Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Відділ статистики у Коростишівському районі інфомує:
28.05.2013
Детальніше...
 
«Його серце б’ється в його фільмах»
24.05.2013

 «Монумента із себе батько ніколи не робив, на пожиттєву славу фундаменту не закладав. Прожив, як жилося, а потім хай люди розбираються. Мабуть, розібралися. Ось встановили на честь його століття на колоні Будинку кіно дуже хорошу бронзову меморіальну дошку», – сказала в одному з інтерв’ю Лариса Левчук, дочка відомого кінорежисера, народного артиста УРСР і СРСР ,лауреата Державної премії ім.Т.Г.Шевченка, громадського діяча (був депутатом Верховної Ради кількох скликань), професора Київського інституту культури Тимофія Левчука, який ще за життя став канонізованою особистістю в радянському кіно, майже тридцять років, від дня заснування, очолював Спілку кінематографістів України.

Детальніше...
 
Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва
23.05.2013

 Із приходом весни оживає вся природа, народжуються нові надії і сподівання. Тому цілком закономірно, що саме цієї пори працівники культури району відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це свято не лише тих, хто працює в галузі культури, а й багатьох людей, які присвячують своє дозвілля народному мистецтву, намагаються реалізувати себе, як творчі особистості, захоплюються традиційною культурою українського народу, пропагують її надбання.

Детальніше...
 
День пам’яті жертв політичних репресій
20.05.2013

 Відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2007 року №431 19 травня 2012 року у Коростишівському районі відзначено День пам’яті жертв політичних репресій.

Протягом вихідних в районі були приспущені Державні прапори на будинках і спорудах районної ради та райдержадміністрації, міської та сільських рад, державних підприємств, установ і організацій, обмежено проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань в навчальних закладах та закладах культури району.

Детальніше...
 
Зустріч керівництва району з випускниками
20.05.2013

 Закінчення навчального року, закінчення школивелика подія у житті кожної людини.

16 травня 2013 року у читальному залі районної бібліотеки вітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сьогоднішніх випускників 9-х класів. Ця традиційна зустріч завжди сповнена хвилюванням та радістю всіх учасників. Вісім випускників шкіл району мали можливість поспілкуватись із заступником голови райдержадміністрації І.В.Джаманом, керівником апарату районної ради В.С.Цюрпітою, начальником відділу освіти райдержадміністрації О.П.Яцко, директором районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді О.В.Гончаренко, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації О.О.Войтко, заступником Коростишівського педагогічного коледжу ім..І.Я.Франка О.Л.Сушицькою, заступником Коростишівського професійного арголіцею І.І.Пархалевичем.

Детальніше...
 
Оголошення!
20.05.2013

Державний комітет телебачення і радіомовлення оголошує черговий прийом з 01 червня до 10 серпня 2013 року творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики.

Додаткову інформацію можна дізнатися по тел.(044) 278-86-96.

 
«Найдорожчі в світі слова – це мама, сім’я»
14.05.2013

 Ніхто любити так не вміє,
Ніхто так словом не зігріє,
Ніхто не зможе так чекати,
Як рідненька наша Мати.
Так дай же, Боже, у колі роду,
У колі роду, а в хаті згоду.
Щастя, любові, добру долю,
Вчинивши тим самим задуману волю.

Кожного року в другу неділю травня (12 травня 2013 року) весь світ відзначає День Матері (відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99). Це одне з самих зворушливих свят, кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Детальніше...
 
100-річний ювіляр
13.05.2013

 10 травня своє 100-річчя зустрів житель с.Квітневе Ковальчук Олександр Герасимович.

Олександр Герасимович має 5 дітей, 8 внуків та 5 правнуків. Проживає сам, самостійно веде господарство. Працював у колгоспі водієм, учасник бойових дій, має багато нагород як ветеран війни і парці

Із почесною місією – привітати ювіляра від імені Президента України В.Ф.Януковича завітала голова райдержадміністрації Н.М.Котенко, а також керівник апарату райдержадміністрації П.М.Позняков та голова Квітневої сільської ради Л.Ф.Кравченко.

Детальніше...
 
Інформація управління АПР про весняно-польові роботи в районі станом на 08.05.13
08.05.2013

 Із прогнозу посіву ярих культур 13,06 тис.га по всіх категоріях господарств посіяно 7,22 тис.га, що становить 54% до прогнозу. Із прогнозу посіву ярих культур по сільськогосподарських підприємствах 10,5 тис.га посіяно 5,16 тис.га., що становить 50%.

По сільськогосподарських підприємствах посіяно усіх ярих зернових та  зернобобових культур:

Детальніше...
 
Майстер-клас з писанкарства
08.05.2013

 Неодмінний атрибут Великодніх свят писанки. Історія писанок сягає в далеке минуле і зв'язана з ритуалом величання споконвічного закону весняного відродження життя на землі. Писанку, як символ сонця і відродження, знають усі народи світу.

На пасхальні свята люди дарували один одному варені червоні яйця. Цей звичай, згідно з переказами, завдячує своєму початкові святій Марії Магдалині, яка піднесла Тиберію в дар червоне яйце з привітанням "Христос воскрес!".

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 Наступна > Кінець >>

Всього 3681 - 3690 з 4124

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.