Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Заключний концерт фестивалю "Струни серця"
04.04.2012

О пісне! Пісне! Звідки в тебе сили, що люди серцем горнуться до тебе?

Мабуть тебе колись благословило своїм перстом святе і мудре небо.

І ти живеш, бо маєш вічно жити, щоб дарувати крила нашим долям.

Умієш здавна в душах запалити свічу любові, твій небесний голос.

Кожен істинний українець має цінувати та любити творчий спадок своїх пращурів – народні пісні – безмежні, як українські степи чи чумацький шлях, чарівні - як бузкова травнева ніч і солов'їні, як материнська колискова. Кажуть, на світі стільки пісень - скільки українців. І в цей весняний день вічна ріка духовних багатств: поетичного слова, пісенних перлин, давніх обрядів і традицій, в повній силі ожила на  сцені районного Будинку культури.

Детальніше...
 
Навчання для працівників сільських закладів культури району
04.04.2012

З 26 по 31 березня  2012  року в приміщенні Коростишівського районного Будинку культури  відбулося навчання для працівників сільських закладів культури району, що організовані та проведені Центром підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва  і туризму Житомирської обласної ради (директор центру  Примачук Алла Анатоліївна). Курси відвідали 44 працівники сільських закладів культури Коростишівського району. Тематика навчання: «Стан та перспективи розвитку культурно - дозвіллєвої діяльності».

Детальніше...
 
Дитина має право на сім’ю
04.04.2012

 29 березня 2012 року  на базі Старосілецької сільської ради керівником філії Коростишівського районного центру СССДМ  проводилася  зустріч за круглим столом на тему: „Дитина має право на сім’ю”, на якій розглядалися питання про сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, серед суб’єктів соціальної сфери - представників сільської ради, медичних працівників, працівників освіти, дитячого закладу та депутатів різних округів с. Старосілець та с. Кашперівки, тобто серед тих людей, які мають змогу розповсюджувати  та доносити ту чи іншу інформацію населенню.

Детальніше...
 
Профілактика негативних явищ як один із напрямків Старосілецької філії РЦСССДМ
04.04.2012

      У рамках проведення місячника по профілактиці туберкульозу керівником філії Коростишівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в селі Старосільці у місцевій бібліотеці була організована літературно-інформаційна виставка «Туберкульоз. Будь обачним!» для всієї громади села. У цій виставці брали участь і діти-волонтери, і суб’єкти соціальної роботи: директор будинку культури, завідуючий бібліотекою. Метою виставки було ознайомити широке коло населення із прогресуючою хворобою, а саме: яке місце посідає хвороба серед соціальних і медичних проблем людства та шляхи поширення збудника туберкульозу, хто найбільш уразливий до туберкульозу, як проявляється захворювання, що чекає у разі відмови від лікування та як вчасно його виявити.  Результатом проробленої роботи серед учасників став девіз: „Не бути байдужими до своїх близьких та знайомих...”

Детальніше...
 
Розпочато місячник з приведення в належний санітарний стан територій
03.04.2012

За усталеною традицією навесні у всіх населених пунктах нашої держави проходять заходи з благоустрою та озеленення.

Відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16.03.12 №75 «Про проведення заходів з озеленення та благоустрою населених пунктів області», з метою поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів, головою райдержадміністрації прийнято власне розпорядження від 19.03.12р. №150.

Детальніше...
 
Президент окреслив чотири стратегічних напрямки соціальних реформ
03.04.2012

Президент України Віктор Янукович окреслив чотири стратегічних напрямки соціальних реформ, що мають реалізовуватися у державі. Про це він заявив у своєму виступі під час розширеного засідання Кабінету Міністрів.

Детальніше...
 
Робота районних комісій у березні
03.04.2012

29 березня 2012 року головою райдержадміністрації Котенко Н.М. проведено спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, тристоронньої соціально – економічної ради та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якому було розглянуто ряд актуальних питань.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення як структурний підрозділ райдержадміністрації
22.03.2012
Детальніше...
 
Підвищення кваліфікації прийомних батьків
22.03.2012

      З метою підвищення виховного потенціалу 20 березня 2012 року на базі Коростишівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проходив перший день навчання з підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів Коростишівського, Брусилівського та Малинського районів. До участі у навчанні спільно з батьками були залучені і спеціалісти центрів, які здійснюють соціальне супроводження визначених прийомних сімей, ДБСТ. Начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Піка Т.М. та провідний спеціаліст обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шульга Т.А. ознайомили учасників навчання з питаннями порядку денного.

Детальніше...
 
«Нові підходи для створення можливостей протидіяти торгівлі людьми»
22.03.2012

          За ініціативи Житомирського жіночого інформаційно-консультативного центру 21 березня 2012 року в Коростишівському районі проведено засідання  круглого столу «Нові підходи для створення можливостей протидіяти торгівлі людьми» за участі президента жіночого інформаційно-консультативного центру Бабенко Ірини Германівни, представників відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районного центру зайнятості.

    Метою круглого столу є попередження нелегальної трудової міграції українців за кордоном. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Наступна > Кінець >>

Всього 3971 - 3980 з 4124

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.