Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Підвищення кваліфікації прийомних батьків
22.03.2012

      З метою підвищення виховного потенціалу 20 березня 2012 року на базі Коростишівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проходив перший день навчання з підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів Коростишівського, Брусилівського та Малинського районів. До участі у навчанні спільно з батьками були залучені і спеціалісти центрів, які здійснюють соціальне супроводження визначених прийомних сімей, ДБСТ. Начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Піка Т.М. та провідний спеціаліст обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шульга Т.А. ознайомили учасників навчання з питаннями порядку денного.

Детальніше...
 
«Нові підходи для створення можливостей протидіяти торгівлі людьми»
22.03.2012

          За ініціативи Житомирського жіночого інформаційно-консультативного центру 21 березня 2012 року в Коростишівському районі проведено засідання  круглого столу «Нові підходи для створення можливостей протидіяти торгівлі людьми» за участі президента жіночого інформаційно-консультативного центру Бабенко Ірини Германівни, представників відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районного центру зайнятості.

    Метою круглого столу є попередження нелегальної трудової міграції українців за кордоном. 

Детальніше...
 
Щоб не міліла криниця народних талантів
22.03.2012


          Хай Господь завжди охороняє диво-голоси ті, що несуть у світ pадість ту, що всіх людей єднає і із буднів кличе у політ. 

  

    Хвиля  районного фестивалю самодіяльної народної творчості «Струни серця», що розпочав свою ходу 5-го березня 2012року та яскраво розфарбував Коростишівщину розмаїттям місцевих талантів, докотилася до завершення. Дійство такого характеру, на якім демонструють свою майстерність аматори сцени, що займаються при клубних закладах, починаючи з 1978 року - стало традиційним і  завершилось в сільському Будинку культури села Щигліївка.

Детальніше...
 
"Сила мрії"
21.03.2012

Однією з проблем сучасності є те, що молоді люди не ставлять перед собою мети, пливуть за течією і не прикладають зусиль, щоб змінити своє життя на краще.

Тому, за ініціативи служби у справах дітей райдержадміністрації, на базі благодійної їдальні для дітей міста проведено захід «Сила мрії».

Детальніше...
 
МНС інформує: спалювати суху траву небезпечно
21.03.2012

Детальніше...
 
Коростишівська міжрайонна державна податкова інспекція інформує: ДЕКЛАРУВАННЯ
21.03.2012

Детальніше...
 
Досвід діяльності канадсько-українського Проекту «Реформа управління персоналом на державній службі"
19.03.2012

Загальна інформація про Проект

 Проект «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» (далі – Проект) реалізовується відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Канади (підписаний 26 травня 2008 року), фінансується Канадським Агентством з міжнародного розвитку (CIDA) та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти (CBIE) у партнерстві з Національним агентством України з питань державної служби.

Детальніше...
 
МАГІСТРАТУРИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ –ВАЖЛИВА СКЛАДОВА СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
19.03.2012

Становлення демократичної, правової, соціальної держави, розвиток громадянського та інформаційного суспільства, європейська інтеграція України, проведення політичної, адміністративної та економічних реформ потребують, щоб компетентність, професіоналізм і лідерство відігравали провідну роль у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Новий Закон України «Про державну службу» утверджує вимоги високого рівня професійної компетентності осіб, здатних забезпечити результативну роботу органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Детальніше...
 
Спортивні ігри Житомирщини з шахів у Коростишівському районі
16.03.2012

                16-17 березня 2012 року у м.Коростишеві проходять ІУ Спортивні ігри школярів Житомирщини з шахів.

                У змаганнях беруть участь 15 збірних команд області, до складу яких включені кращі спортсмени – шахісти районів  та міст.

Детальніше...
 
Проблема з «довгою бородою» починає вирішуватися
15.03.2012

     Питання облаштування  полігону твердих побутових відходів  у місті  вже є наболілим.  Проте станом на сьогодні  можна сказати, що крига в даному питанні   починає танути. Інформаційно  нагадаю, що  розпорядження  про погодження дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки адміністрацією прийняте  26 травня 2010 року за №257.  Погоджено  земельну ділянку площею 7 га. На підставі  вказаного розпорядження КП «Коростишівський комунальник»  повинен  провести процедуру виготовлення  проекту землеустрою. Проектно-кошторисна документація на  будівництво  полігону  вже  виготовлена  міською радою .

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Наступна > Кінець >>

Всього 3891 - 3900 з 4036

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.