Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Культура та туризм
Культура та туризм
Відкрито "Струни серця" Надрукувати

6 березня 2012 року в селі Слобідка стартував традиційний фестиваль самодіяльної народної творчості «Струни серця». Дійство такого характеру, на якім демонструють свою майстерність аматори сцени, що займаються при клубних закладах, проводиться лише в нашому районі. У цьогорічному фестивалі, за розпорядженням голови районної державної адміністрації, братимуть участь 30 закладів культури району. Проводитиметься фестиваль по чотирьох зонах в селах: Слобідка, Травневе, Вільня та Щигліївка.

У Будинку культури с.Слобідка звітували аматори сцени сіл: Слобідка, Теснівка, Торчин, Гуменники, Кам’яний Брід. 130 учасників художньої самодіяльності демонстрували свої таланти у різних жанрах: вокальному, танцювальному, театральному та художнього читання.

Детальніше...
 
«Фольклорне намисто» Надрукувати

 Мудрою є та нація, яка береже  та передає прийдешнім поколінням скарби, що вирізняють її з поміж інших: фольклор, національні обряди, традиції.  Наше завдання – зберегти святині української культури, невичерпне джерело народної творчості, долучити молодь до неповторної української народної пісні, бо вони мають винятково важливе значення для відродження історичної пам”яті і духовності українського народу. Саме для цього працівники методичного центру відділу культури і туризму райдержадміністрації 4 листопада 2011 року в районному Будинку культури організували та провели свято  «Фольклорне намисто»,

Детальніше...
 
Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й.Д.Буханчука Надрукувати

         Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й.Д.Буханчука було відкрито в серпні 1974 року в вестибюлі Студеницької середньої школи, а  1985 році музей перемістили в нове спеціально збудоване приміщення в селі Кмитів ( в 600 метрах від траси Київ – Львів). У цьому мистецькому закладі  Й.Д Буханчук  зумів зібрати більше 3 тисяч картин та помістити їх в просторих  залах музею. В 1975 році йому присвоєно звання «народного». В  травні 1986 року Рішенням Ради Міністрів УРСР музею було присвоєно вищий статус і перейменовано в Державний музей радянського образотворчого мистецтва. На даний час музей очолює молодий, енергійний керівник – Хитрий Ярослав Олексійович.

      В експозиціях музею 750 творів живопису, графіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва, які розмістились  в 10 залах площею 1500 квадратних метрів. Вони побудовані за участю досвідчених московських спеціалістів   – заслуженого діяча мистецтв РРФСР В.Володіна, мистецтвознавця М.Бодрової і доцента державного університету ім. Ломоносова М.Яблонської.

      

Детальніше...
 
Дитяча музична школа Надрукувати

Директор – Антонюк Зінаїда Онуфріївна.

Детальніше...
 
Дитяча художня школа Надрукувати

Директор – Трохименко В’ячеслав Миколайович.

Детальніше...
 
Культурна спадщина Коростишівського району Надрукувати

Спеціаліст з охорони пам”яток та культурної спадщини – Юзефович Олена Петрівна

 

Детальніше...
 
Народний історичний музей Надрукувати

Директор – Слівінський Володимир Миколайович.

Детальніше...
 
Бібліотеки міста Надрукувати

Центральна районна бібліотека: директор - Порхун Людмила Василівна;
Дитяча бібліотека: завідуюча - Мацієвська Наталія Іванівна;
Юнацька  бібліотека: завідуюча - Кирилова  Надія Миколаївна.

 

Детальніше...
 
Районний Будинок культури Надрукувати

Директор – Зелінський Георгій Васильович

Детальніше...
 
Методичний центр відділу культури і туризму Надрукувати

Завідуюча – Жовнерчук Ольга Михайлівна.

Методичний центр відділу культури і туризму здійснює методичне керівництво клубними закладами і колективами художньої самодіяльності району.

Детальніше...
 
Відділ культури і туризму Коростишівської райдержадміністрації Надрукувати

Начальник відділу культури і туризму -   Хмельова Олена Леонідівна,
Головний спеціаліст відділу культури і туризму – Хом”як Людмила Олександрівна.

Культура і держава – взаємопов’язані, взаємозалежні і взаємозобов”язані системи. У перші ж роки незалежності України було  чітко заявлено про стратегію відродження української культури як важливого чинника державної політики. Адже велич кожної нації полягає в її культурі.

Перетворення, що нині відбуваються в Україні, змінюють погляди народу на власну історію і культуру. На відміну від інших галузей, культура стосується кожної людини. Це сфера духовного життя, що охоплює  мову, виховання, освіту, правову, виробничу і побутову культуру.

Саме культура об”єднує людей будь-якого фаху, будь-якого віку, будь-якої національності. Для неї немає меж і кордонів. Вона зміцнює між народами і державами взаєморозуміння і дружбу. Адже загальновідома істина – нація зникає, якщо зникає її мова, культура, духовність.

Заклади культури Коростишівського району розмаїттям форм і засобів пропагують духовну спадщину, вносять свій вклад у відродження і розвиток національної  культури.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Всього 45 - 55 з 55

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.