Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Олексій Гончарук: Грального бізнесу під виглядом «лотерей» не буде
20.12.2019

 Уряд виключив можливість розповсюдження грального бізнесу під виглядом державних лотерей та почав масову боротьбу з незаконним гральним бізнесом. Вночі вже закрили понад 150 закладів по Україні та вилучили обладнання на 46 млн грн.

«В Україні працює лише три оператори державних лотерей. Однак це не заважає десяткам сотень закладів по всій країні здійснювати гральну діяльність, заборонену законом, прикриваючись лотереями. Як це працює? Ці заклади укладають з операторами держлотерей договори на розповсюдження. Прикриваються цими договорами, однак на території закладу встановлюють «гральні автомати», які заборонені законом.  Ми ці схеми припиняємо», — сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Детальніше...
 
Як подарувати свято дитині, яка живе в інтернаті?
20.12.2019

 Щорічне вручення інтернатам цукерок та фруктів на свята – зовсім не та турбота про дітей, яка їм потрібна. У цьому переконана Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська.

Міністерка на своїй сторінці у Фейсбуці пропонує варіанти, як подарувати свято дитині, яка живе в інтернаті.

Справжня допомога – це дізнатись про потреби прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу(ДБСТ), що взяли дітей на піклування та допомагати сім’ям, які опинилась в кризових обставинах. Серед 100 тис дітей в інтернатах – 92 тис мають батьків, тому якщо ви знаєте, що по сусідству з вами проживає багатодітна чи малозабезпечена сім’я, діти, що виховуються кимось одним з батьків чи батьками з інвалідністю – не зволікайте і запропонуйте свою допомогу.

Детальніше...
 
19 грудня проведено навчання членів дільничних виборчих комісій
19.12.2019

 У зв’язку з підготовкою до перших місцевих виборів депутатів Старосілецької сільської ради та сільського голови об’єднаної територіальної громади, що відбудуться 22 грудня 2019 року в м.Коростишеві 19 грудня проведено навчання членів дільничних виборчих комісій. Під час навчання-тренінгу члени виборчих комісій мали нагоду ознайомитися з такими темами:

- організація роботи дільничної виборчої комісії;

- забезпечення дільничної виборчої комісії виборчими бюлетенями та іншою виборчою документацією;

Детальніше...
 
Володимир Зеленський підписав закон щодо верифікації державних виплат
19.12.2019

 Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про верифікацію та моніторинг державних виплат» № 324-ІХ, який Верховна Рада ухвалила третього грудня 2019 року.

Закон врегульовує здійснення верифікації та моніторингу державних виплат в Україні. Це сприятиме розбудові справедливої системи соціального забезпечення, підвищенню адресності державних виплат, оптимізації бюджетних видатків шляхом перевірки інформації, яка впливає на визначення права та розмір державних виплат.

Детальніше...
 
Вітання голови райдержадміністрації Юрія Денисовця з Днем адвокатури України
19.12.2019

 Адвокат, з огляду на умови своєї діяльності, безперечно, є служителем і творцем права. Це та особливість, що незмінно присутня в діяльності адвоката в усі часи, що передається з покоління в покоління, з держави в державу та зміцнює віру в силу права.

Саме від професії Адвоката залежать долі багатьох людей, політичних інститутів, а подекуди й держави. Адвокат завжди виконує складну, але благородну місію, яка вимагає відповідного рівня освіченості та моральних якостей.

Детальніше...
 
Президент підписав закон, що спрощує процедуру затвердження перспективних планів
18.12.2019

 18 грудня 2019 року Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» - законопроект №2189 від 30.09.2019

Закон передбачає, що об'єднання громад надалі відбуватиметься виключно за перспективним планом. Також у законі йдеться, що перспективні плани розроблятимуть обласні державні адміністрації і затверджуватиме Уряд. Тобто процедура створення перспективних планів більше не передбачатиме етапу схвалення цих документів обласними радами.

Детальніше...
 
Уряд ініціював посилення відповідальності за лже-замінування
18.12.2019

 Уряд ініціював посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про замінування. Відповідний проект закону схвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 18 грудня.

Йдеться про лже-замінування будівель, лікарень, закладів освіти  та інших суспільно важливих об'єктів, виведення з ладу яких може заподіяти майнову шкоду та становити загрозу для життя і здоров'я людей.

Детальніше...
 
МОН про новації умов вступу до вишів у 2020 році
18.12.2019

 2020 року поріг для вступу на бюджет становитиме щонайменше 125 балів, але водночас вступники зможуть подати 5 заяв на будь-які спеціальності. Ці та інші новації передбачені Умовами прийому до закладів вищої освіти в 2020 році – відповідний наказ МОН зареєстрований у Міністерстві юстиції та набув чинності сьогодні, 17 грудня 2019 року.

Наступного року на бакалавра вперше прийматимуть сертифікати ЗНО 4-х років: 2017-го (крім іноземних мов), 2018-го, 2019-го та 2020-го з усіх предметів. Вступник зможе подати сертифікати в будь-якій комбінації (можна подати в одному пакеті один сертифікат 2017 року, один 2018-го та 2019 років, або ж усі одного року).

Детальніше...
 
Вітання голови райдержадміністрації Юрія Денисовця з Днем працівників органів РАГСу
18.12.2019

 Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Кожного дня працівники відділів РАГС самовіддано служать обраній справі, вносять вагомий внесок у розвиток діяльності органів реєстрації актів цивільного стану.

Люди, які працюють в органах РАГС кваліфіковані співробітники, які з душею відносяться до своєї роботи, з увагою і великою відповідальністю проводять прийом громадян. Емоційні та важливі події життя українців так чи інакше пов’язані з РАГСом: зміна імені, прізвища або громадянства, одруження, народження, усиновлення, пошуки даних в архівах, розлучення, смерть. Працівники відділів РАЦС є не тільки юристами, але й психологами.

Детальніше...
 
Триває набір до контрактної армії!
17.12.2019

 На даний час пріоритетними напрямками по набору на військову службу за контрактом – набір до 30-тої механізованої бригади.

Військова служба за контрактом – можливість для кожного, хто бажає стати військовим, реалізувати себе за фаховим напрямком.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

- Гідне щомісячне грошове забезпечення:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 71 - 80 з 3855

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.