Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Проведено мітинг з нагоди Дня скорботи
25.06.2012

 Був літній день, червневий день погожий,

Був ясен світ, і мирний труд спокійний.

І от біда – нечувана, страшна,

Вірвався зойк розпачливий  - війна.

 

 

 

Детальніше...
 
Напередодні Дня державної служби 27 матерям-героїням вручено посвідчення
25.06.2012

 Напередодні відзначення в Україні Дня державної служби, 21 червня 2012 року, в актовій залі музичної школи відбулися урочисті заходи за участі керівництва району - Котенко Н.М. та Дорошенка А.П., заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Никитюка О.А., начальника головного управління у справах сім´ї, молоді та спорту облдержадміністрації Гулої Р.М. У рамках урочистого вітання державних службовців району керівництво облдержадміністрації вручило посвідчення 27 матерям-героїням, яким присвоєно це почесне звання Указами Президента України від 07.03.2012 року. Зала привітними оплесками вітала матерів, які народили та виховали 5 та більше дітей. Слова вдячності, глибокої шани та подяки їм висловили Олександр Андрійович та Надія Миколаївна.

Детальніше...
 
Нацдержслужба інформує про засади нового Закону "Про державну службу"
19.06.2012

 На офіційному веб-сайті управління державної служби Головдержслужби України в Житомирській області у рубриці «Головні події» розміщено нормативні акти щодо впровадження нового Закону України «Про державну службу» від 17 листопада 2011 року № 4050-VI (nads.gov.ua/sub/jitomyrska/ua/publication/content/38057).

Детальніше...
 
Податкова адміністрація інформує:
18.06.2012
Детальніше...
 
Коростишівський район посідає 3 загальне місце за усіма напрямами діяльності в регіоні!
13.06.2012

Увага! Відповідно до даних Головного управління статистики у Житомирській області наш район займає 3 загальне місце за усіма напрямками діяльності у загальнообласному рейтингу!

Оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів:

 
 

 

Детальніше...
 
Семінар директорів районних Будинків культури області
12.06.2012
     07 червня 2012 року Коростишивщину відвідали директори районних Будинків культури області, що навчалися на обласних курсах підвищення кваліфікації. Вони ознайомились з визначними місцями Коростишівщини: Кмитівським музеєм образотворчого  мистецтва, прогулялися центром міста, завітали до народного історичного музею. Вразив гостей Городський чоловічий Святодухівський монастир. З культурно-археологічними пам»ятками села Городське та народознавчою музейною кімнатою, яка діє при Городецькій школі, ознайомили екскурсантів учні школи. 
Детальніше...
 
Святкування Міжнародного дня захисту дітей
11.06.2012

 Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо радісне свято-День захисту дітей. З цієї нагоди в місті та районі було проведено цілу низку заходів.  Так, районною бібліотекою, за сприяння депутата облради  Ломакова Г.М., в РБК організовано свято для дітей під назвою «Світлої долі в житті». Від імені райдержадміністрації маленьких громадян привітав заступник голови адміністрації Ігор Джаман. Він подякував усім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління,   побажав дітям світлої долі та добра в родинах.

 

Детальніше...
 
"Ігрова алея", присвячена Дню захисту дітей
10.06.2012

 Щороку в Україні та у всьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. У нашому місті теж проходять заходи, присвячені цьому дню. Прекрасного сонячного дня 02.06.2012 року  в черговий раз чудову «Ігрову алею»  запропонували дітям працівники служби у справах дітей райдержадміністрації за сприяння відділу культури райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім׳ї, дітей та молоді та волонтерів.

 

   

Детальніше...
 
Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів відсвяткував День захисту дітей
10.06.2012

У теплій родинній атмосфері  у Міжнародний день захисту дітей відбулося свято у Коростишівському центрі соціальної реабілітації дітей – інвалідів.

З привітаннями та подарунками до дітей та батьків прийшли голова районної ради Дорошенко А.П., перший заступник голови  районної державної адміністрації Івах С.Н., заступник міського голови Нагорна Н.П., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, голова районної ради жінок  Гончаренко О.В.

Детальніше...
 
Зустріч з підприємцями щодо виконання законодавства з питань оплати заробітної плати
08.06.2012

            У Коростишівському районі працює значна кількість приватних підприємств, але існує проблема щодо виконання місцевого бюджету. На це впливає два фактори: не всі працюючі зареєстровані та заробітна плата нижча від мінімальної.

           У 2011 році середня заробітна плата по області складала 2071 грн., а по Коростишівському району – 1844 грн., у сільськогосподарських підприємствах району середня заробітна плата складає 2200 грн. Коростишівський район увійшов у двадцятку із середнім рівнем заробітної плати. У інших районах області середня заробітна плата складає 2200 грн., при тому, що у районах відсутні потужні підприємства. Працівники каменеобробної галузі району отримують від 500 до 1050 грн., хоча фактична заробітна плата набагато більша. Через цей фактор недофінансовуються галузі освіти, медицини району та ін. Місцевий бюджет формується з податку доходів фізичних осіб, тому міжрайонною державною податковою інспекцією зроблено відповідний аналіз.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Наступна > Кінець >>

Всього 3921 - 3930 з 4124

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.