Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Проведено інформаційно-консультаційний семінар
26.06.2019

 У м.Коростишеві проведено інформаційно-консультаційний семінар для суб’єктів господарювання, фізичних осіб-підприємців та бажаючих займатися підприємницькою діяльністю.

Учасниками заходу були: заступник голови райдержадміністрації Наталія Нагорна; головний спеціаліст відділу підприємництва департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації Валентин Березенський; заступник начальника управління, начальник відділу департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Тетяна Цільора; начальник Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Валентина Матвійчук; заступник начальника відділу надання соціальних послуг Коростишівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Ольга Калініна; завідуюча сектором Головного територіального управління юстиції в Житомирській області Віта Савінська-Малініна.

Детальніше...
 
Як отримати власний дім на Житомирщині під 3% річних. УМОВИ
26.06.2019

 Завдяки програмі «Власний дім» жителі сіл та селищ області можуть придбати, побудувати та реконструювати свій будинок. Пільговий кредит на омріяне житло надають під 3% річних.

За минулі 4 роки програмою «Власний дім» скористалися 90 родин Житомирщини – придбали, побудували та реконструювали свій будинок за підтримки обласного і державного бюджетів.

Щоб отримати пільговий кредит на будівництво, придбання чи реконструкцію житла під 3% річних терміном від 20 до 30 років, потрібно проживати і працювати у сільській місцевості.

Детальніше...
 
Вітання голови райдержадміністрації Вячеслава Поліщука з Днем митної служби України
25.06.2019

 Шановні працівники і ветерани митної служби!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем митної служби України.

В умовах розвитку євроінтеграційних процесів та демократизації українського суспільства митна служба є однією з найважливіших державних інституцій. Адже саме вона стоїть на варті економічних інтересів нашої країни, допомагає усувати перешкоди між державами і сприяє їх зближенню.

Детальніше...
 
Демографічна ситуація в Коростишівському районі у січні–березні 2019 року
25.06.2019

 Чисельність наявного населення у Коростишівському районі, за оцінкою, на 1 квітня 2019р. становила 39781 особу.

Упродовж січня – березня 2019р. чисельність населення зменшилася на 71 особу. Зменшення чисельності населення району відбулося за рахунок природного скорочення – 79 осіб, водночас зафіксовано міграційний приріст населення – 8 осіб.

Детальніше...
 
Зупинити процеси децентралізації – неприпустимо, – Володимир Гройсман
25.06.2019

 Зупинити процес децентралізації, об’єднання громад і запровадження в них нових можливостей розвитку територій – неприпустимо. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань прискорення процесу добровільного об’єднання територіальних громад. Тема прискорення об’єднання є дуже актуальною для України – передусім в контексті продовження реформи децентралізації. 

На сьогодні понад 200 населених пунктів – переважно районних центрів, міст районного значення та селищ міського типу – є потенційними центрами об’єднаних громад. Проте вони не долучені до процесів об’єднання. Нерідко – через відсутність відповідних планів та пряму протидію керівників місцевих адміністрацій. Як наслідок – понад 2,6 млн осіб не можуть повною мірою скористатися можливостями реформи і отримати нову якість послуг, яка вже панує у спроможних і фінансово забезпечених ОТГ.

Детальніше...
 
Учасники бойових дій можуть безкоштовно пройти санаторно-курортне лікування
25.06.2019

 Обмежень при виборі санаторію немає, це можуть бути заклади у Карпатах, біля моря або джерел з мінеральними водами.

Єдине – заклад повинен мати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та присвоєння вищої або першої акредитаційної категорії, а також надавати послуги відповідно до медичних рекомендацій.

В путівку має бути включене проживання, триразове харчування, лікувально-діагностичні процедури. Перелік послуг може різнитися залежно від санаторію. 

Детальніше...
 
Про підвищення пенсій громадянам з великим стажем і невеликими зарплатами
25.06.2019

 Кабінет Міністрів України фіналізував рішення про підвищення пенсій громадянам, які мають великий стаж роботи, але невеликі пенсії – через невеликі зарплати. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Всі процедурні моменти будуть узгоджені вже на найближчому засіданні Уряду.

Прем’єр-міністр наголосив, що підвищення пенсій – це черговий етап пенсійної реформи. Про його необхідність Володимир Гройсман говорив ще в січні 2018 року – під час робочої поїздки до Маріуполя. Тоді, після проведення перерахунку для понад 10 млн пенсіонерів, а також після ухвалення рішення про підвищення пенсій військовим пенсіонерам, категорія працівників з невеликими пенсіями і великим стажем залишалася найбільш незахищеною.

Детальніше...
 
Уряд виділив додатково 380 млн грн на «теплі кредити» для ОСББ у цьому році
24.06.2019

 19 червня ц.р. на засіданні Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана cхвалено рішення щодо додаткового виділення 380,6 млн грн на програму «теплі кредити» для ОСББ у 2019 році.

За попередніми розрахунками, завдяки цьому рішенню ще близько 3 тисяч ОСББ, а це понад 230 тис. сімей, зможуть залучити більше 760 млн грн «теплих кредитів» на термомодернізацію багатоповерхівок.

Участь у програмі дозволяє ОСББ:

Детальніше...
 
Як боротися з булінгом, – роз’яснює Міністр юстиції
24.06.2019

 Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваному одязі. На мої запитання, що сталося, нічого не відповідає. Але я впевнена, що щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

Ольга Соколова

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Детальніше...
 
Україна та Італія розглядають перспективи для спільних проектів із енергоефективності
24.06.2019

 Широкий горизонт інвестиційного партнерства України та Італії – ключова тема двостороннього бізнес-форуму у м.Рим, що відбувся у рамках візиту офіційної делегації України на чолі із Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим.

Зокрема, у секції «Енергетика та енергоефективність» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із італійським бізнесом та інвесторами обговорили вигідні напрями співпраці, у т. ч.:

- відновлювану енергетику: перспективи реалізації проектів, значну ресурсну базу та останні законодавчі зміни щодо переходу на аукціони в Україні;

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 51 - 60 з 3416

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.