Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
СУТНІСТЬ НОВОЇ КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ – МОТИВОВАНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК КОЖНОГО
25.07.2012

18 липня 2012 року минає рік діяльності Національного агентства України з питань державної служби, утвореного для забезпечення виконання нових комплексних завдань щодо реформування державної служби, визначених Президентом та Урядом України.

Детальніше...
 
Мрії збуваються!
24.07.2012

 "Коли чогось надто захочеш, весь Всесвіт буде сприяти тому,

щоб бажання твоє збулося".

                                                               Пауло Коельйо

 

      Так і сталося з Кураш Євгенією, яка проживає в м.Коростишеві. Ця дівчинка уже давно мріяла про власний комп’ютер. Одного дня бабуся-опікун – Кураш Надія Василівна звернулася на прийомі громадян до заступника голови  облдержадміністрації, керівника апарату, депутата обласної ради від Партії регіонів – Никитюка Олександра Андрійовича, з прохання допомогти в придбанні даної техніки…

Детальніше...
 
Фестиваль "Житичі" та свято "Зажинки"
23.07.2012

 19 липня у с.Городське Коростишівського району, в рамках фестивалю «Житичі» відбулося святкування традиційного українського свята «Зажинки». Захід пройшов під патронатом обласної та районної організації Партії регіонів.

Свято розпочалося з теплих слів, приємних побажань та цікавих подарунків. На фестиваль завітали: заступник голови облдержадміністрації, керівник апарату, депутат обласної ради від Партії регіонів – Никитюк Олександр Андрійович, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації – Гула Раїса Миколаївна, голова Коростишівської райдержадміністрації, депутат районної ради від Партії регіонів – Котенко Надія Миколаївна, голова районної ради – Дорошенко Андрій Панасович, Ломаков Григорій Миколайович – депутат обласної ради, голова районної організації Партії регіонів. Гості привітали всіх з цим святковим днем і побажали присутнім ніколи не забувати звичаї, обряди, бо «Ніколи нація не вмре та, що вміє поціновувати свої традиції».

Детальніше...
 
День Конституції України
23.07.2012

 28 червня, у Коростишеві, як і повсюди цього дня в Україні та за її межами, відбулась урочистість з нагоди відзначення Дня Конституції.

У святковім заході взяли участь керівники району та міста, спеціалісти структурних підрозділів РДА, представники установ, організацій, підприємств, навчальних закладів,  громадськість.

Детальніше...
 
Шлях до міжнародних коштів відкрито
23.07.2012

 завдяки проекту Євросоюзу та Програмі розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Нагадаємо, у другій його фазі, що розпочалася в червні 2011-го і триватиме чотири роки, беруть участь громади Харитонівки, Шахворостівки, Вільнянки та Гуменників. Здійснивши перші організаційні заходи (створення громадських організацій, реєстрація статутів, обрання напрямків тощо), ГО Вільнянки та Гуменників презентували  свої мікро-проектні пропозиції на форумі, що відбувся минулої середи в Коростишеві. Участь у нім взяли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Івах та голова районної ради Андрій Дорошенко.

Відкриваючи форум, координатор проекту в Житомирській області Леонід Черних відзначив, що  громади нашого  району  якнайкраще зарекомендували себе у І фазі. А Студеницькій навіть вдалося  реалізувати одразу  два мікро-проекти. Її досвід є гарним підгрунтям для роботи нових пілотних громад району.

Детальніше...
 
Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації інформує:
16.07.2012

  Відділ у справах сімї, молоді та спорту райдержадміністрації інформує, що 12.07.2012 року об 1430 відбулося чергове засідання постійнодіючої робочої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї, на якій розглядалися конкретні випадки вчинення насильства відносно неповнолітніх, факти яких зафіксовані у 2012 році.

У обговоренні взяли участь: Кравченко О.А. – в.о. начальника відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації і всі члени комісії.

Відповідно до обговорених питань прийнято рішення.

Активність учасників засідання під час обговорення дає надію на те, що підняті питання вирішуватимуся і втілюватимуся в життя, а не залишатимуся на папері.

Детальніше...
 
Районний відділ статистики інформує:
16.07.2012
Детальніше...
 
Щодо надання пільг і житлових субсидій готівкою у 2012 році
16.07.2012

 Відповідно до статті 102 Бюджетного кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 року №1763 «Про надання населенню субсидій готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкою пічного побутового палива», від 31.01.2007 року  №77 «Про затвердження Порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам (із змінами) та від 23.04.2012 року №356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 18.05.2012 за №171 затверджені натуральні норми забезпечення твердим паливом та скрапленим газом, відповідно до яких населенню будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою у 2012 році.

Детальніше...
 
Бережіть хліб від вогню….
10.07.2012
            Незабаром жнива – особливо пожежонебезпечний період для ранньої групи зернових культур. І відповідальність за майбутній хліб несемо ми всі, кожен громадянин нашої країни. Тож не допустити пожеж у період жнив і зберегти хліб – наш спільний обов’язок.

Загрозу створюють: спекотна погода, сухі хлібні поля, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, людська недбалість і безвідповідальність. У цей час найменш?? необережність з вогнем у хлібних масивах, кинутий недопалок, незагашений сірник чи іскорка, що вилетіла із несправного іскрогасника трактора чи автомобіля, можуть призвести до пожежі, перетворюючи золоте зерно на чорний попіл.

Детальніше...
 
Розпочались жнива...
06.07.2012

 На­род­ні свя­та, тра­ди­ції, зви­чаїсво­є­рід­ний обе­ріг ук­ра­їнсь­кої духовнос­ті, ос­но­ва на­шо­го від­род­жен­ня, на­ше пра­віч­не ко­рін­ня і, вод­но­час, збе­ре­жен­ня май­бу­тньо­го. Спо­кон­ві­ку за­жин­ки вва­жа­ли­ся свя­тим днем, йо­го че­ка­ли ці­лий рік. Ад­же хліб з дав­ни­ни був у ве­ли­кій ша­ні і вва­жав­ся свя­тим, а пік­лу­ван­ня про вро­жай бу­ло од­ні­єю з най­важ­ли­ві­ших від жит­тя. Бо від того, яким він бу­де, за­ле­жав доб­ро­бут ро­ди­ни. Не­дар­ма ка­жуть, що доб­ру спра­ву слід гід­но і роз­по­чи­на­ти, і за­вер­шу­ва­ти.

За­жин­кице свя­то вша­ну­ван­ня хлі­бо­робсь­кої пра­ці. А са­ме ставленням до пра­ці наш на­род виз­на­чає цін­ність кож­ної лю­ди­ни. Пер­ший сніп на­ші пра­щу­ри на­зи­ва­ли "во­є­во­дою", ад­же він вів за со­бою ці­ле війсь­ко нас­туп­них сно­пів. В ук­ра­їн­ців іс­нує гар­на тра­ди­ціяпер­ший сніп збе­рі­га­ти до но­во­го вро­жаю на най­по­чес­ні­шо­му міс­ці в осе­ліна по­ку­ті, по­руч з ікона­ми, як обе­ріг ро­ди­ни, всьо­го на­ро­ду, як доб­ру на­дію на нас­туп­ний врожай.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Наступна > Кінець >>

Всього 3811 - 3820 з 4028

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.