Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Будьмо разом і в 2014-ім!
10.10.2013

За стіною безконечних дощів, раннього холоду та реальної відсутності сонця ми й не помітили, як підійшли під завісу 2013-го року. До нового – рукою подати, два з лишком місяці. Час пришвидшити ритм, щоб встигнути закінчити щось розпочате, а щось не забути взяти з собою в 2014-й. Не забути уже сьогодні.

Детальніше...
 
Вітали юристів з професійним святом
09.10.2013

 У районі 8 жовтня відбулися урочистості з нагоди Дня юриста.

Привітати усіх, хто стоїть на захисті конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей, завітали заступник голови райдержадміністрації Б.А.Рудницький, який у своєму виступі зазначив, що правовий захист мешканців Коростишівщини забезпечують люди, які дуже віддані обраній справі, подякував за високий професіоналізм, побажав успіхів у нелегкій праці.

Детальніше...
 
Вшановано ім’я – «Учитель»
07.10.2013

 День працівників освіти в Україні відзначають у першу неділю жовтня. Цей день покликаний вшанувати всіх працівників освітньої галузі, привернути увагу до проблем освітян та їх ролі у суспільстві.

Напередодні свята на Коростишівщині побував народний депутат України Віталій Журавський, який відвідав кожну міську школу і вручив подарунки та відзнаки Верховної Ради України окремим педагогам: Катерині Міненко (Коростишівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Івану Круглецькому (Коростишівський НВК), Наталії Задорожній (гуманітарна гімназія №5 м.Коростишева), Ларисі Сахно (Коростишівська ЗОШ І-ІІІ ст. №9).

Детальніше...
 
Коростишівський район – серед лідерів з дзюдо в області
01.10.2013

 На сьогодні Коростишівський район Житомирської області – серед лідерів по розвитку дзюдо в регіоні. У березні 2013 року тут здано в експлуатацію повністю реконструйований, сучасний спортивний зал. Із нового навчального року, за підтримки заступника голови облдержадміністрації Олександра Никитюка в Коростишеві відкрито нове відділення дзюдо, яке повністю утримується за рахунок обласного бюджету.

Детальніше...
 
Стан виконання навчальними закладами району Комплексної програми профілактики злочинності
25.09.2013

Про стан виконання навчальними закладами району Комплексної  програми профілактики злочинності на 2011-2015 роки та роботи щодо профілактики негативних  проявів та звичок серед учнівської молоді

Одним із важливих напрямків національного виховання програми «Освіта» (Україна XXІ століття), національної програми виховання дітей та учнівської молоді в Україні є упередження здорового способу життя, формування особистості, в якій поєдналося б духовне багатство, моральна чистота і фізична досконалість, усунення причин та умов, що сприяють вчиненню учнями злочинів та правопорушень.

Детальніше...
 
Стан готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років
25.09.2013

"Про стан готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років підприємств житлово-комунального господарства та установ соціальної сфери району"

             Питання підготовки підприємств житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 р.р. знаходиться на постійному жорсткому контролі райдержадміністрації, відповідних структурних підрозділів, місцевих органів виконавчої влади, керівників підприємств та установ району.
Детальніше...
 
Відбулося засідання "круглого столу" з ветеранами
25.09.2013

 У районі проведено круглий стіл з ветеранами, присвячений Дню партизанської слави, Дню людей похилого віку та Дню ветерана.

Захід розпочався із вшанування пам’яті всіх, хто захищав наш рідний край у роки війни та поклав своє життя на вівтар Перемоги.

Голова райдержадміністрації Н.М.Котенко зазначила, що люди поважного віку – джерело народної мудрості, а практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління.

Детальніше...
 
Питання порядку денного засідання колегії райдержадміністрації, що відбудеться 25.09.2013 року
23.09.2013
Детальніше...
 
Реформування медицини – справа копітка, але важлива
23.09.2013
Детальніше...
 
Під час прямої "гарячої" телефонної лінії жителі області мали змогу поспілкуватися
23.09.2013

з актуальних питань з керівником департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністраціії

Відкритість влади у діалозі з людьми позначається на рівні довіри, приносить позитивні результати, - наголошує Президент України Віктор Янукович. З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення області та на виконання пункту 1.8 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 4 березня 2011 р. № 77 керівники структурних підрозділів облдержадміністрації проводять прямі телефонні лінії.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 Наступна > Кінець >>

Всього 3581 - 3590 з 4124

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.