Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Семінар профспілкового активу
29.11.2012

У м.Коростишеві 27 листопада відбулося виїзне консультування профспілкового активу з питань організації громадського контролю профспілок та їх об’єднань за дотриманням трудового законодавства.

У заході взяли участь заступник голови Федерації профспілок України Українець Сергій Якович, голова Федерації профспілок Житомирської області Паламарчук Неля Анатоліївна, голова райдержадміністрації Котенко Надія Миколаївна, голови профспілкових комітетів, райкомів профспілок, голови сільських рад, представники міської ради,керівники підприємств, установ, організацій, територіальних органів Держпраці та Держгірпромнагляду, головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Детальніше...
 
Проект Програми економічного і соціального розвитку Коростишівського району на 2013 рік
28.11.2012

Детальніше...
 
Туристичний потенціал Коростишівщини
28.11.2012

 За сприяння керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради, у м.Коростишеві 23 листопада громадською організацією «Джерело Полісся» проведено навчально-практичний семінар «Формування стратегії розвитку малого підприємництва. Особливості державної підтримки та регіональної політики розвитку туристичної галузі Житомирщини».

Із вступним словом звернулася до всіх присутніх голова райдержадміністрації Надія Миколаївна Котенко, зауваживши на тому, що у нашому районі є великий потенціал для розвитку зеленого та сільського туризму.

Детальніше...
 
У селі Мала Красилівка відкрито храм Української Православної Церкви Київського Патріархату
27.11.2012

 Для жителів с.М.Красилівка 24 листопада було справжнє свято – у них відкривали новий храм Української Православної Церкви Київського Патріархату. Участь у відкритті та освяченні взяв архімандрит отець Валентин.

Після відправлення святкової літургії відбувся хресний хід навколо новозбудованої церкви та її освячення.

Цей храм побудований з власної ініціативи Стасюка Володимира Івановича, якому вдячні всі жителі цієї територіальної громади.

Детальніше...
 
Це печаль, яка назавжди залишиться з кожним…
27.11.2012

 Голодна смерть, напевно, найстрашніша.
Вона повільна, довга і тяжка,
Жахлива і пекельна, найлютіша,
Бо зводить з розуму й така тривка…
А це ж було… І ніде правди діти

То ж хай про це почує цілий світ!

Детальніше...
 
У пам’яті нашій – навічно…
23.11.2012

Може ті зорі – то душі людей,
Які відлетіли в Голодні часи?
...А серед них скільки було дітей!..
Їм не бачити більше земної краси.

Ніколи вже їм не пізнати Кохання...
Не пройтися щасливими лісом, ні полем...
Голод знищив життя і сподівання...
Збережи, Боже, рід наш!
Повернись до нас, Доле!

Раптом туга стискає душу мою...
Свічку поставлю в вікні. Запалю.
Прошепчу я тихенько молитву свою-
Тих, голодних, 30-х я гріх замолю.

Хай світло від свічки у небо летить-
Хоча б одну Душу зігріє в цю мить,
Щоб Душа ця загублена спокій знайшла-
І у Вічність до Бога вона відійшла.

Детальніше...
 
Дотримання безпечних умов праці – закон життя для всіх!
22.11.2012

Багато власників підприємств, у погоні за прибутками, нехтують здоров'ям робочих, ігнорують закони, які стоять на охороні працюючих, а профспілки закривають очі на порушення умов праці, що призводить до підвищення травматизму, в тому числі зі смертельним наслідком.

Детальніше...
 
Організація літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році
22.11.2012

 На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 року №375–VІ, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.04.2012 року №454 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році», відповідних розпоряджень голови облдержадміністрації від 18.11.2011 року №416, наказу управління освіти і науки від 04.03.2012 року №79, розпорядження голови райдержадміністрації від 10.05.2012 року №240, наказу відділу освіти райдержадміністрації від 22.03.2012 року №75 та з метою оновлення змісту та вдосконалення форм виховної роботи з дітьми та підлітками в дитячих таборах відпочинку пройшов огляд-конкурс виховної роботи.

Детальніше...
 
Відбулася розширена нарада з питань соціально-економічного розвитку району
22.11.2012

 20 листопада відбулася розширена нарада з питань соціально-економічного розвитку району за участі заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації, депутата обласної ради Никитюка Олександра Андрійовича, заступника начальника фінансового управління облдержадміністрації, начальника бюджетного управління Венцеля Віктора Тарасовича та депутата обласної ради Ломакова Григорія Миколайовича.

Нараду розпочала голова райдержадміністрації Надія Миколаївна Котенко доповіддю щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку в районі за 10 місяців 2012 року та основних завдань на 2013 рік, де детально охарактеризувала стан розвитку кожної галузі в районі.

Детальніше...
 
Пройшов плановий прийом громадян
22.11.2012

 Плановий прийом громадян було проведено райдержадміністрацією на базі Коростишівського районного центру зайнятості 20 листопада.

Громадянами були порушені питання щодо надання пільгових ліків особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, отримання цифрових тюнерів та ремонту дороги по вул.Червоних Партизан.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Наступна > Кінець >>

Всього 3861 - 3870 з 4196

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.