Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Управління Пенсійного Фонду інформує
21.01.2011
       Заробітна плата працівникам не має бути нижче за законодавчо встановлений розмір.
      Відповідно до "Кодексу законів про працю України" (КЗпП), заробітна плата – це винагорода, обчислена, як правило, в грошовому виразі, яку власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу. Згідно КЗпП, мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт).
Детальніше...
 
Привітання до Дня працівників прокуратури
01.12.2010
Шановні працівники прокуратури!

 Щиро вітаю вас з професійним святом!

Діяльність органів прокуратури спрямована на постійний та всебічний нагляд за додержанням та застосуванням законів. Такий нагляд в свою чергу сприяє захисту громадян, їх законних прав та інтересів, забезпечує чітку роботи державного механізму, органів виконавчої влади. У своїй діяльності вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності.

Детальніше...
 
Вшанували пам'ять жертв голодоморів
01.12.2010
27 листопада 2010 року в м. Коростишеві проведені заходи з вшанування пам’яті жертв голодоморів. Відбувся мітинг біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору, здійснено покладання квітів та запалення свічок, хвилиною мовчання присутні вшанували померлих від голоду. Учасники мітингу пройшли ходою від райдержадміністрації до пам’ятного знаку.
Детальніше...
 
Ярмарка вакансій
29.11.2010
У районному Будинку культури для випускників міста та району відбувся традиційний щорічний ярмарок професій. Це добра нагода для учнів, їхніх батьків, учителів детально дізнатися про навчальні заклади, про умови вступу до них, про особливості опанування омріяними професіями.
Детальніше...
 
Вручення посвідчень матерям-героїням
29.11.2010
  18 листопада у залі засідань районної ради головою  райдержадміністрації Олександром Никитюком за участю голови районної ради А.О. Дорошенка та міського голови М.К. Чиколая в присутності керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій вручив посвідчення 33-м матерям героїням, яким Указами Президента України від 1 листопада 2010 року було присвоєне це почесне звання.
    Це не перший подібний захід у районі. Не так давно голова облдержадміністрації Сергій Рижук вже вручив посвідчення 30-м матерям-героїням нашого району.
Детальніше...
 
Виконання Програми економічного і соціального розвитку за 10 місяців 2010 року
25.11.2010

·             

За результатами рейтингової оцінки І півріччя 2010 року Коростишівський район займав 21 місце серед районів області, а за 9 місяців поточного року перемістився на 12 позицій вище і зайняв 9 місце.

 

Детальніше...
 
Про співробітництво із Словацькою Республікою
24.11.2010

Посольство України в Словацькій Республіці надає великої уваги підтримці співробітництва між регіонами та адміністративно-територіальними одиницями України і Словаччини. Нового імпульсу цій діяльності надав нещодавній офіційний візит Президента СР І. Гашпаровича в Україну (6-8 жовтня 2010 року), у ході якого Президентом України В.Ф.Януковичем було зроблено особливий акцент на необхідності активізувати взаємовідносини між Україною і Словаччиною.

Детальніше...
 
Виїзна колегія райдержадміністрації
24.11.2010
   23 листопада 2010 року в с. Садове Коростишівського району відбулась виїзна колегія райдержадміністрації.

 

Детальніше...
 
Апаратна нарада
22.11.2010
           22 листопада в райдержадміністрації відбулась традиційна апаратна нарада під керівництвом голови районної адміністрації Никитюка О.А. та за участі голови районної ради Дорошенка А.О..

 Нарада розпочалася з приємного. Олександр Никитюк повідомив присутніх про те, що Коростишівський район за підсумками 9 місяців посів 9 місце в області, проти 21 місця за підсумками півріччя, а також коротко охарактеризував позитивні тенденції в соціально-економічному розвитку району.

Детальніше...
 
17 листопада – Міжнародний день студента!
17.11.2010

Шановні студенти!

 Протягом усіх часів ви були надією суспільства, уособленням активної громадянської позиції. Сподіваюсь, що ваші молодість, енергійність, фахові знання сприятимуть подальшій розбудові держави, принесуть їй користь та гідне місце у світовому товаристві.

У цей прекрасний день бажаю вам сил, творчого натхнення, успіхів у навчанні, здоров'я, здійснення ваших планів та задумів, оптимізму. Нехай цей період життя стане для вас світлим та незабутнім!

                                                  З повагою,  Голова райдержадміністрації Олександр Никитюк

 
<< Початок < Попередня 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 Наступна > Кінець >>

Всього 4191 - 4200 з 4205

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.