Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Проведено семінар психологів
05.03.2012

 Спеціаліст Коростишівського районного центру СССДМ, керівник філії в с. Старосільці була залучена  до проведення семінару психологів загальноосвітніх закладів району, що проходив на базі Старосілецької гімназії, за темою „Особливості проведення корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи з дітьми та підлітками, які вимагають особливої педагогічної уваги”. Мета заходу -  розкриття основних напрямків роботи щодо розвитку підлітка як особистості, розкриття його позитивних здібностей, засвоєння визначеного життєвими та суспільними потребами обсягу знань про особистість та взаєморозуміння.

Детальніше...
 
Ярмарка професій
29.02.2012

   24 лютого  у Коростишівському районному Будинку культури відбулась традиційна ярмарка професій – зустріч та спілкування учнів випускних класів району та міста з представниками навчальних закладів Житомирщини. Їх цього разу було 18, зокрема: агроекологічний та технологічний університети, військовий інститут та інститут медсестринства, філія університету державної податкової служби України ( до речі, були  вперше), коледжі – фармацевтичний, автомобільно-дорожній, агротехнічний, кооперативний бізнесу і права, технологічний, культури і мистецтв, педагогічний, а також ліцеї: харчових технологій, сфери послуг, сервісу і дизайну, технологічний, аграрний та училище нерудних технологій.

 

 

 

 

Детальніше...
 
Усі соціальні виплати будуть лише зростати
28.02.2012

Як наголосив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко цього року прожитковий мінімум в середньому збільшиться на 14%. У 2011 році цей показник було підвищено на 8,4% порівняно з 2010 роком.

Протягом нинішнього року прожитковий мінімум збільшуватиметься поетапно 5 разів: у січні, квітні, липні, жовтні та грудні.

Детальніше...
 
…І щирі слова пошани за мужність
27.02.2012

 Яскраве, тепле дійство відбулося 22 лютого у районному Будинку культури з нагоди Дня захисника Вітчизни та 25-річчя від Дня створення районної ветеранської організації й народного аматорського хорового колективу «Ветеран».

Детальніше...
 
Проведено міжвідомчу нараду
23.02.2012

16.02.2012 року об 1100 проведено міжвідомчу нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Джамана І.В., на якій розглянуті питання:

1. Розгляд інформації про створення мультидисциплінарної групи.

2. Розгляд ситуації, що склалася в сім’ях, які опинилися в кризових ситуаціях.

3. Стан злочинності серед неповнолітніх на території району (інформація за 2011 рік та з початку 2012 року).

Детальніше...
 
Презентація інвестиційного потенціалу області у Грузії
21.02.2012

У ІІІ декаді березня цього року заплановано проведення презентації інвестиційного потенціалу Житомирської області у Грузії.

Формат заходу передбачає проведення безпосередніх переговорів з представниками ділових кіл даної держави, у зв'язку з чим крім офіційного складу делегації формується делегація з представників бізнесових кіл області.

Зважаючи на можливість встановлення економічно вигідних контактів з грузинськими партнерами пропонуємо зацікавленим особам взяти участь у вищезазначеному заході.

Про наміри щодо участі просимо повідомити управління економіки райдержадміністрації до 29 лютого 2012 року        (тел.5-24-45, факс 5-24-55, e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. ) або головне управління економіки облдержадміністрації (тел..47-46-32, факс: 47-44-86, e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. ).

 
МНС ІНФОРМУЄ: ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
20.02.2012

      За статистикою, за один лише січень у 2012 році в країні виникло більше 4 тисяч  пожеж, під час яких загинуло 13 дітей, 16 отримали травми та опіки. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд.

Детальніше...
 
Виїзний прийом громадян – живий діалог
17.02.2012


 15 лютого 2012 року у кабінеті голови районної державної адміністрації проводив прийом громадян заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олександр Андрійович Никитюк.  На прийомі були присутні: перший заступник голови Івах С.Н., керівники районних установ та організацій, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...
 
Довгожителька району
17.02.2012

Церковне свято Стрітення видалося цього року для родини Степурко неабияким днем, адже Ганна Трохимівна Степурко, голова сімейства, відзначала свій 95 ювілей!

Вшанувати іменинницю, одну із перших трактористок району, завітали до гостинного двору в с.Стрижівка заступник губернатора, керівник апарату облдержадміністрації, депутат облради О.Никитюк та голова райдержадміністрації Н.Котенко. Гості вручили ювілярці подарунки та бажали безмежного здоров’я.

 
Одвічний біль... Афганістан
17.02.2012

15-го лютого – в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у районній державній адміністрації було проведено урочисті збори за участю керівництва району, міста та воїнів-інтернаціоналістів - членів районної спілки ветеранів Афганської війни та інших локальних конфліктів.

 

 

 

 

 

 

 

Роки, що минули, згуртували колишніх бійців-інтернаціоналістів, об’єднали їх в одну родину. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих й делеговано групу ветеранів для покладання квітів до пам’ятних знаків.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Наступна > Кінець >>

Всього 3901 - 3910 з 4028

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.