Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Євроінтеграція має бути пріоритетом для кожного міністерства, – Дмитро Кулеба
21.10.2019

 Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба провів першу нараду з заступниками міністрів, відповідальними за напрям європейської інтеграції. Кожне міністерство та відомство має свої завдання щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, і саме ці заступники відповідають за координацію їхнього своєчасного та якісного виконання на рівні міністерств.

На нараді обговорили формат співпраці та пріоритетні завдання, зокрема, підготовку до засідань Комітету та Ради асоціації між Україною та ЄС, які відбудуться у Брюсселі у листопаді та грудні відповідно.

Детальніше...
 
Шановні працівники харчової промисловості!
20.10.2019

 Вітаю Вас із професійним святом! Прийміть щиру вдячність за Вашу відповідальну і сумлінну працю.

Харчова промисловість - одна з основних галузей економіки, а Ви, її працівники, виконуєте важливу місію - забезпечуєте населення продуктами харчування, піклуєтесь про стан здоров'я і добробут громадян.

Детальніше...
 
Шановні працівники паперово-целюлозної галузі!
19.10.2019

 Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята!

Ви забезпечуєте споживачів високоякісною, конкурентоспроможною картонно-паперовою продукцією і робите гідний внесок у зростання економіки України та покращення якості життя громадян.

Ваша самовіддана, наполеглива праця, досвід і високий професіоналізм заслуговують на повагу суспільства та гідні наслідування молодим поколінням.

Детальніше...
 
ВЗАЄМОДІЯ СУБ’ЄКТІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗАХОДИ У СФЕРІ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
18.10.2019

 До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми Коростишівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в районному центрі зайнятості організовано та проведено засідання круглого столу з суб’єктами взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

На засіданні були присутні: Гончаренко Олена Володимирівна (директор Коростишівського РЦСССДМ), Пановиця Валентина Леонідівна (головний спеціаліст відділу з питань соціально – трудових відносин, соціального захисту осіб з інвалідністю, оздоровлення та відпочинку дітей УПСЗН), Шапранова Тетяна Анатоліївна (методист районного методичного кабінету відділу освіти РДА), Бачило Зіна Семенівна (медсестра загальної практики сімейної медицини), Король Дарія Антонівна (головний спеціаліст ССД РДА), Кропивницька Наталія Дмитрівна (бюро безоплатної допомоги), Турнова Ія Іванівна (заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Коростишівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості), Новаковець Микола Адамович (начальник Коростишівського районного сектору ДМС України в Житомирській області), Старубінська Людмила Станіславівна (головний спеціаліст ССД МР), Джаман Наталія Олександрівна (головний спеціаліст соціального захисту населення МР).

Детальніше...
 
Ліси, незареєстровані землі, природно-заповідний фонд,– Держгеокадастр почав вносити дані до реєстру
18.10.2019

 Сьогодні Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів нараду за результатами роботи Держгеокадастру.  

У стислі терміни на кадастрову карту нанесли нові інформаційні шари – «Незареєстровані землі», «Ліси», «Природно-заповідний фонд». 

Окрім цього, представлено законопроект «Про Національну інфраструктуру геопросторових даних», який передбачає безкоштовний доступ до інформації за принципом open data. Більше того, створять «єдине вікно» для управління природними ресурсами, економії бюджетних коштів та розвитку територій. Це дозволить посилити громадський контроль за діяльністю держави та збільшить довіру громадян до влади.

Детальніше...
 
Відповідальне батьківство сьогодні – гідне майбутнє завтра
18.10.2019

 За 9 місяців 2019 року державні виконавці Житомирщини стягнули майже 281 млн гривень аліментів на користь дітей. Це на 39,6% більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Такий показник демонструє ефективність важелів впливу чинного законодавства, у першу чергу, на несумлінних батьків та є важливим кроком назустріч відповідальному ставленню дорослих до своїх обов’язків щодо виховання і  утримання власних дітей.

Крім того, додатково діти отримали  3,4 млн грн від штрафів, які сплатили деякі батьки за тривале накопичення аліментної заборгованості. Чим більший термін такої несплати, тим більше коштів отримають діти: понад 1 рік заборгованості – 20% від загальної суми боргу, 2 роки – 30%, більше 3 років – 50%. З початку дії цих  нововведень (з вересня 2018 р.) органами державної виконавчої служби області стягнуто понад 4 млн грн «штрафних» коштів.

Детальніше...
 
Про порядок стягнення аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для проживання за кордон
18.10.2019

 Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[1] таких конвенцій:

Детальніше...
 
Понад 4 млн грн отримають місцеві бюджети Житомирщини за результатами земельних торгів у 2019 році
18.10.2019

 Упродовж дев’яти місяців 2019 року Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області на земельних торгах реалізувало 40 прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Землі загальною площею 1 000,86 га передано в оренду терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про це повідомляють в управлінні.

Детальніше...
 
Серед пріоритетів партнерства - скорочення та заміщення споживання газу
18.10.2019

 Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд обговорили можливості для поглиблення співпраці двох країн у сфері енергоефективності, «чистої» енергетики та енергетичної утилізації сміття.

Серед пріоритетів партнерства - скорочення та заміщення споживання газу.

Зокрема, С.Савчук поінформував Посла про діючі програми щодо стимулювання населення та бюджетних установ до впровадження енергоефективних заходів, у т.ч. через механізм співфінансування «теплих кредитів», ЕСКО, енергоменеджмент. Це «win-win policy», від якої виграють усі: держава, споживачі, бізнес.

Детальніше...
 
Катарський бізнес вивчає перспективи «чистої» енергетики
18.10.2019

 Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч із представниками катарської компанії «Nebras Power» (https://nebras-power.com), з якими обговорив інвестиційний потенціал «чистої» енергетики, енергоефективності та енергетичної утилізації сміття в Україні.

Як відомо, Катар має потужну газову та нафтову промисловість. Водночас, відповідно до «Qatar National Vision 2030» ця країна тримає курс на диверсифікацію економіки та сталий розвиток.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 61 - 70 з 3694

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.