Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Міністерство молоді та спорту України запрошує активну молодь на зустрічі з успішними українцями
27.02.2019

 Міністерство молоді та спорту України стає Міністерством майбутнього і запрошує активну молодь на зустрічі з успішними та цікавими українцями, що розкажуть про навички людини 21-го сторіччя, які необхідно опанувати вже сьогодні.

05 березня о 18:00 год. відбудеться шоста з 11-ти запланованих зустрічей. Наш гість – Тарас Тополя, музикант, лідер гурту «Антитіла», волонтер, амбасадор проекту U-Report.

Детальніше...
 
Відбулися чергові зустрічі голови РДА Вячеслава Поліщука із жителями с.Здвижка та с.Вільня
26.02.2019

 Голова райдержадміністрації В.І.Поліщук разом з першим заступником голови райдержадміністрації В.В.Соломикіним, начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації О.А.Грищук, заступником КНП «Центр ПМСД» С.С.Шемчук та начальником Коростишівського об’єднаного Управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області В.С.Матвійчук провели зустрічі з жителями с.Вільня та с.Здвижка.

Вячеслав Поліщук під час виступу відмітив, що з початком процесу децентралізації у різних сферах життя відбувається багато змін та нововведень. Тому він ініціював проведення таких зустрічей, за участю відповідних спеціалістів, із жителями району.

Детальніше...
 
Прем’єр-міністр про безпеку руху: Наше завдання – не оштрафувати, а не допустити порушення
26.02.2019

 Ключовим завданням всіх служб правоохоронних органів та органів місцевої влади є підтримка безпеки руху, зниження смертності в ДТП та недопущення порушень.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Координаційної ради з безпеки дорожнього руху.

За даними статистики, системний підхід та активне інвестування в питання безпеки руху, реалізація програми «500-500-1000» з будівництва острівців безпеки та безпечних переходів, зміна державних будівельних норм у бік неухильного дотримання вимог безпеки руху дали свій результат. Так, за 2018рік загальна кількість ДТП знизилась на майже 8%, з них з потерпілими – на понад 10%.

Детальніше...
 
Представникам країни-агресора заборонено бути спостерігачами на виборах в Україні
26.02.2019

 Президент Петро Порошенко підписав закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо спостереження за виборчим процесом в Україні», ухвалений Верховною Радою України 7 лютого 2019 року.

Законом вносяться зміни до законів «Про вибори Президента України», «Про вибори народних депутатів України», «Про місцеві вибори» якими визначено, що офіційним спостерігачем від іноземних держав, міжнародних організацій не може бути особа, яка є громадянином (підданим) держави, визнаною Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом.

Детальніше...
 
Сьогодні в Україні є армія, здатна захистити українську землю і народ – Президент
26.02.2019

 Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко переконаний, що українські ЗСУ сьогодні повністю здатні захистити територію держави та український народ. Армія поступово переходить до стандартів НАТО у озброєнні та реформуванні системи управління. Про це Глава держави сказав під час виступу на оперативно-стратегічному зборі керівного складу Збройних Сил України.

«Як Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України можу із впевненістю стверджувати: сьогодні в Україні є армія, яка здатна захистити українську землю, нашу державу, народ України», - наголосив Петро Порошенко.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації В.Поліщук зустрівся сьогодні із жителями с.Торчин та с.Кам’яний Брід
25.02.2019

 Впровадження процесу децентралізації на території району та ще багато інших питань обговорювалося сьогодні на зустрічах голови райдержадміністрації Вячеслава Поліщука з жителями територіальних громад Кам’яного Броду та Торчину.

Керівник району відмітив, що на сьогоднішній день децентралізація повністю змінює міста і села, адже через передачу значних повноважень на місця, громада має змогу вирішувати свої пріоритетні питання в першу чергу.

Детальніше...
 
Починаємо новий етап пенсійної реформи – автоматичну індексацію пенсій, – Володимир Гройсман
25.02.2019

 Уряд України в рамках продовження пенсійної реформи починає її новий етап – запровадження автоматичної щорічної індексації виплат з метою підвищення доходів українських пенсіонерів.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань індексації пенсії. Участь у нараді також взяли Президент України Петро Порошенко та члени Уряду.

Учасники наради відзначили, що перші результати економічних реформ – в тому числі реформи пенсійної системи – вже відчутні. Сьогодні створені умови для переходу до вирішення не менш складного завдання, аніж протидія російській агресії: боротьби з бідністю. Економічне зростання кожен має відчути на своїй кишені. І тут українські пенсіонери потребують посиленої уваги.

Детальніше...
 
Децентралізація є незворотною. Це потужна мотивація розвитку громад
25.02.2019

 «Сьогодні децентралізація кардинально змінює обличчя, міст, сіл та селищ України, кардинально змінює життя людей», - сказав Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку Київщини. «Один з важливих і успішних пунктів нашої стратегії – децентралізація, передача повноважень і ресурсів разом з відповідальністю за життя громад самим громадам, скорочення відстані між громадянином і владою», - наголосив Петро Порошенко.

Президент навів приклад зростання місцевого бюджету Броварів з 360 млн до 1 млрд 328 млн грн. «Я хочу наголосити – це під час війни. Знаєте, як важко визначати такі пріоритети, коли тебе атакують. Ти маєш віддати все на армію. Все, що можеш. Більше 5% бюджету йде на армію і це перший мій пріоритет. Але децентралізація – це потужна мотивація самим заробляти на себе», - підкреслив Президент. Він наголосив, що в рамках децентралізації місцевій владі були передані акцизи, частина інших податків, розширено податкову базу.

Детальніше...
 
Президент про індексацію пенсій: Це є наша стратегія боротьби з бідністю
25.02.2019

 Президент Петро Порошенко зазначає, що в державі забезпечені необхідні економічні умови для проведення індексації пенсій найменш захищеним категоріям пенсіонерів. Про це Глава держави сказав під час наради щодо проведення індексації пенсій.

«У першу чергу зусилля президента, зусилля уряду, Прем’єр-міністра, Верховної Ради були спрямовані на те, щоб зберегти єдність країни, захистити українську землю, побудувати українську армію. Захистити від тих викликів, які спричинила війна і агресія Російської Федерації. Зберегти гривню, стабільність банківської системи. Зберегти економіку в умовах, коли 20% економіки знаходиться під окупацією. І провести реформи, які не проводилися чверть століття», — зазначив Петро Порошенко.

Детальніше...
 
Якою є процедура усиновлення, - роз’яснює Міністр юстиції
25.02.2019

 Доброго дня! Ми з дружиною виховали двох дітей, нині вони вже дорослі і живуть окремо, але нам хочеться подарувати любов та тепло дитині з дитячого будинку. В Інтернеті міститься багато різної інформації, однак немає розуміння, що за чим робити, куди звертатися та які документи необхідно зібрати? Буду вдячний за поради.

З повагою Сергій Стеценко

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Що таке усиновлення?

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 91 - 100 з 3022

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.