Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Звернення до профспілок та роботодавців району
13.10.2011

 

З метою покращення соціально-трудових відносин та відповідно до ст. 2 Закону України „Про колективні договори та угоди" передбачено укладання колективних договорів на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.


 

Детальніше...
 
Урочистий захід з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку, Дня ветерана
12.10.2011

14 грудня 1990 року Генеральна асамблея постановила вважати 1 жовтня Міжнародним Днем людей похилого віку. Це свято виникло у XX столітті. Спочатку День літніх людей почали відзначати в Європі, потім в Америці, а на прикінці 80-х років у всьому світі.


Детальніше...
 
«Зумій утриматись від спокус!»
03.10.2011

   

    Під таким гаслом   керівником  Старосілецької філії Коростишівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  27 вересня 2011 року  на базі Старосілецької гімназії з дітьми старшого шкільного віку проведено дискусію на тему: «Чи щасливе життя за кордоном», в ході якої  обговорено питання пошуку роботи в Україні, про що слід пам’ятати при виїзді за кордон, чи існує загроза торгівлі людьми. Як підсумок стала висловлена гімназистами думка -  краще шукати щастя та заробіток у рідній країні.

 Серед учнів середнього шкільного віку 28 вересня 2011 року проведено тренінгове заняття на тему: «Наркотикам – СТОП!». На занятті діти розігрували ситуації, мета яких -  оволодіння навичками відповідальної відмови. Також вони отримали пам’ятки «Як сказати «Ні!».

 

 
Святкування Дня працівників освіти
03.10.2011

Останній день вересня запам’ятався освітянам району щиро-теплим святом «Днем працівників освіти»

Вшанувати педагогів Коростишівщини, відзначити їх високу роль у суспільстві цього дня завітали заступник голови обласної державної адміністрації, керівник апарату, депутат обласної ради Олександр Андрійович Никитюк, голова районної державної адміністрації Надія Миколаївна Котенко, голова районної ради Андрій Опанасович Дорошенко, міський голова Микола Костянтинович Чиколай, депутат обласної ради Григорій Миколайович Ломаков, керівник благодійної організації «Рідний дім» Тетяна Вікторівна Кривенко.

Детальніше...
 
«У дружному сімейному колі»
03.10.2011

 28 вересня 2011 року  на базі районної бібліотеки за участі прийомних батьків, опікунів, соціальних партнерів відбулася зустріч «У  дружному сімейному колі».

    Відкрив зустріч заступник голови райдержадміністрації І.В.Джаман, який передав вітання від очільниці району Н.М.Котенко, теплі слова вдячності і найкращі побажання сім’ям.

  Запрошені радо ділилися своїми  почуттями, особистими досягненнями дітей, особливостями виховного впливу на них. Всі зійшлися та тому, що діти, які влаштовані у сімейне оточення, по – своєму особливі і водночас талановиті.

   Наприкінці зустрічі всі учасники передали один одному побажання успіхів, добробуту, міцного здоров’я, витримки, життєвої мудрості, терпіння і вкотре відзначили необхідність проведення таких зустрічей в подальшому.

 
Наші добрі справи
23.09.2011

   До Дня Партизанської Слави (22 вересня) волонтери Коростишівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  із словами вітання, глибокої пошани та вдячності завітали до  ветеранів, яких в районі залишилося, на жаль, всього 13 осіб. Ветеранам-підпільникам та партизанам Мурашковій М.Г.,1928 р.н., (на фото), Веселовській Г.О., 1931 р.н., Карабановій О.С., 1925 р.н., Погребецькій М.М.,1922 р.н волонтери запропонували допомогу по домашньому господарству та щиро подякували за їхні подвиги у роки Великої Вітчизняної війни, за мирне небо над головою, за своє щасливе дитинство…

 
Відзначили 70-річчя партизанського руху в Україні
22.09.2011

 Партизанський та підпільний рух на Коростишівщині – одна із славних сторінок в історії району. Багато імен наших славних земляків вписано в історію партизанського та підпільного руху. 22 вересня 2011 року у м. Коростишеві відбувся мітинг побіля обеліска Слави, присвячений святкуванню 70-річчя партизанського руху, з покладанням квітів до Обеліска та погруддя Героїв меморіального комплексу. У мітингу взяли участь голова  райдержадміністрації Котенко Н.М., голова районної ради Дорошенко А.О., міський голова Чиколай М.К., партизани-підпільники, представники районної ветеранської організації, громадськість міста.

Учасникам партизанського руху, що проживають у районі, районною державною адміністрацією за сприяння благодійного фонду „Рідний Дім"  були вручені подарункові набори.

 
Йдуть до влади – значить вірять!
22.09.2011

Особисті прийоми громадян владі дозволяють бути близько з людьми, жити й працювати для них.

Так, 21 вересня 2011 року в приміщенні Коростишівської районної державної адміністрації проводив особистий прийом громадян заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації  Никитюк Олександр Андрійович. На прийомі були присутні голова райдержадміністрації Котенко Надія Миколаївна, заступники голови райдержадміністрації, голова районної ради Дорошенко Андрій Панасович, міський голова Чиколай Микола Костянтинович, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники районних служб, представники засобів масової інформації.


Детальніше...
 
Робота колегії державної адміністрації
22.09.2011

21 вересня 2011 року в залі засідань районної ради та райдержадміністрації відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. У роботі колегії взяв участь постійнодіючий склад її членів, серед яких голова державної адміністрації Н.Котенко, голова районної ради А.Дорошенко, міський голова М.Чиколай,  депутат обласної ради Г.Ломаков та  керівники підприємств, установ та організацій району, представники органів місцевого самоврядування. На засідання консультативно-дорадчого органу прибув і заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Олександр Никитюк.


 

Детальніше...
 
ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ КОРОСТИШІВСЬКОГО РАЙОНУ
21.09.2011

14 вересня 2011 року у Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України відбулась презентація інвестиційного потенціалу Житомирщини, участь в якому прийняв і Коростишівський район. 

 У презентації інвестиційних можливостей регіону взяли участь Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ України, інших органів державної влади, міжнародних організацій, регіональних партнерів іноземних держав, а також представники 80 – ти найпотужніших вітчизняних та іноземних компаній, більш ніж 20 банківських та фінансових установ, інших підприємств і організацій, які вже працюють або мають намір працювати на теренах Житомирського регіону. На форум прибули посли Білорусі, Мексики, Аргентини, Саудівської Аравії, представники Росії, Литви, Латвії, Естонії, Молдови, Узбекистану, Азербайджану, Фінляндії, Швеції, Норвегії, Франції, Чехії, Швейцарії, Італії, Іспанії, Канади, Китаю, Кореї, Малайзії, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини, США, Австрії, Болгарії, Бразилії, Угорщини, Німеччини, Греції, Ізраїлю, Індії, Індонезії тощо.

            

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 Наступна > Кінець >>

Всього 3581 - 3590 з 3635

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.