Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Форум «Держава, яка чує молодь»
30.11.2011

28 листопада 2011 року у актовій залі  Коростишівської райдержадміністрації відбувся міський форум «Держава, яка чує молодь». У його роботі взяли участь голова райдержадміністрації Котенко Н.М., заступник голови райдержадміністрації Джаман І.В., начальники відділів освіти, молоді і спорту, культури і туризму райдержадміністрації Позняков П.М., Атаманова О.К., Хмельова О.Л., заступник міського голови Нагорна Н.П. та секретар міської ради Кропивницька А.П., а також запрошені – заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Липовецька О.Г., науковий працівник Київського національного педагогічного університету, автор підручників громадянської освіти Бакка Т.В. та викладачі вищих навчальних закладів Швейцарії.

 

 

Детальніше...
 
Працює урядова «гаряча лінія»
30.11.2011

Для налагодження діалогу між громадськістю та органами влади всіх рівнів працює урядова «гаряча лінія», через яку громадяни можуть звернутися зі скаргою, заявою, пропозицією, а також отримати потрібну інформацію, роз’яснення та допомогу від уряду.

              0 800 507 309 – телефонний номер «гарячої лінії».          

                Працює урядова «гаряча лінія» (крім неділі та святкових днів):

                 понеділок –п’ятниця з 800 до 1900 год.

                 субота – з 800 до 1900 год.

Дзвінки у межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні.
 
Проводиться конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччині
29.11.2011

У рамках Програми заходів з перепідготовки молодих управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» секретаріатом міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва Міністерства економічного розвитку і торгівлі України спільно з товариством «GIZ» планується проведення конкурсного відбору претендентів на стажування в Німеччині. Конкурсний відбір буде проходити орієнтовано 12-16 грудня 2011 року у м. Києві.

Детальніше...
 
Робота колегії райдержадміністрації у листопаді 2011 року
29.11.2011

 22 листопада 2011 року голова районної державної адміністрації Н.М.Котенко у сесійній залі міської ради провела виїзне засідання колегії райдержадміністрації. За участю постійнодіючого складу членів колегії, сільських голів та представників установ і організацій району були розглянуті наступні актуальні питання:

 

 


 

Детальніше...
 
Відзначення у районі Дня працівників сільського господарства
29.11.2011

 У п’ятницю, 18 листопада 2011 року, у районному Будинку культури своє професійне свято відзначали працівники сільського господарства Коростишівського району. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі району та з нагоди Дня працівників сільського господарства велика кількість трударів була відзначена Подяками, Грамотами та Почесними Грамотами райдержадміністрації, облдержадміністрації та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Детальніше...
 
Засідання районної та обласної рад з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції і СНІДу
29.11.2011

 10 листопада 2011 року на базі Стрижівської сільської ради відбулося виїзне засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Коростишівській райдержадміністрації. Оскільки на засіданні заслуховувався досвід роботи Стрижівської сільської ради із зазначених питань, на засідання були також запрошені усі сільські голови району. Із вступним словом до присутніх звернувся голова ради, заступник голови райдержадміністрації І.В.Джаман, який наголосив на гострій проблемі поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Коростишівському районі. Досвідом роботи ділилися Стрижівський сільський голова В.А.Бісик, директор Стрижівського сільського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, сімейний лікар, психолог місцевої школи. На завершення присутні заслухали виступ агітбригади «За здоровий спосіб».

 

Детальніше...
 
Фестиваль дитячої та юнацької творчості "Звичайне диво"
29.11.2011

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації №785 від 11.11.2011 року «Про проведення районного етапу Всеукраїнського благодійного фестивалю дитячої та юнацької творчості серед дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із малозабезпечених сімей «Звичайне диво», службою в справах дітей райдержадміністрації 25 листопада 2011 року в актовій залі Коростишівської музичної школи проведено районний етап Всеукраїнського благодійного фестивалю «Звичайне диво», який проходив під патронатом Володимира Пехова.

Завданням фестивалю є виявлення обдарованих дітей та сприяння розвиткові їх талантів, індивідуальних здібностей, відкриття можливості  подальшої участі в обласному турі фестивалю „Звичайне диво”.

На святі були присутні: депутат Житомирської обласної ради Володимир Анатолійович Пехов,  заступник голови райдержадмівністрації Ігор Васильович Джаман, заступник голови районної ради Ігор Васильович Вдовін, представники релігійних громад, опікуни, вчителі, керівники служб, які опікуються дітьми.  

В районному етапі фестивалю „Звичайне диво” брали участь 45 дітей пільгових категорій.

Заступник голови райдержадміністрації Ігор Васильович Джаман привітав всіх учасників фестивалю.

Депутат Житомирської обласної ради Володимир Анатолійович Пехов відзначив Землянську Єлизавету, дівчинку, яка пише власні вірші, подарувавши їй ролики.

Детальніше...
 
Виконання основних показників Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2011
17.11.2011
Детальніше...
 
Відбулися збори з питань діяльності молодіжної громадської ради
17.11.2011

  10 листопада 2011 року відбулося організаційно виборче засідання молодіжної громадської ради. Коростишівська районна молодіжна громадська рада при голові Коростишівської районної  державної адміністрації є консультативно-дорадчим органом, який утворений з метою здійснення координації заходів, пов'язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної молодіжної політики.

 

 


 

Детальніше...
 
«Фольклорне намисто»
07.11.2011

 Мудрою є та нація, яка береже  та передає прийдешнім поколінням скарби, що вирізняють її з поміж інших: фольклор, національні обряди, традиції.  Наше завдання – зберегти святині української культури, невичерпне джерело народної творчості, долучити молодь до неповторної української народної пісні, бо вони мають винятково важливе значення для відродження історичної пам”яті і духовності українського народу. Саме для цього працівники методичного центру відділу культури і туризму райдержадміністрації 4 листопада 2011 року в районному Будинку культури організували та провели свято  «Фольклорне намисто»,

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 341 342 343 344 345 346 347 348 349 Наступна > Кінець >>

Всього 3411 - 3420 з 3488

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.