Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Напруга на будовах
16.08.2012

Не секрет, що з-поміж новобудов у районі, "левову" частку становить індивідуальне будівництво. А от, як ідуть справи з будівництвом об’єктів соціальної сфери намагалася з’ясувати мобільна група, очолювана першим заступником голови райдержадміністрації Сергієм Івахом, до якої увійшли й представники ЗМІ.

Найперше ми завітали до гуманітарної гімназії №5, де в розпалі будівництво нової котельні, що дасть змогу цьому закладу перейти на автономне опалення, та ремонт теплотраси. За словами Сергія Іваха, цьогорік завдяки активному сприянню депутатів облради Олександра Никитюка та Григорія Ломакова на встановлення нового джерела опалення в гімназії з облбюджету виділено 400 тис.грн.

Детальніше...
 
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.07.2012 №428
15.08.2012

Детальніше...
 
ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ПОСАДОВЦІВ – ЗАПОРУКА НАДАННЯ ЯКІСНИХ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ
13.08.2012

Професійний публічний менеджмент є основою функціонування місцевої влади в будь-якій демократичній державі.

Головною передумовою реформування системи місцевого самоврядування в Україні є спроможність місцевих влад ефективно реалізовувати зростаючу кількість повноважень, що передається їм органами виконавчої влади з метою надання більш якісних послуг населенню. Умови служби співробітників органів місцевої влади повинні дозволяти добір висококваліфікованого персоналу з урахуванням особистих якостей та компетентності; для цього забезпечуються належні можливості професійної підготовки, винагороди та просування по службі

Необхідною передумовою ефективного виконання зазначених завдань та повноважень місцевого самоврядування є належний професійний рівень службовців органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів. Від ефективності діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування залежать умови життя мешканців конкретної територіальної громади. Все це свідчить про те вагоме значення, яке набувають питання підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації муніципальних службовців для забезпечення сталого місцевого і регіонального розвитку, покращання якості соціальних послуг, що надаються громадянам.

Детальніше...
 
Відкриття ІІ зміни пришкільного еколого-натуралістичного табору "Джерельце"
09.08.2012

 06 серпня відбулося урочисте відкриття ІІ зміни пришкільного еколого-натуралістичного табору "Джерельце" на базі Коростишівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій" ім.Л.Х.Дарбіняна, що налаштував тісну співпрацю з Молодіжним центром "Дон Боско".

На відкритті табору панувала щира та дружня атмосфера. Розділити з дітьми радість завітали почесні гості: заступник голови районної державної адміністрації Ігор Васильович Джаман, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Олена Леонідівна Хмельова та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Павло Миколайович Позняков.

Детальніше...
 
Урегульовано питання присвоєння рангів державним службовцям
08.08.2012

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.07.2012 року №680 «Питання присвоєння рангів державних службовців та визначення співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями» розроблена відповідно до статті 27 Закону України від 17.11.2011 року №4050-VI «Про державну службу» (нова редакція) та на виконання підпункту 199.1.1.1. Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» з метою урегулювання питання присвоєння рангів під час призначення на посаду державного службовця.

Детальніше...
 
Визнчено нові порядки надання державним службовцям службового житла
08.08.2012

Постанова Кабінету Міністрів України від 18 липня 2012 року №681 «Про надання державним службовцям службового житла, а також компенсації витрат на проживання та інших витрат у зв'язку з тимчасовим переведенням на іншу посаду державної служби до іншого населеного пункту» розроблена Нацдержслужбою України з метою реалізації Закону України від 17 листопада 2011 року № 4050-VІ «Про державну службу».

Прийнятою постановою затверджено Порядок надання службового житла державним службовцям та Порядок надання державним службовцям у зв’язку з тимчасовим переведенням на іншу посаду державної служби до іншого населеного пункту службового житла або компенсації витрат на проживання та інших витрат.

Детальніше...
 
ЗМІНИ У ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ
08.08.2012

25 липня 2012 року постановою Кабінету Міністрів України № 666 затверджено Порядок проведення службового розслідування. Порядок розроблено Національним агентством України з питань державної служби з метою реалізації Закону України від 17 листопада 2011 року № 4050-VІ «Про державну службу» та на виконання завдань Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року № 187/2012.

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення службового розслідування» набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України від 17 листопада 2011 року № 4050-VІ «Про державну службу», тобто з 1 січня 2013 року.

Детальніше...
 
Пожежонебезпечний період
03.08.2012
       У більшості випадків, лісова пожежа виникає через необережність людей: непогашення вогнища, кинутого недопалка, тліючого пижа, який впав в суху траву після пострілу тощо (приблизно 70% всіх лісових пожеж), рідше – в результаті удару блискавки в сухе дерево (приблизно 10-15 % пожеж). У зв’язку з надзвичайним рівнем пожежної небезпеки, яка встановлюється в Україні, Служба цивільного захисту в Коростишівському районі  ТУ МНС у Житомирській області та Коростишівський районний сектор управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області звертається до Вас, шановні мешканці району, обмежити походи до лісу.
Детальніше...
 
"На вирішення даного питання – строк 10 днів"
03.08.2012

01 серпня у нашому районі відбувся виїздний прийом громадян депутата обласної ради, заступника голови, керівника апарату облдержадміністрації Олександра Андрійовича Никитюка, який, як завжди, говорив людям прямо і відверто.

Участь у прийомі брали голова райдержадміністрації Надія Миколаївна Котенко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Никодимович Івах та представники усіх структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Першим на прийом завітав чоловік з питання звільнення з ЗАТ "Каштан", доручення Никитюка Олександра Андрійовича було лаконічним і задовольнило заявника: громадській приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при райдержадміністрації у десятиденний термін підготувати пакет документів для подання на розгляд суду.

Детальніше...
 
Управління Держкомзему у Коростишівському районі інформує
03.08.2012

На виконання пункту 6 Протоколу наради Держземагенства України від 11.06.2012 року №22 щодо врегулювання питань, пов’язаних з реалізацією пунктів 6 та 8 Порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2011 року №1134 Держземагенство інформує.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 Наступна > Кінець >>

Всього 3401 - 3410 з 3635

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.