Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Пожежонебезпечний період
03.08.2012
       У більшості випадків, лісова пожежа виникає через необережність людей: непогашення вогнища, кинутого недопалка, тліючого пижа, який впав в суху траву після пострілу тощо (приблизно 70% всіх лісових пожеж), рідше – в результаті удару блискавки в сухе дерево (приблизно 10-15 % пожеж). У зв’язку з надзвичайним рівнем пожежної небезпеки, яка встановлюється в Україні, Служба цивільного захисту в Коростишівському районі  ТУ МНС у Житомирській області та Коростишівський районний сектор управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області звертається до Вас, шановні мешканці району, обмежити походи до лісу.
Детальніше...
 
"На вирішення даного питання – строк 10 днів"
03.08.2012

01 серпня у нашому районі відбувся виїздний прийом громадян депутата обласної ради, заступника голови, керівника апарату облдержадміністрації Олександра Андрійовича Никитюка, який, як завжди, говорив людям прямо і відверто.

Участь у прийомі брали голова райдержадміністрації Надія Миколаївна Котенко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Никодимович Івах та представники усіх структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Першим на прийом завітав чоловік з питання звільнення з ЗАТ "Каштан", доручення Никитюка Олександра Андрійовича було лаконічним і задовольнило заявника: громадській приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при райдержадміністрації у десятиденний термін підготувати пакет документів для подання на розгляд суду.

Детальніше...
 
Управління Держкомзему у Коростишівському районі інформує
03.08.2012

На виконання пункту 6 Протоколу наради Держземагенства України від 11.06.2012 року №22 щодо врегулювання питань, пов’язаних з реалізацією пунктів 6 та 8 Порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2011 року №1134 Держземагенство інформує.

Детальніше...
 
Залізниця – не вбивця, але ніякі заходи не зможуть зберегти будь-кого від власної безвідповідальност
03.08.2012
          Ситуація з невиробничим травматизмом на залізничному транспорті залишається тривожною.

З початку 2012 року на Південно-Західній залізниці травмовано 80 сторонніх громадян, 55 смертельно. Це більше минулого року на 1 особу. На станціях травмовано 47 осіб, з них: 32 смертельно; перегонах – 33 особи, 23 смертельно.

Основними причинами травмування громадян є порушення ними правил поведінки на залізничному транспорті, які затверджені Постановою КМУ від 10 листопада 1995 року №903 та правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, затверджених наказом МТУ від 19.02.199 року №54.

Детальніше...
 
Профілактика злочинності у дитячому середовищі на території району
01.08.2012

З початку 2012 року проведено 2 колегії служби у справах дітей райдержадміністрації, де 02.03.12 року  слухалось питання «Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 11.02.2011 року №88 «Про схвалення районної програми щодо виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини на 2011 – 2016 роки»; 18.05.12 року – «Про стан підліткової злочинності серед неповнолітніх на території району».

Детальніше...
 
Другорядних питань немає
30.07.2012

Зважаючи на актуальність, першим на колегії РДА, що відбулася минулої середи під керівництвом її очільниці Надії Котенко, за участі голови районної ради Андрія Дорошенка, депутата обласної ради Григорія Ломакова, заслуховувалося питання про хід збиральної кампанії в районі. Як проінформувала завідувачка сектору розвитку тваринництва райАПР Валентина Пилипчук, цього рік сільгоспвиробники району мають зібрані ранні зернові й зернобобові (пшениця, жито, ячмінь, овес) на 5421 га і майже 7,5 тис.га – пізніх (гречка, кукурудза, соняшник, соя), 2,2 тис.га озимого і 852 га ярого ріпака. На 20 липня було зібрано й обмолочено ранні зернові на 26% площ, повністю завершено збирання озимого ріпака, валове виробництво якого зросло більш як на 700 т проти минулого року. У районі, за словами доповідачки, є 45 складських приміщень, розрахованих на 14.5 тис. тонн збіжжя. Так, за прогнозами, у цім році очікується зменшення валового виробництва ранніх зернових, тож з очищенням та зберіганням зерна, на думку доповідачки, проблем не буде.

Детальніше...
 
«Передай вогонь перемоги!»
27.07.2012
 У середу, 25 липня, юні спортсмени Коростишівщини урочисто приймали від своїх сусідів із Радомишля та Брусилова Всеукраїнську Олімпійську естафету «Передай вогонь перемоги!».
Нагадаємо, стартувала вона 21 липня у Києві під час урочистих проводів Національної збірної команди України для участі в іграх XXX Олімпіади у Лондоні.
А вже наступного дня символічний вогонь перемоги українських спортсменів попрямував до Житомира.

 

 

Детальніше...
 
Легалізація заробітної плати – актуальна тема сьогодні
27.07.2012

У нинішніх кризових умовах актуальною темою є боротьба з виплати заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів по недопущенню виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати, повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Детальніше...
 
Адміністрація Держприкордонслужби України інформує
26.07.2012

Порядок виїзду за кордон дітей громадян України визначено законодавчими та нормативними актами, основними з яких є:

- Закон України "Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України” (від 21 січня 1994 року №3857-ХП);

- Постанова КМУ від 27 січня 1995 року №57 "Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України”;

- Постанова КМУ від 23 квітня 2003 року №569 "Про затвердження Порядку повернення до України позбавлених батьківського піклування дітей, які є громадянами України”;

Детальніше...
 
Відкриття Декатлону-2012
26.07.2012

 Діти повинні жити у світі краси, гри, казки,

музики, малюнка, фантазії, творчості.

В.О.Сухомлинський

 

Ці слова видатного класика вже третій рік наслідують організатори Декатлону, які, хоч і не надовго (всього лише 6 днів), на березі мальовничої річки Тетерів створили неймовірно казкове наметове містечко.

ДЕКАТЛОНце командне змагання, що складається з десяти етапів. Етапи мають різноманітний характер: від спортивно-туристичного, екологічного до профілактичного та фольклорного. Переможцем є команда, яка набрала найбільшу кількість балів за підсумком етапів. Головний організатор ДЕКАТЛОНУ – Благодійна організація «Молодіжний центр Дон Боско». Щодня активну участь в організації заходів братимуть окремі структурні підрозділи райдержадміністрації.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Наступна > Кінець >>

Всього 3801 - 3810 з 4028

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.