Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Забезпечення громадян засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення
19.04.2012

В Україні вже збудовано і на повну потужність працює мережа цифрового наземного ефірного телебачення. Це означає, що тепер через звичайну антену можна дивитися безкоштовно понад 20 (незабаром 32) українські телеканали у високій цифровій якості зображення та звуку. Для приймання цього сигналу необхідно між антеною та телевізором підключити спеціальний пристрій – телетюнер.

                                                           

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує
08.04.2012

 Постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 року № 245 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення.

Детальніше...
 
Ігротека з нагоди Дня здоров'я
08.04.2012
 Здоров`я... Здоров`я... Ми неодноразово чули це слово, та майже ніколи не задумувувались над його змістом. Що ж таке здоров`я? Кожен розуміє це поняття по-своєму. Так, спеціалістами Коростишівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді була проведена вулична ігротека в сквері Т.Г.Шевченка з нагоди Всесвітнього дня здоров’я.  Дітям було запропоновано ряд завдань, які стосувалися тематики здоров’я. Після виконання поставлених завдань думка дітей була єдина: «Здоров`я – це, насамперед, хороше самопочуття та піднесений настрій». Усі ми прагнемо бути здоровими, але не завжди нам це вдається.  Багато підлітків говорили про заняття спортом,  адже   спорт –  це запорука здоров`я.    
Детальніше...
 
Шановні мешканці територіальних громад! Подбаймо про довкілля!
05.04.2012

 Довкілля… Яке коротке слово, а  увібрало в себе  все, що нас  оточує - земля, вода, повітря - все, завдяки  чому існує життя на Землі.   Людина приходить в цей світ для того, щоб своєю  життєдіяльністю примножувати  вже існуючі надбання  природи, а не знищуючи  їх. Проте,  досвід  багатьох років  показує інше - саме людина власноруч сприяє знищенню природи, а відтак  завдає шкоди  своєму здоров’ю  і життю.  А інакше  як  можна  пояснити той факт, що  щоденно наше довкілля  потерпає від масового забруднення. Це забруднення  впливає  на екологію  в цілому і на наше здоров’я  зокрема.

Детальніше...
 
Заключний концерт фестивалю "Струни серця"
04.04.2012

О пісне! Пісне! Звідки в тебе сили, що люди серцем горнуться до тебе?

Мабуть тебе колись благословило своїм перстом святе і мудре небо.

І ти живеш, бо маєш вічно жити, щоб дарувати крила нашим долям.

Умієш здавна в душах запалити свічу любові, твій небесний голос.

Кожен істинний українець має цінувати та любити творчий спадок своїх пращурів – народні пісні – безмежні, як українські степи чи чумацький шлях, чарівні - як бузкова травнева ніч і солов'їні, як материнська колискова. Кажуть, на світі стільки пісень - скільки українців. І в цей весняний день вічна ріка духовних багатств: поетичного слова, пісенних перлин, давніх обрядів і традицій, в повній силі ожила на  сцені районного Будинку культури.

Детальніше...
 
Навчання для працівників сільських закладів культури району
04.04.2012

З 26 по 31 березня  2012  року в приміщенні Коростишівського районного Будинку культури  відбулося навчання для працівників сільських закладів культури району, що організовані та проведені Центром підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва  і туризму Житомирської обласної ради (директор центру  Примачук Алла Анатоліївна). Курси відвідали 44 працівники сільських закладів культури Коростишівського району. Тематика навчання: «Стан та перспективи розвитку культурно - дозвіллєвої діяльності».

Детальніше...
 
Дитина має право на сім’ю
04.04.2012

 29 березня 2012 року  на базі Старосілецької сільської ради керівником філії Коростишівського районного центру СССДМ  проводилася  зустріч за круглим столом на тему: „Дитина має право на сім’ю”, на якій розглядалися питання про сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, серед суб’єктів соціальної сфери - представників сільської ради, медичних працівників, працівників освіти, дитячого закладу та депутатів різних округів с. Старосілець та с. Кашперівки, тобто серед тих людей, які мають змогу розповсюджувати  та доносити ту чи іншу інформацію населенню.

Детальніше...
 
Профілактика негативних явищ як один із напрямків Старосілецької філії РЦСССДМ
04.04.2012

      У рамках проведення місячника по профілактиці туберкульозу керівником філії Коростишівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в селі Старосільці у місцевій бібліотеці була організована літературно-інформаційна виставка «Туберкульоз. Будь обачним!» для всієї громади села. У цій виставці брали участь і діти-волонтери, і суб’єкти соціальної роботи: директор будинку культури, завідуючий бібліотекою. Метою виставки було ознайомити широке коло населення із прогресуючою хворобою, а саме: яке місце посідає хвороба серед соціальних і медичних проблем людства та шляхи поширення збудника туберкульозу, хто найбільш уразливий до туберкульозу, як проявляється захворювання, що чекає у разі відмови від лікування та як вчасно його виявити.  Результатом проробленої роботи серед учасників став девіз: „Не бути байдужими до своїх близьких та знайомих...”

Детальніше...
 
Розпочато місячник з приведення в належний санітарний стан територій
03.04.2012

За усталеною традицією навесні у всіх населених пунктах нашої держави проходять заходи з благоустрою та озеленення.

Відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16.03.12 №75 «Про проведення заходів з озеленення та благоустрою населених пунктів області», з метою поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів, головою райдержадміністрації прийнято власне розпорядження від 19.03.12р. №150.

Детальніше...
 
Президент окреслив чотири стратегічних напрямки соціальних реформ
03.04.2012

Президент України Віктор Янукович окреслив чотири стратегічних напрямки соціальних реформ, що мають реалізовуватися у державі. Про це він заявив у своєму виступі під час розширеного засідання Кабінету Міністрів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Наступна > Кінець >>

Всього 3871 - 3880 з 4028

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.