Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Проведено виїзний прийом громадян у с. Слобідка
14.03.2011
11 березня перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Івах, за участі керівників районних управлінь та служб, провів у Слобідській сільській раді виїзний прийом громадян. Головними питаннями, які турбували жителів с. Слобідки були закупівельні ціни на молоко, проблеми майнових паїв та забезпечення підвозу учнів. За результатами прийому дані відповідні роз’яснення та доручення.
 
Вшанували Кобзаря
14.03.2011
9 березня о 10.00 в м. Коростишеві на Червоній площі відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку з нагоди дня народження Кобзаря. Участь у заходах брали: перший заступник голови державної адміністрації Сергій Івах, голова районної ради Андрій Дорошенко та міський голова Микола Чиколай, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, начальники районних служб та управлінь. Після покладання квітів відбувся конкурс юних читців в районному Будинку культури. Участь у цьому конкурсі брали діти із сільських шкіл, всього 30 учасників. Переможці отримали подарунки.
 
Творчий звіт колективів та майстрів народної творчості Коростишівського району
11.03.2011


2 березня 2011 року на виконання розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації Сергія Рижука «Про проведення творчих звітів районів і міст області, присвячених 20-тій річниці Незалежності України» відбувся творчий звіт колективів та майстрів народної творчості Коростишівського району. Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Сергій Рижук, заступники голови Олександр Никитюк та Віктор Балюрко, заступник голови обласної ради Михайло Чигир.
Детальніше...
 
Звіт про роботу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації у 2010 році
28.02.2011
Управління праці та соціального захисту населення протягом 2010 року забезпечило виконання завдань покладених на нього по соціально-економічному розвитку в районі.
У повній мірі проведено соціальне забезпечення населення та соціальний захист пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, дітей сиріт, одиноких матерів, малозабезпечених сімей, інших соціально незахищених громадян, які потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави.
Детальніше...
 
Управління Пенсійного Фонду інформує
21.01.2011
       Заробітна плата працівникам не має бути нижче за законодавчо встановлений розмір.
      Відповідно до "Кодексу законів про працю України" (КЗпП), заробітна плата – це винагорода, обчислена, як правило, в грошовому виразі, яку власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу. Згідно КЗпП, мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт).
Детальніше...
 
Привітання до Дня працівників прокуратури
01.12.2010
Шановні працівники прокуратури!

 Щиро вітаю вас з професійним святом!

Діяльність органів прокуратури спрямована на постійний та всебічний нагляд за додержанням та застосуванням законів. Такий нагляд в свою чергу сприяє захисту громадян, їх законних прав та інтересів, забезпечує чітку роботи державного механізму, органів виконавчої влади. У своїй діяльності вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності.

Детальніше...
 
Вшанували пам'ять жертв голодоморів
01.12.2010
27 листопада 2010 року в м. Коростишеві проведені заходи з вшанування пам’яті жертв голодоморів. Відбувся мітинг біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору, здійснено покладання квітів та запалення свічок, хвилиною мовчання присутні вшанували померлих від голоду. Учасники мітингу пройшли ходою від райдержадміністрації до пам’ятного знаку.
Детальніше...
 
Ярмарка вакансій
29.11.2010
У районному Будинку культури для випускників міста та району відбувся традиційний щорічний ярмарок професій. Це добра нагода для учнів, їхніх батьків, учителів детально дізнатися про навчальні заклади, про умови вступу до них, про особливості опанування омріяними професіями.
Детальніше...
 
Вручення посвідчень матерям-героїням
29.11.2010
  18 листопада у залі засідань районної ради головою  райдержадміністрації Олександром Никитюком за участю голови районної ради А.О. Дорошенка та міського голови М.К. Чиколая в присутності керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій вручив посвідчення 33-м матерям героїням, яким Указами Президента України від 1 листопада 2010 року було присвоєне це почесне звання.
    Це не перший подібний захід у районі. Не так давно голова облдержадміністрації Сергій Рижук вже вручив посвідчення 30-м матерям-героїням нашого району.
Детальніше...
 
Виконання Програми економічного і соціального розвитку за 10 місяців 2010 року
25.11.2010

·             

За результатами рейтингової оцінки І півріччя 2010 року Коростишівський район займав 21 місце серед районів області, а за 9 місяців поточного року перемістився на 12 позицій вище і зайняв 9 місце.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 441 442 443 Наступна > Кінець >>

Всього 4411 - 4420 з 4429

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.