Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
До уваги військовозобов’язаних!
30.06.2019

 Триває відбір на навчальні збори у вересні 2019 року!

На виконання Конституції України, Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», Плану проведення навчальних зборів з практичним призовом резервістів оперативного резерву другої черги у Збройних Силах України у 2019 році:

- з 10.09.2019  по 19.09.2019 року терміном 10 діб – навчальні збори з підрозділами окремої бригади територіальної оборони.

Детальніше...
 
Вітання голови райдержадміністрації Вячеслава Поліщука з Днем молоді
30.06.2019

 Шановна молодь! Щиро вітаю Вас з Днем молоді!

Юність – це найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це час випробувань і помилок, пізнання себе і навколишнього світу. Молодь завжди відрізнялася ініціативністю, завзяттям, новим баченням та неординарними рішеннями.

Пам’ятайте завжди: ви – творці сьогодення та майбутнього нашої країни.  Будьте її справжніми громадянами і патріотами, гідними подвигу ваших ровесників, які боролись за волю України в різні часи та в наші дні захищають свободу і територіальну цілісність держави.

Детальніше...
 
Держенергоефективності оприлюднило середньозважені тарифи на тепло з газу
28.06.2019

 На виконання вимог статті 20 Закону України «Про теплопостачання» Держенергоефективності оприлюднює розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії.

На основі цих розрахунків органи місцевого самоврядування можуть встановлювати підприємствам тарифи на теплову енергію з альтернативних джерел на рівні 90% від оприлюднених середньозважених тарифів.

Нагадуємо, що Законом України від 21.03.2017 № 1959-19 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел запроваджено спрощену та прозору процедуру встановлення тарифів на тепло «не з газу».

Детальніше...
 
Грошове забезпечення батьків-вихователів ДБСТ відтепер збільшили
28.06.2019

 Уряд врегулював питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за принципом «гроші ходять за дитиною». Відтепер грошове забезпечення батьків-вихователів ДБСТ збільшене і не має обмежень у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Вчора, 26 червня, Уряд на засіданні прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплати послуг із здійснення патронату над дитиною та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримки малих групових будинків».

Детальніше...
 
Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Конституції України
28.06.2019

 Шановні співвітчизники!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем Конституції України!

Прийняття у 1996 році Конституції України остаточно ствердило те, що незалежна українська держава відбулася. Український народ сформулював власні принципи державотворення і побудови суспільства, визначив мету свого державного існування та цінності, покладені в його основу. Ми вирішили будувати демократичну, соціальну і правову державу, основною цінністю якої є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека. Ми заявили, що норми Конституції України є нормами прямої дії, а отже, кожен громадянин України перебуває під її безпосереднім захистом.

Детальніше...
 
Вітання голови райдержадміністрації Вячеслава Поліщука з Днем Конституції України
28.06.2019

 Шановні співвітчизники!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

Роки й роки тому наша країна повстала з попелу та знову стала вільною. Прийняття Конституції стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави, що забезпечило стабілізацію суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в країні, посприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої Батьківщини на світовій арені. В Основному Законі враховано історичний досвід українського народу і кращі світові традиції.

Детальніше...
 
Пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України
27.06.2019

 28 червня, двадцять три роки тому, відбулася подія, яка стала виявом вищої волі українського народу, фундаментальним закріпленням його історичного вибору та прагнення жити в суверенній, соборній, демократичній, правовій державі. Прийняття Основного Закону стало логічним фіналом того довгого і тернистого шляху, по якому йшов наш народ, прагнучи до незалежності, самоутвердження української нації, до свого права на свободу.

Детальніше...
 
Зміни до Конституції – це «антивірус» для децентралізації, – Геннадій Зубко
27.06.2019

 Без змін до Конституції децентралізація завжди буде незакінченою реформою, яку можна скасувати. Почалась відчутна матеріалізація результатів в громадах, але головна ціль – створення умов розвитку людського потенціалу в освіті, охороні здоров`я, культурі, системі послуг, і, нарешті, створення інвестиційного клімату. Саме це є ціллю внесення зміни до Конституції в частині децентралізації. Мова не про банальну заміну букв та формулювань у законодавстві. Ми говоримо про глобальні трансформаційні зміни на рівні держави. Про проект нового майбутнього України.

На цьому у своєму блозі для інтернет-видання «Цензор» наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...
 
Переваги контрактної армії. Приєднуйся до кращих!
27.06.2019

 Останнім часом в країні змінюється  ставлення до Збройних Сил України.

Зросла потреба у професійній  та вмотивованій армії.

Держава гарантує: 

- стабільне грошове забезпечення (залежно від займаної посади):

Детальніше...
 
Хай щастить вам, випускники коледжу!
26.06.2019

 Цього літнього вечора яскраві емоції наповнили залу будинку культури – тут проходять урочистості з нагоди випускного вечора у Вищому комунальному навчальному закладі «Коростишівський педагогічний коледж ім.І.Я.Франка» Житомирської обласної ради.

Цьогоріч закладу виповнюється 150 років – тож сьогодні випуск ювілейний!

Привітати усіх з цією чудовою подією завітали: голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук та міський голова Іван Кохан, які разом з директором Василем Морозом виконали почесну місію – вручили дипломи випускникам 2019 року.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 41 - 50 з 3416

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.