Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Застереження під час поведінки на льоду!
09.11.2012

 Запам’ятайте! Лід може підвести нас восени, взимку й навесні. Ці заходи дозволять знизити ризик від перебування на льоду.

Заходи безпеки на льоду:

– Знайдіть для початку стежку або сліди на льоду. Якщо їх немає, позначте з берега маршрут свого руху;

– подивіться заздалегідь, чи немає підозрілих місць: лід може бути неміцним біля стоку води, поблизу кущів, очерету, під кучугурами, у місцях, де водорості вмерзли у лід; обминайте ділянки, покриті товстим прошарком снігу – під снігом лід завжди тонший;

Детальніше...
 
Про приватизацію гуртожитків
08.11.2012

За ініціативи Уряду, доповнено низку законів, які стосуються прав мешканців гуртожитків. Зокрема, зміни внесено до «Житлового кодексу» і Законів України «Про приватизацію державного житлового фонду», «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків».

У нашому районі налічується 2 гуртожитки (без врахування студентських), у яких проживають громадяни, які потребують поліпшення житлових умов.

Але, на жаль, не всі мешканці гуртожитків можуть це собі дозволити через відсутність коштів на придбання окремого житла. Єдиний вихід – приватизація вже наявних кімнат у гуртожитках.

Детальніше...
 
Прийом громадян
08.11.2012

 Відповідно до графіка, у вівторок – 6 листопада 2012 року був проведений особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації  Котенко Надією Миколаївною, який відбувся в приміщенні управління Держкомзему у Коростишівському районі. На прийомі були присутні: заступник голови райдержадміністрації Джаман І.В., начальники: управління праці та соціального захисту населення Грищук О.А., управління Пенсійного фонду України в Коростишівському районі Матвійчук В.С., в.о. начальника управління Держкомзему Мозговий Д.М., представники районних радіо та газети.

Детальніше...
 
Щиро вітаємо переможців!
08.11.2012

 Вже третій рік поспіль Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства проводить конкурс на кращий благоустрій садиб лісгоспів, лісництв та на кращий рекреаційний пункт.

Цього року у конкурсі взяли участь усі 18 підвідомчих лісогосподарських підприємств та Поліський природний заповідник.

Перше місце з-поміж всіх учасників отримав колектив Дубовецького лісництва, де працюють відданій своїй справі люди, які показують свою повагу до природи через гарні вчинки. Їхніми руками та працею на території лісництва створено розсадник декоративних рослин, упорядковано прекрасну садибу з багатьма цікавими експозиціями та рекреаційний майданчик «Дубок».

Детальніше...
 
Своє професійне свято відзначали працівники соціальної сфери
05.11.2012

 «Соціальний працівник – важлива, відповідальна і непроста професія, яка увійшла в життя українського суспільства нещодавно, але за своїм гуманістичним наповненням і високою місією стала в один ряд з такими поважними професіями як лікар, педагог чи митець».

2 листопада у приміщенні музичної школи відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери.

Детальніше...
 
Який порядок переведення з одного виду пенсії на інший?
01.11.2012

 Відповідно до статті 10 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі Закон), особі, що має одночасно право на різні види пенсії (за віком, по інвалідності, у зв’язку із втратою годувальника), призначають один із цих видів пенсії за її вибором.

Згідно зі статтею 45 Закону, переведення з одного виду пенсії на інший здійснюють із дня подання заяви на підставі документів про страховий стаж, заробітну плату (дохід) та інших документів, що містяться на час переведення в пенсійній справі, а також додаткових документів, які одержали органи Пенсійного фонду.

Детальніше...
 
Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації
31.10.2012

 30 жовтня відбулося засідання колегії райдержадміністрації за участю голови райдержадміністрації Н.М.Котенко, голови районної ради А.П.Дорошенка, голови міської та сільських рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та інших.

З інформацією по питанню виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за 9 місяців 2012 року всіх присутніх ознайомила головний спеціаліст управління економіки райдержадміністрації О.М.Давидюк.

Перший заступник голови райдержадміністрації С.Н.Івах під час свого виступу по наступному питанню порядку денного «Про стан готовності об’єктів господарського комплексу району до початку опалювального сезону 2012-2013 рр.» розповів про те, що підготовка житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери району проведена відповідно до плану заходів з підготовки до опалювального сезону 2012-2013 років, розробленого райдержадміністрацією спільно з головами місцевих рад, підприємствами житлово-комунального господарства, дорожнього господарства, соціальної сфери. Зазначені заходи та заходи, затверджені розпорядженням голови обласної держадміністрації від 30.05.2012 №283 «Про підсумки проведення опалювального сезону 2011-2012 років та підготовку підприємств житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років», виконано в запланованих обсягах та згідно встановлених термінів.

Детальніше...
 
Прес-служба управління державної служби Головдержслужби України в Житомирській області інформує
29.10.2012

Нові завдання щодо підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів служб персоналу державних органів

Детальніше...
 
Земельна реформа є однією з ключових у програмі економічних перетворень
29.10.2012
Детальніше...
 
Еколого-економічне обґрунтування сівозмін - шлях до збереження багатих українських чорноземів
29.10.2012

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Наступна > Кінець >>

Всього 3881 - 3890 з 4196

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.