Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Вітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку
16.11.2010
     Вітаю працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом, яке традиційно відзначається 16 листопада!

 Інформаційна сфера є важливою складовою суспільного буття. Важко уявити повсякденне життя без потоку інформації, без спілкування через засоби зв’язку.

Телебачення, радіо, зв'язок загалом роблять наше життя динамічним, швидким і в той же час комфортним. Працівники цих сфер забезпечують потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку, що сприяє активній інтеграції держави до міжнародного інформаційного простору.

Детальніше...
 
Про контроль за станом лісових насаджень
08.10.2010

     Районна державна адміністрація інформує, що з метою контролю за станом лісових насаджень району головою райдержадміністрації було прийнято розпорядження від 25.08.2010 року № 395 "Про створення комісії для перевірки протипожежного стану ведення лісового господарства та стану утримання лісових насаджень, які перебували у користуванні ДП "Коростишівський лісгосп АПК" та проведена відповідна перевірка.
Детальніше...
 
Припинено договір оренди з ТОВ "Новогородецький кар’єр"
07.09.2010

Про припинення (розірвання) договору оренди між Коростишівською районною державною адміністрацією та ТОВ "Новогородецький кар’єр"

 
       У 2004 році 3 лютого між Коростишівською районною державною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю "Новогородецький кар’єр" було укладено договір оренди земельної ділянки. Відповідно до умов договору Орендар повинен "виконувати в повному обсязі Додаток (Угоду) до даного Договору та Договору оренди земельної ділянки від 03.02.2004 р. про залучення коштів на розвиток соціальної інфраструктури Городської сільської ради".
Детальніше...
 
У дарунок школі - медпункт
01.09.2010
 
Першовересень у Коростишівській спецшколі-інтернаті був по-особливому родинно-теплим, незважаючи на мряку, що стала відлунням нічної зливи. Розпогоджувалось. Сонце несміливо обіймало шкільне подвір’я, немов боячись порушити святковість, що панувала тут зранку. А тим часом сюди все прибували і прибували поважні гості. Розділити з  цим колективом приємні миті Першого дзвоника прибули губернатор області Сергій Рижук, очільники району Олександр Никитюк та Андрій Дорошенко, міський голова Микола Чиколай, начальник облуправління освіти Олександр Пастовенський, депутат облради, керівник СП «Іскор» Григорій Ломаков, благодійники, шефи та ін. Далеко не рядовими були й події, що зібрали у цій спецшколі таке поважне представництво. А втім, про все по-порядку.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 411 412 413 Наступна > Кінець >>

Всього 4121 - 4124 з 4124

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.