Детальніше...
 
Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств Надрукувати

 Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.

Документом вносяться зміни до Податкового кодексу України та законів України «Про фермерське господарство», «Про державну підтримку сільського господарства України», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

Детальніше...
 
Запрошуємо на виставку-ярмарок медової продукції Надрукувати

 16 серпня ц.р. в м. Житомирі, за сприянням департаменту АПР та економічної політики облдержадміністрації, на площі ім.С.П.Корольова (майданчик кінотеатру «Жовтень)  відбудеться виставка-ярмарок медової продукції .

Запрошуємо всіх бажаючих пасічників прийняти участь у зазначеному заході.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 20 з 26

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Відомості про район
-
Райдержадміністрація:
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Місцезнаходження
Розпорядчі документи
Колегія райдержадміністрації
Вакансії
-
Прес-центр:
Новини
-
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Добровільне об'єднання територіальних громад
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Очищення влади
Інформація для виборців
Енергозбереження
Військова служба в Збройних Силах України
-
-
Економіка:
Економічний і соціальний розвиток
Підприємництво
Виставкова діяльність
Інвестиційні пропозиції
Сільське господарство
-
Соціальна сфера:
Соціальний захист населення
Культура та туризм
Освіта
Робота з молоддю