Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Зустріч керівництва району з випускниками
20.05.2013

 Закінчення навчального року, закінчення школивелика подія у житті кожної людини.

16 травня 2013 року у читальному залі районної бібліотеки вітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сьогоднішніх випускників 9-х класів. Ця традиційна зустріч завжди сповнена хвилюванням та радістю всіх учасників. Вісім випускників шкіл району мали можливість поспілкуватись із заступником голови райдержадміністрації І.В.Джаманом, керівником апарату районної ради В.С.Цюрпітою, начальником відділу освіти райдержадміністрації О.П.Яцко, директором районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді О.В.Гончаренко, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації О.О.Войтко, заступником Коростишівського педагогічного коледжу ім..І.Я.Франка О.Л.Сушицькою, заступником Коростишівського професійного арголіцею І.І.Пархалевичем.

Детальніше...
 
Оголошення!
20.05.2013

Державний комітет телебачення і радіомовлення оголошує черговий прийом з 01 червня до 10 серпня 2013 року творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики.

Додаткову інформацію можна дізнатися по тел.(044) 278-86-96.

 
«Найдорожчі в світі слова – це мама, сім’я»
14.05.2013

 Ніхто любити так не вміє,
Ніхто так словом не зігріє,
Ніхто не зможе так чекати,
Як рідненька наша Мати.
Так дай же, Боже, у колі роду,
У колі роду, а в хаті згоду.
Щастя, любові, добру долю,
Вчинивши тим самим задуману волю.

Кожного року в другу неділю травня (12 травня 2013 року) весь світ відзначає День Матері (відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99). Це одне з самих зворушливих свят, кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Детальніше...
 
100-річний ювіляр
13.05.2013

 10 травня своє 100-річчя зустрів житель с.Квітневе Ковальчук Олександр Герасимович.

Олександр Герасимович має 5 дітей, 8 внуків та 5 правнуків. Проживає сам, самостійно веде господарство. Працював у колгоспі водієм, учасник бойових дій, має багато нагород як ветеран війни і парці

Із почесною місією – привітати ювіляра від імені Президента України В.Ф.Януковича завітала голова райдержадміністрації Н.М.Котенко, а також керівник апарату райдержадміністрації П.М.Позняков та голова Квітневої сільської ради Л.Ф.Кравченко.

Детальніше...
 
Інформація управління АПР про весняно-польові роботи в районі станом на 08.05.13
08.05.2013

 Із прогнозу посіву ярих культур 13,06 тис.га по всіх категоріях господарств посіяно 7,22 тис.га, що становить 54% до прогнозу. Із прогнозу посіву ярих культур по сільськогосподарських підприємствах 10,5 тис.га посіяно 5,16 тис.га., що становить 50%.

По сільськогосподарських підприємствах посіяно усіх ярих зернових та  зернобобових культур:

Детальніше...
 
Майстер-клас з писанкарства
08.05.2013

 Неодмінний атрибут Великодніх свят писанки. Історія писанок сягає в далеке минуле і зв'язана з ритуалом величання споконвічного закону весняного відродження життя на землі. Писанку, як символ сонця і відродження, знають усі народи світу.

На пасхальні свята люди дарували один одному варені червоні яйця. Цей звичай, згідно з переказами, завдячує своєму початкові святій Марії Магдалині, яка піднесла Тиберію в дар червоне яйце з привітанням "Христос воскрес!".

Детальніше...
 
У районі проведено місячник з благоустрою
08.05.2013

 Із метою організації заходів в рамках місячника з благоустрою та санітарної очистки населених пунктів «За чисте довкілля», проведення загальнорайонного Дня благоустрою, акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06.03.2013 №65 «Про проведення заходів із санітарної очистки та благоустрою населених пунктів області», із метою поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів, головою райдержадміністрації видано розпорядження від 11.03.2013 №120 «Про проведення заходів із санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району».

Детальніше...
 
90 років Коростишівському району
07.05.2013

 Заключним акордом відзначення 90-річчя з дня утворення Коростишівського району стало проведення заходів 30 квітня, на які завітали почесні гості: голова облдержадміністрації С.М.Рижук, голова обласної ради Й.А.Запаловський та заступник голови – керівник арату облдержадміністрації О.А.Никитюк.

Цього святкового дня здійснилася 20-річна мрія жителів Студеницької сільської ради – для найменших її мешканців урочисто відкрито дошкільний навчальний заклад, на капітальний ремонт якого спільними зусиллям обласної та районної влади, при підтримці депутатів обласної ради – Никитюка О.А. та Ломакова Г.М. були виділені кошти.

Детальніше...
 
Цікава зустріч
29.04.2013

 Із нагоди 90-річчя з дня утворення Коростишівського району у Районному будинку культури відбулося засідання «круглого столу» з ветерани війни та праці. З людьми, які свого часу добросовісно трудилися на благо нашого району, на благо держави та пройшли страшні дороги війни.

Вшанувати ветеранів прийшли голова райдержадміністрації Н.М.Котенко, голова районної ради А.В.Борецький, заступник голови райдержадміністрації І.В.Джаман, керівник апарату райдержадміністрації П.М.Позняков та учні шкіл міста.

Детальніше...
 
Виставка майстрині-вишивальниці Г.А.Ткач
29.04.2013

Коростишівщина – земля багата. Господь наділив її не лише родючими землями, багатими надрами, чудовою природою з неповторними краєвидами, ріками й озерами, а й рясно засіяв  талановитими людьми. Коростишівці талановиті у різних сферах мистецької діяльності. Маємо чудових співаків, музикантів, художників, майстрів з декоративно-прикладного мистецтва.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 Наступна > Кінець >>

Всього 3411 - 3420 з 3850

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.