Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Про співробітництво із Словацькою Республікою
24.11.2010

Посольство України в Словацькій Республіці надає великої уваги підтримці співробітництва між регіонами та адміністративно-територіальними одиницями України і Словаччини. Нового імпульсу цій діяльності надав нещодавній офіційний візит Президента СР І. Гашпаровича в Україну (6-8 жовтня 2010 року), у ході якого Президентом України В.Ф.Януковичем було зроблено особливий акцент на необхідності активізувати взаємовідносини між Україною і Словаччиною.

Детальніше...
 
Виїзна колегія райдержадміністрації
24.11.2010
   23 листопада 2010 року в с. Садове Коростишівського району відбулась виїзна колегія райдержадміністрації.

 

Детальніше...
 
Апаратна нарада
22.11.2010
           22 листопада в райдержадміністрації відбулась традиційна апаратна нарада під керівництвом голови районної адміністрації Никитюка О.А. та за участі голови районної ради Дорошенка А.О..

 Нарада розпочалася з приємного. Олександр Никитюк повідомив присутніх про те, що Коростишівський район за підсумками 9 місяців посів 9 місце в області, проти 21 місця за підсумками півріччя, а також коротко охарактеризував позитивні тенденції в соціально-економічному розвитку району.

Детальніше...
 
17 листопада – Міжнародний день студента!
17.11.2010

Шановні студенти!

 Протягом усіх часів ви були надією суспільства, уособленням активної громадянської позиції. Сподіваюсь, що ваші молодість, енергійність, фахові знання сприятимуть подальшій розбудові держави, принесуть їй користь та гідне місце у світовому товаристві.

У цей прекрасний день бажаю вам сил, творчого натхнення, успіхів у навчанні, здоров'я, здійснення ваших планів та задумів, оптимізму. Нехай цей період життя стане для вас світлим та незабутнім!

                                                  З повагою,  Голова райдержадміністрації Олександр Никитюк

 
До уваги підприємців!
17.11.2010
У рамках Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» 29 листопада - 01 грудня 2010 року Секретаріатом Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва при Міністерстві економіки України спільно з Товариством InWEnt заплановано проведення конкурсного відбору претендентів на стажування в Німеччині за групами трьох форматів:

 

Детальніше...
 
Вітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку
16.11.2010
     Вітаю працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом, яке традиційно відзначається 16 листопада!

 Інформаційна сфера є важливою складовою суспільного буття. Важко уявити повсякденне життя без потоку інформації, без спілкування через засоби зв’язку.

Телебачення, радіо, зв'язок загалом роблять наше життя динамічним, швидким і в той же час комфортним. Працівники цих сфер забезпечують потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку, що сприяє активній інтеграції держави до міжнародного інформаційного простору.

Детальніше...
 
Про контроль за станом лісових насаджень
08.10.2010

     Районна державна адміністрація інформує, що з метою контролю за станом лісових насаджень району головою райдержадміністрації було прийнято розпорядження від 25.08.2010 року № 395 "Про створення комісії для перевірки протипожежного стану ведення лісового господарства та стану утримання лісових насаджень, які перебували у користуванні ДП "Коростишівський лісгосп АПК" та проведена відповідна перевірка.
Детальніше...
 
Припинено договір оренди з ТОВ "Новогородецький кар’єр"
07.09.2010

Про припинення (розірвання) договору оренди між Коростишівською районною державною адміністрацією та ТОВ "Новогородецький кар’єр"

 
       У 2004 році 3 лютого між Коростишівською районною державною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю "Новогородецький кар’єр" було укладено договір оренди земельної ділянки. Відповідно до умов договору Орендар повинен "виконувати в повному обсязі Додаток (Угоду) до даного Договору та Договору оренди земельної ділянки від 03.02.2004 р. про залучення коштів на розвиток соціальної інфраструктури Городської сільської ради".
Детальніше...
 
У дарунок школі - медпункт
01.09.2010
 
Першовересень у Коростишівській спецшколі-інтернаті був по-особливому родинно-теплим, незважаючи на мряку, що стала відлунням нічної зливи. Розпогоджувалось. Сонце несміливо обіймало шкільне подвір’я, немов боячись порушити святковість, що панувала тут зранку. А тим часом сюди все прибували і прибували поважні гості. Розділити з  цим колективом приємні миті Першого дзвоника прибули губернатор області Сергій Рижук, очільники району Олександр Никитюк та Андрій Дорошенко, міський голова Микола Чиколай, начальник облуправління освіти Олександр Пастовенський, депутат облради, керівник СП «Іскор» Григорій Ломаков, благодійники, шефи та ін. Далеко не рядовими були й події, що зібрали у цій спецшколі таке поважне представництво. А втім, про все по-порядку.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 441 442 443 444 445 446 447 Наступна > Кінець >>

Всього 4461 - 4469 з 4469

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.