Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Герої Крут: 29 січня 1918 року
31.01.2013

 29 січня 1918 року в історію України з’явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров’ю, назва якої – Крути!

У читальному залі районної бібліотеки відбулася героїко-патріотична година «Крути, як відродження українства» (до 95-ї річниці подій під Крутами).

Захід був підготовлений для студентів Коростишівського педагогічного коледжу ім.І.Я.Франка.

Детальніше...
 
Освіта повинна бути якісною
28.01.2013

 Одним із найбільш дискусійних та суперечливих заходів реформування у галузі освіти – є оптимізація мережі загальноосвітніх навчальних закладів.

Що таке оптимізація?

Це сукупність заходів, спрямованих на забезпечення максимальної ефективності використання існуючих засобів.

Детальніше...
 
Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації
24.01.2013

 На плановому засідання колегії райдержадміністрації, яке відбулося 24 січня розглядалися наступні питання:

1. Про соціальний захист дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

2. Про роботу із зверненнями громадян у 2012 році та забезпечення виконання в районі вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян.

Детальніше...
 
День Соборності та Свободи України
24.01.2013

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Детальніше...
 
Головою райдержадміністрації проведено особистий прийом громадян
18.01.2013

 Основне завдання влади – зробити життя людей комфортним та зручним.

У цьому впевнені і самі громадяни, а тому йдуть зі своїми проблемами на особистий прийом до голови районної державної адміністрації Надії Миколаївни Котенко із сподіваннями на отримання допомоги. На черговій зустрічі, яка відбулася 18 січня, Надія Миколаївна намагалася вникнути у кожне питання та допомогти у його вирішенні.

Детальніше...
 
Коростишівська центральна районна лікарня має автономне джерело електроживлення
17.01.2013

 За сприяння голови облдержадміністрації Сергія Миколайовича Рижука, у район були виділені кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку району на 2012 рік. Кошти райдержадміністрацією були спрямовані на ряд об’єктів міста.

Одним із таких об’єктів стало будівництво та запуск автономного джерела електроживлення Коростишівської Центральної районної лікарні ім.Д.І.Потєхіна (далі – ЦРЛ), на який виділено 290 тис.грн. Будівництво даного об’єкту стало справжнім Новорічним  та Різдвяним подарунком, що значно полегшить роботу медиків під час виникнення непередбачуваних ситуацій.

Детальніше...
 
Кадрові зміни
17.01.2013

Детальніше...
 
Форум місцевого розвитку по Проекту Європейського Союзу та програми розвитку ООН
16.01.2013

 15.01.2013 року відбувся форум місцевого розвитку по Проекту Європейського Союзу та програмі розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІ-га фаза».

У ході даної зустрічі, за участі голови районної державної адміністрації Надії Миколаївни Котенко, голови районної ради Анатолія Васильовича Борецького та досвідченого координатора Тамари Іванівни Харченко, були обговорені проблемні питання з громадськими організаціями, які беруть участь у другій фазі даного проекту: Харитонівської, Гуменницької, Вільнянської, Шахворостівської сільських рад та перспективи і плани на 2013 рік.

Детальніше...
 
Зима приносить не лише радощі Новорічних та Різдвяних свят, а й прикрощі
14.01.2013

 для комунальних та шляхових служб. Нинішня зима заявила про себе з перших днів сильними снігопадами, які не лише позначилися на стані доріг, а й створила проблеми із енергопостачанням.

Снігова ковдра була на стільки важка, що дерева не витримували і падали на лінії електропередач, дороги.

У ліквідації стихії активно спрацювали всі: працівники РЕМ, лісівники, працівники МНС, суб’єкти підприємницької діяльності, комунальники, райавтодор, сільські голови, мешканці територіальних громад. За що ми їм вдячні.

Детальніше...
 
Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно
10.01.2013

Із 01.01.2013 року запроваджується нова система державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Із 01.01.2012 року державна реєстрація речових прав проводиться державними реєстраторами прав на нерухоме майно відповідних реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції (далі – держаний реєстратор прав), а також державними та приватними нотаріусами, як спеціальними суб’єктами, на яких покладаються функції державного реєстратора прав (далі – нотаріус).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Наступна > Кінець >>

Всього 3821 - 3830 з 4198

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.