Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Право на працю неповнолітніх
09.06.2020

 Згідно з українським законодавством, особа набуває повної дієздатності тільки після вісімнадцяти років.

Тож давайте з’ясуємо, чи мають право неповнолітні працювати?

За загальним правилом на роботу приймаються особи, яким виповнилося шістнадцять років. Проте за згодою одного з батьків або особи, яка його замінює, можуть, як виняток, прийматись на роботу особи, які досягли п’ятнадцяти років. Для підготовки молоді до продуктивної праці допускається прийняття на роботу учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних і середніх спеціальних навчальних закладів для виконання легкої роботи, що не завдає шкоди здоров’ю і не порушує процес навчання, у вільний від навчання час після досягнення ними чотирнадцятирічного віку за згодою одного з батьків або особи, яка його замінює.

Детальніше...
 
У рамках «Великого будівництва» на Житомирщині реалізують 110 об’єктів
09.06.2020

 Про це повідомляє департамент регіонального розвитку ОДА. Так, у рамках національної програми «Велике будівництво» у Житомирській області передбачена реалізація 110 об’єктів. Це заклади освіти, медицини, спорту, культури, а також дороги.

На Житомирщині проєкт «Велике будівництво» включає:

·                     11 шкіл;

·                     6 садочків;

·                     6 стадіонів та інших об’єктів спорту;

·                     7 приймальних відділень;

·                     25 інших закладів охорони здоров’я;

·                     2 об’єкти культури;

·                     53 об’єктів дорожнього господарства.

Детальніше...
 
Привітання голови райдержадміністрації Юрія ДЕНИСОВЦЯ з Днем Святої Трійці
07.06.2020

 Сердечно вітаю усіх жителів району із благословенним святом – Днем Святої Трійці, яке є одним з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня.

Наш мудрий народ з давніх-давен у години радості й випробувань знаходив розраду і надію у вірі. Свято Трійці є торжеством такої віри, моралі й духовності. Нині ми особливо відчуваємо потребу в тих цінностях, що надають наснагу жити, творити, перемагати.

Детальніше...
 
Привітання голови райдержадміністрації Юрія ДЕНИСОВЦЯ з Днем журналіста України
06.06.2020

 Шановні журналісти, прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом!

Висока професійність, глибока аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій – це те, що завжди притаманне журналістам, які працюють в Коростишівському районі.

Особливу повагу викликає те, що, дотримуючись норм професійної етики, Ви підтримуєте конструктивний діалог із владою. Саме від Вас мешканці району дізнаються про діяльність районної та міської влади, про здобутки науковців, спортсменів, діячів культури, промисловців.

Детальніше...
 
Зміни до Виборчого кодексу: Парламент підтримав законопроект у першому читанні
05.06.2020

 Верховна Рада ухвалила за основу законопроект №3485 про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення виборчого законодавства, передає УНН.

Так, метою законопроекту є усунення прогалин та неузгодженостей, кореляція строків, спрощення виборчих процедур та їх уніфікації задля забезпечення дотримання міжнародних стандартів проведення виборів та забезпечення сталості демократичних принципів і процедур в Україні.

Депутати пропонують внести зміни в усі книги Виборчого кодексу.

Детальніше...
 
Про призов на строкову військову службу у травні-липні 2020 року!
04.06.2020

 Відповідно до Указу Президента України від 16.01.2020 №13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», Указу Президента України від 23.03.2020 №103/2020 «Про внесення змін до Указу Президента України від 16 січня 2020 року»,  розпорядження голови райдержадміністрації від 06.02.2020 №33 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1993-2002 років народження у квітні-червні та жовтні-грудні 2020 року» та розпорядження голови райдержадміністрації від 14.04.2020 №101 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 06.02.2020 №33»  у районі з 01 травня  по 31 липня 2020 року проводиться призов громадян України  1993-2002 років народження на строкову військову службу.

Детальніше...
 
Уряд запровадив принцип екстериторіальності при реєстрації земельних ділянок
04.06.2020

 3 червня на засіданні Уряду прийнято постанову, яка запроваджує принцип екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок. Це означає, що відтепер рішення про реєстрацію земельної ділянки може бути прийнято будь-яким державним кадастровим реєстратором, обраним за принципом випадковості системою Державного земельного кадастру.

Документ розроблено для підвищення рівня доступності, відкритості та прозорості при наданні адміністративної послуги з державної реєстрації земельної ділянки. Старт пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок планується 10 червня та продовжиться 2 роки.

Детальніше...
 
Відбулася традиційна зустріч керівництва району з випускниками 9-х класів
03.06.2020

 Після закінчення школи розпочинається абсолютно інше – доросле життя. Це час, коли кожен обирає свій шлях, визначається з майбутньою професією. Цьогоріч 7 випускників 9-х класів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на територіях Старосілецької, Харитонівської та Глибочицької сільських рад покинуть стіни рідних навчальних закладів. Для них розпочинається новий етап у житті.

Сьогодні відбулася традиційна зустріч керівництва району з випускниками 9-х класів, у якій взяли участь голова райдержадміністрації Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ, голова районної ради Сергій БОНДАРЧУК та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ігор ПАНЧЕНКО.

Детальніше...
 
За посів маку і конопель – до відповідальності
02.06.2020

 Коростишівський ВП повідомляє, що у період з червня по вересень поточного року включно на території Житомирської області, як і по всій країні, поліцейські проводять оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак».

Кожної весни громадяни засівають та засаджують свої городи різною рослинністю, додається турбот у працівників поліції, адже дехто висіває на городі мак та коноплі.

Традиційне ставлення українців до маку певною мірою породжує неоднозначність, з одного боку, він, начебто, є обов’язковим компонентом багатьох традиційних українських страв, а з іншого – відповідальність по закону. Грядка маку не викликала тривоги доти, доки на нашій землі не з’явилось таке пагубне і суспільно небезпечне явище як наркоманія. Різке збільшення кількості наркозалежних осіб, змусило законодавця спочатку заборонити вирощування снотворного маку та конопель, а потім покарання за ці дії зробити більш жорстокими.

Детальніше...
 
Програма “Доступні ліки”: до Реєстру додано нові лікарські засоби
02.06.2020

 Тепер реєстр містить 246 позицій лікарських засобів. Зокрема, до нього увійшли нових 7, яких не було в попередніх Реєстрах.

01 червня оприлюднено наказ МОЗ №1284, яким затверджено Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації, станом на 28 травня 2019 р.

З 246 лікарських засобів, які входять до програми “Доступні ліки”, 77 можна отримати безоплатно. Це – на 4 більше, ніж було у попередньому реєстрі. Також до нового реєстру включено 7 нових лікарських засобів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 61 - 70 з 4205

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.