Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем інженерних військ
03.11.2018

 Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем інженерних військ!

Інженерні війська є важливим родом військ Збройних Сил України і значною частиною військової інфраструктури. Боєздатність української армії залежить, зокрема, від сучасних інженерних комунікацій, які забезпечують належний захист військовослужбовцям та створюють необхідні умови для ефективного використання наявних ресурсів.

У процесі реформування Збройних Сил України інженерним підрозділам приділяється належна увага. Опанувати найсучасніші технології, оновити власну матеріальну базу та набути необхідних якостей для виконання завдань найвищої складності в умовах сучасних бойових конфліктів – це ті ключові завдання, які стоять перед інженерними військами в умовах модернізації обороноздатності нашої держави. Впевнений, що фаховий рівень військовослужбовців інженерних підрозділів дає підстави стверджувати, що інженерні війська і надалі виконуватимуть свої функції з високою ефективністю.

Детальніше...
 
Щирі вітання линули на адресу працівників соціальної сфери
02.11.2018

 Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята – вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найбільш незахищеним верствам населення нашої держави.

Детальніше...
 
Росії замість брязкання зброєю та запровадження санкцій проти українців треба просто піти геть
02.11.2018

 «За невеликим виключенням – це список дуже достойних людей, включно з моїм сином, включно з половиною моєї адміністрації, з великою кількістю народних депутатів, більшості членів коаліції, членів українського Уряду», - зауважив Президент Петро Порошенко, коментуючи на прохання журналістів запровадження санкцій Російською Федерацією проти українських громадян.

Під час спільної з Федеральним Канцлером Німеччини зустрічі з представниками засобів масової інформації Президент України також зазначив, що російське рішення про санкції проти українських громадян «не було неочікуваним».

«Перебування в цьому списку є як якась державна нагорода. Принаймні це так сприймається», - сказав Петро Порошенко та додав: «Дуже ображені ті, хто в цей список не попали».

Детальніше...
 
Розлучення і поділ майна: консультує Міністр юстиції
02.11.2018

 Павле Дмитровичу, доброго вам дня! Ми з дружиною прожили разом 12 років, маємо спільну дитину. Однак так сталося, що вирішили далі жити окремо. Власне, претензій одне до одного у нас немає, і ми готові розійтися без скандалів. Скажіть, будь ласка, чи можемо ми самі розділити майно без звернення до суду? І чи впливає на поділ те, з ким живуть діти? Дякую вам за відповідь.

Микола Троць

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Чи може колишнє подружжя самостійно розділити майно?

Детальніше...
 
Для дітей районів та ОТГ Житомирщини передали нові шкільні автобуси
02.11.2018

 Нові шкільні автобуси отримали райони та об’єднані територіальні громади Житомирщини.

Передали автобуси сьогодні, 1 листопада, голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма.

16 з 20 закуплених цьогоріч шкільних автобусів вже підвозитимуть дітей з комфортом до навчальних закладів.

«У цьому році ми провели тендер на купівлю 20 автобусів на загальну суму 37 млн 200 тис.грн. Наразі постачальник нам доставив 16 автобусів. Зрозуміло, що ми вирішили не чекати і вже передати районам та громадам наявні автобуси, тому що в них є потреба – вони доставляють дітей із віддалених сіл до школи. Інші 4 автобуси надійдуть протягом тижня і ми їх теж передамо», – зазначив Ігор Гундич.

Детальніше...
 
У райдержадміністрації проведено нараду за участю представників органів місцевого самоврядування
01.11.2018

 1 листопада перший заступник голови райдержадміністрації В.В.Соломикін провів нараду за участю представників органів місцевого самоврядування.

Військовий комісар Коростишівського ОМВК Д.М.Цомпель доповів присутнім по питаннях: «Про забезпечення виконання планових показників щодо призову на строкову військову службу жовтні-грудні 2018 року» та «Про попередження про персональну відповідальність з роз’ясненнями повноважень та норм Кодексу України про адміністративні правопорушення».

Детальніше...
 
Про підвищення пенсій
01.11.2018

 Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман поставив пряме завдання – забезпечити підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня 2019 року, а також провести масовий автоматичний перерахунок пенсій іншим категоріям пенсіонерів – з 1 березня 2019 року. Глава Уряду сказав це новопризначеному керівнику Пенсійного фонду Євгену Капінусу.

Прем’єр-міністр привітав чиновника з призначенням і наголосив на важливості забезпечити стабільність і прозорість роботи Пенсійного фонду і системи пенсійного забезпечення в цілому.

Детальніше...
 
Президент переконаний, що закон про податок на виведений капітал сприятиме зростанню економіки
01.11.2018

 Президент Петро Порошенко переконаний, що закон про податок на виведений капітал сприятиме зростанню економіки України і сподівається, що він буде ухвалений. «Це важливо. Він стимулює, мотивує вкладати у виробництво, а не виймати гроші з обороту і виводити їх за кордон», - наголосив Петро Порошенко.

«Я не збираюся відходити від ідеї податку на виведений капітал. Сподіваюся, що вона буде реалізована при першій можливості», - сказав Глава держави під час зустрічі з представниками бізнесу.

«Хочеш вивести кошти на споживання – прошу дуже, заплати. Хочеш вкладати в розвиток – держава стимулює вкладання у виробництво», - додав він.

Детальніше...
 
Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»
31.10.2018

 На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 22.08.2018 № 16384/0/2-18/37 «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»,  підпункту 2 пункту 1.1 розділу  І напрямків діяльності та заходів цільової Програми щодо забезпечення та захисту прав дітей у Житомирській області на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 22.12.2016 № 416 та наказу № 48-ОД від 22.08.2018 року «Про організацію та проведення у 2018 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» службою у справах дітей Коростишівської райдержадміністрації спільно з зацікавленими службами організовано та проведено на території Коростишівського району Всеукраїнський профілактичний захід «Урок».

Детальніше...
 
Стабільне входження в опалювальний сезон – відповідальність місцевої влади
31.10.2018

 Стабільне входження в опалювальний сезон і повне забезпечення об’єктів соціальної інфраструктури теплом – є прямою відповідальністю місцевої влади. Але Уряд готовий допомогти регіонам, де є складнощі. І так само готовий повністю забезпечити виконання програми надання субсидій для громадян, які потребують адресної допомоги держави. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками Радикальної партії Олега Ляшка.

Ключовими питаннями зустрічі стало забезпечення людей теплом в опалювальний сезон і можливості оплати комунальних послуг. Глава Уряду вислухав позицію народних депутатів і пояснив, що підвищення цін на газ було здійснено в рамках виконання міжнародних зобов’язань України, взятих ще в 2008 році. Не виконати ці зобов’язання - означало б оголосити дефолт і ввести країну в чергову затяжну і глобальну кризу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 41 - 50 з 2523

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Відомості про район
-
Райдержадміністрація:
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Місцезнаходження
Розпорядчі документи
Колегія райдержадміністрації
Вакансії
-
Прес-центр:
Новини
-
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Добровільне об'єднання територіальних громад
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Очищення влади
Інформація для виборців
Енергозбереження
Військова служба в Збройних Силах України
-
-
Економіка:
Економічний і соціальний розвиток
Підприємництво
Виставкова діяльність
Інвестиційні пропозиції
Сільське господарство
-
Соціальна сфера:
Соціальний захист населення
Культура та туризм
Освіта
Робота з молоддю