Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Стратегія Уряду – зробити Україну енергонезалежною і відвернути фінансові кризи
23.10.2018

 Стратегія Уряду в питанні подолання існуючих викликів – в тому числі в газовому питанні, полягає в досягненні енергонезалежності і уникненні фінансових криз. Про це в ефірі «Свободи слова» на телеканалі ICTV сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. 

«Ми маємо стати незалежними – не купувати газ, а також віддати борги, аби вони не навантажували бюджет», - сказав Глава Уряду.

Він нагадав, що Україна входить в трійку лідерів за покладами газу в Європі, тож забезпечення ресурсом – цілком реальна ціль. «Ми станемо енергетично незалежними», - додав Володимир Гройсман.

Детальніше...
 
Інформаційна кампанія з безпеки дорожнього руху "Не жени до мене! Збережи своє життя!"
23.10.2018

У Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Харківській, Хмельницькій, Херсонській областях та містах Києві і Одесі стартувала інформаційна кампанія з безпеки дорожнього руху.

Детальніше...
 
Загальнонаціональні тематичні інформаційні кампанії
23.10.2018

Детальніше...
 
Моя стратегія – в прискоренні зростання економіки, – Володимир Гройсман
22.10.2018

 Стратегія Уряду України полягає в тому, аби прискорювати набуте економічне зростання і зменшувати боргове навантаження – як по тілу боргу, так і по відсотках. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи питання поточної боргової ситуації.

Глава Уряду нагадав, що поточний і наступний роки вважаються піковими з огляду на виплати по боргах 2008-2013 років. Саме в той період державний борг зріс на 50 млрд дол., що дорівнює річному бюджету країни. При цьому за той період країна не отримала жодних змін, кошти були витрачені, а обсяг виплат лише по відсотках саме через таке зростання нині складає 5 млрд дол. щороку.

Детальніше...
 
Президент поставив завдання Уряду розширити програму субсидій у зв’язку з підвищенням тарифів на газ
22.10.2018

 Президент Петро Порошенко на зустрічі з нагоди 22-ї річниці створення Рахункової палати України закликав захистити людей.

«Як Президент я поставив Уряду дуже жорстку вимогу – ми маємо захистити людей, розширити програму субсидій, збільшити кошти на виконання цієї програми, аби від зростання тарифів не постраждали найменш захищені верстви населення і взагалі будь-хто, для кого це підвищення є критичним», - зазначив Глава держави, коментуючи рішення Уряду.

Президент нагадав ситуацію з підвищенням ціни на газ минулого разу, коли завдяки запровадженню субсидій вдалося компенсувати витрати для найменш захищених верств населення та «зняти острах» щодо цього рішення.

Детальніше...
 
Вітання голови райдержадміністрації Вячеслава Поліщука з Днем працівників харчової промисловості
21.10.2018

 Шановні працівники харчової промисловості!

Щиро вітаю Вас із професійним святом! Прийміть подяку за Вашу відповідальну і сумлінну працю.

Харчова промисловість - одна з основних галузей економіки, а Ви, її працівники, виконуєте важливу місію - забезпечуєте населення продуктами харчування, піклуєтесь про стан здоров'я і добробут громадян.

Детальніше...
 
МОЗ України буде моніторити, як обирають лікарів майбутніх сільських амбулаторій
21.10.2018

 Інформація про кількість лікарів і декларацій про вибір лікаря у 512 сільських амбулаторіях, які будуть побудовані у рамках заходів на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, тепер доступна онлайн.

У нових сучасних амбулаторіях в українських селах мають надавати послуги первинної медичної допомоги лікарі, яким пацієнти довірять своє здоров’я. Кваліфікований лікар у селі, який має комфортні умови роботи та достойну оплату праці, — ключова мета МОЗ України.

 Кожна побудована амбулаторія має бути з лікарем. Міністерство охорони здоров’я буде моніторити, щоб у кожній амбулаторії були лікарі, яких обрали пацієнти.

Детальніше...
 
Вітання Президента працівникам харчової промисловості України
21.10.2018

 Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників харчової промисловості.

Динамічний розвиток харчової промисловості є запорукою підвищення якості та розширення асортименту вітчизняних товарів, збільшення у структурі експорту частки продукції з високим рівнем доданої вартості та реалізації інвестиційного потенціалу галузі.

Упевнений, що ви і надалі сприятиме успішному впровадженню інноваційних технологій задля задоволення зростаючих потреб споживачів та забезпечення продовольчої безпеки нашої держави.

Детальніше...
 
Привітання Прем’єр-міністра України з нагоди Дня працівників харчової промисловості
21.10.2018

 Шановні друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників харчової промисловості.

Сьогодні харчова індустрія є однією з провідних та високорозвинутих галузей українського агропромислового комплексу, об’єднуючи в собі понад 40 підгалузей і виробництв, де зосереджено близько 15 тисяч малих і великих суб’єктів господарювання. Українська харчова продукція з кожним роком завойовує нові ринки збуту і становить значну частку експортного потенціалу нашої економіки. Висока динаміка розвитку, впровадження новітніх технологій у виробничий процес і багатолітній досвід працівників галузі дають усі підстави говорити про великі перспективи харчової індустрії.

Детальніше...
 
Провідні науковці світу назвали 5 основних проблем Чорного моря
20.10.2018

 Зараз найбільш важливими та актуальними для Чорного моря є 5 проблем: зниження біологічного різноманіття, зменшення запасів промислових видів риб та неконтрольований вилов риби, руйнування берегів, забруднення морського середовища, вплив морського транспорту. Саме ці питання виокремили провідні міжнародні експерти під час воркшопу в Одесі, обговорюючи стан Північно-атлантичного регіону Світового океану.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 81 - 90 з 2523

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Відомості про район
-
Райдержадміністрація:
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Місцезнаходження
Розпорядчі документи
Колегія райдержадміністрації
Вакансії
-
Прес-центр:
Новини
-
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Добровільне об'єднання територіальних громад
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Очищення влади
Інформація для виборців
Енергозбереження
Військова служба в Збройних Силах України
-
-
Економіка:
Економічний і соціальний розвиток
Підприємництво
Виставкова діяльність
Інвестиційні пропозиції
Сільське господарство
-
Соціальна сфера:
Соціальний захист населення
Культура та туризм
Освіта
Робота з молоддю