Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Шановні мешканці територіальних громад району!
17.04.2013

 Дорогі підприємці! Вельмишановні керівники установ, організацій, підприємств!

Районна державна адміністрація звертається до всіх, кому не байдуже, у якому стані наші населені пункти, околиці, узбіччя, кладовища, вулиці, двори, береги річок і озер, ліси тощо.

Весняні акції з благоустрою територій проводяться з метою наведення ладу у нашому спільному домі – на території наших сіл і міста по всьому району.

Детальніше...
 
Наведення чистоти та порядку в наших населених пунктах, у довкіллі – святий обов’язок кожної людини
17.04.2013

 Із метою організації заходів в рамках місячника з благоустрою та санітарної очистки населених пунктів, проведення загальнорайонного Дня благоустрою, Дня чистого довкілля, акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» головою райдержадміністрації видано розпорядження від 11.03.2013 №120 «Про проведення заходів із санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району».

Затверджено та доведено до виконавців План заходів з підготовки та проведення місячника.

Детальніше...
 
ХV РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ГОЛОС ЗЕМЛІ – 2013»
11.04.2013

 9 10 квітня відбувся ХV районний екологічний фестиваль дітей і педагогів «Голос Землі 2013 року» на тему: «Екологія і здоров’я».

Фестиваль працював під девізом: «ЗДОРОВА ПЛАНЕТА – ЗДОРОВА ЛЮДИНА». Основна мета фестивалю виховання в учнів екологічної культури, залучення їх до природоохоронної  та просвітницької діяльності.

Детальніше...
 
Никитюк Олександр Андрійович провів прийом громадян у Коростишівському районі
08.04.2013

 Відповідно до графіку, у нашому районі відбувся прийом громадян, який провів заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації, депутат обласної ради від «Партії регіонів» Олександр Андрійович Никитюк.

Участь у прийомі брали голова райдержадміністрації Котенко Н.М., заступник голови райдержадміністрації Джаман І.В, голова районної ради Борецький А.В. та представники усіх структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Детальніше...
 
Районний бюджет за І квартал 2013 року виконано!
03.04.2013

Виконаний бюджет – це гарантовані вчасні виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, це модернізація та поліпшення закладів соціальної сфери, це вчасні пенсії та соціальна підтримка кожного громадянина. За даними управління фінансів Коростишівської райдержадміністрації та Коростишівської міжрайонної державної податкової інспекції місцевий бюджет за підсумками І кварталу 2013 року ВИКОНАНО з наступними показниками (у відсотках):

Детальніше...
 
Відділ статистики у Коростишівському районіі інфомує:
02.04.2013
Детальніше...
 
І нехай звучать «Кришталеві нотки»
28.03.2013

 21-22 березня 2013 року в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості та відзначення 90-річчя Коростишівського району, у Будинку культури відбувся районний дитячий фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Кришталеві нотки». Фестиваль започаткований за ініціативою управління освіти і науки облдержадміністрації,  обласним центром науково – технічної творчості учнівської молоді  та підтриманий відділами освіти та культури райдержадміністрації.

Детальніше...
 
Людина не народжується злочинцем
28.03.2013

 Коростишівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було організовано засідання круглого столу "Чотири сфери" для підлітків, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції, кримінальній міліції у справах дітей та на внутрішкільному обліку в загальноосвітніх школах міста та району. На засідання круглого столу було запрошено заступника голови райдержадміністрації Джамана Ігоря Васильовича, заступника міського голови з питань діяльності викоанвчих органів ради Нагорну Наталію Павлівну, інспектора кримінально-виконавчої інспекції Сорочинського Анатолія Володимировича, старшого оперуповноваженого кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВС Гуменюк Ірину Йосипівну, завідувача сектору сім'ї, молоді та спорту Ковальчук Тетяну Юріївну, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Войтко Ольгу Олександрівну, лікаря-дерматовенеролога ЦРЛ Рибчинського Віктора Анатолійовича, головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Слівінську Юлію Володимирівну, лікаря-уролога ЦРЛ Отрешко Дениса Анатолійовича.

Детальніше...
 
Небезпека СНІДу очима дітей
28.03.2013

 Урядом нашої держави серед пріоритетних напрямків у профілактиці ВІЛ/СНІДу та туберкульозу визначена інформаційно-просвітницька робота з дітьми, молоддю, населенням. Головна увага в цій роботі має бути зосереджена на формуванні в молодого покоління здорового способу життя, системи високих життєвих цінностей, надання їй належної освіти, зокрема з питань збереження здоров’я. Саме з цією метою у районі створена і не один рік функціонує Районна Рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Детальніше...
 
На «Сході села» обговорено актуальні питання його життєзабезпечення
28.03.2013

 Починаючи з 1861 року, з метою підвищення ефективності управління сільським населенням Російської імперії започатковано проведення Сходів села. На сьогодні в законодавстві України поняття «сільський схід» відсутнє. Натомість, у повсякденні термін «сільський схід» вживають по відношенню до загальних зборів членів територіальної громади села, селища, проведення яких регламентовано ст. 8 Закону України «Про місцеве самоврядування».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Наступна > Кінець >>

Всього 3811 - 3820 з 4230

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.