Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Залізниця – не вбивця, але ніякі заходи не зможуть зберегти будь-кого від власної безвідповідальност
03.08.2012
          Ситуація з невиробничим травматизмом на залізничному транспорті залишається тривожною.

З початку 2012 року на Південно-Західній залізниці травмовано 80 сторонніх громадян, 55 смертельно. Це більше минулого року на 1 особу. На станціях травмовано 47 осіб, з них: 32 смертельно; перегонах – 33 особи, 23 смертельно.

Основними причинами травмування громадян є порушення ними правил поведінки на залізничному транспорті, які затверджені Постановою КМУ від 10 листопада 1995 року №903 та правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, затверджених наказом МТУ від 19.02.199 року №54.

Детальніше...
 
Профілактика злочинності у дитячому середовищі на території району
01.08.2012

З початку 2012 року проведено 2 колегії служби у справах дітей райдержадміністрації, де 02.03.12 року  слухалось питання «Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 11.02.2011 року №88 «Про схвалення районної програми щодо виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини на 2011 – 2016 роки»; 18.05.12 року – «Про стан підліткової злочинності серед неповнолітніх на території району».

Детальніше...
 
Другорядних питань немає
30.07.2012

Зважаючи на актуальність, першим на колегії РДА, що відбулася минулої середи під керівництвом її очільниці Надії Котенко, за участі голови районної ради Андрія Дорошенка, депутата обласної ради Григорія Ломакова, заслуховувалося питання про хід збиральної кампанії в районі. Як проінформувала завідувачка сектору розвитку тваринництва райАПР Валентина Пилипчук, цього рік сільгоспвиробники району мають зібрані ранні зернові й зернобобові (пшениця, жито, ячмінь, овес) на 5421 га і майже 7,5 тис.га – пізніх (гречка, кукурудза, соняшник, соя), 2,2 тис.га озимого і 852 га ярого ріпака. На 20 липня було зібрано й обмолочено ранні зернові на 26% площ, повністю завершено збирання озимого ріпака, валове виробництво якого зросло більш як на 700 т проти минулого року. У районі, за словами доповідачки, є 45 складських приміщень, розрахованих на 14.5 тис. тонн збіжжя. Так, за прогнозами, у цім році очікується зменшення валового виробництва ранніх зернових, тож з очищенням та зберіганням зерна, на думку доповідачки, проблем не буде.

Детальніше...
 
«Передай вогонь перемоги!»
27.07.2012
 У середу, 25 липня, юні спортсмени Коростишівщини урочисто приймали від своїх сусідів із Радомишля та Брусилова Всеукраїнську Олімпійську естафету «Передай вогонь перемоги!».
Нагадаємо, стартувала вона 21 липня у Києві під час урочистих проводів Національної збірної команди України для участі в іграх XXX Олімпіади у Лондоні.
А вже наступного дня символічний вогонь перемоги українських спортсменів попрямував до Житомира.

 

 

Детальніше...
 
Легалізація заробітної плати – актуальна тема сьогодні
27.07.2012

У нинішніх кризових умовах актуальною темою є боротьба з виплати заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів по недопущенню виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати, повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Детальніше...
 
Адміністрація Держприкордонслужби України інформує
26.07.2012

Порядок виїзду за кордон дітей громадян України визначено законодавчими та нормативними актами, основними з яких є:

- Закон України "Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України” (від 21 січня 1994 року №3857-ХП);

- Постанова КМУ від 27 січня 1995 року №57 "Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України”;

- Постанова КМУ від 23 квітня 2003 року №569 "Про затвердження Порядку повернення до України позбавлених батьківського піклування дітей, які є громадянами України”;

Детальніше...
 
Відкриття Декатлону-2012
26.07.2012

 Діти повинні жити у світі краси, гри, казки,

музики, малюнка, фантазії, творчості.

В.О.Сухомлинський

 

Ці слова видатного класика вже третій рік наслідують організатори Декатлону, які, хоч і не надовго (всього лише 6 днів), на березі мальовничої річки Тетерів створили неймовірно казкове наметове містечко.

ДЕКАТЛОНце командне змагання, що складається з десяти етапів. Етапи мають різноманітний характер: від спортивно-туристичного, екологічного до профілактичного та фольклорного. Переможцем є команда, яка набрала найбільшу кількість балів за підсумком етапів. Головний організатор ДЕКАТЛОНУ – Благодійна організація «Молодіжний центр Дон Боско». Щодня активну участь в організації заходів братимуть окремі структурні підрозділи райдержадміністрації.

Детальніше...
 
СУТНІСТЬ НОВОЇ КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ – МОТИВОВАНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК КОЖНОГО
25.07.2012

18 липня 2012 року минає рік діяльності Національного агентства України з питань державної служби, утвореного для забезпечення виконання нових комплексних завдань щодо реформування державної служби, визначених Президентом та Урядом України.

Детальніше...
 
Мрії збуваються!
24.07.2012

 "Коли чогось надто захочеш, весь Всесвіт буде сприяти тому,

щоб бажання твоє збулося".

                                                               Пауло Коельйо

 

      Так і сталося з Кураш Євгенією, яка проживає в м.Коростишеві. Ця дівчинка уже давно мріяла про власний комп’ютер. Одного дня бабуся-опікун – Кураш Надія Василівна звернулася на прийомі громадян до заступника голови  облдержадміністрації, керівника апарату, депутата обласної ради від Партії регіонів – Никитюка Олександра Андрійовича, з прохання допомогти в придбанні даної техніки…

Детальніше...
 
Фестиваль "Житичі" та свято "Зажинки"
23.07.2012

 19 липня у с.Городське Коростишівського району, в рамках фестивалю «Житичі» відбулося святкування традиційного українського свята «Зажинки». Захід пройшов під патронатом обласної та районної організації Партії регіонів.

Свято розпочалося з теплих слів, приємних побажань та цікавих подарунків. На фестиваль завітали: заступник голови облдержадміністрації, керівник апарату, депутат обласної ради від Партії регіонів – Никитюк Олександр Андрійович, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації – Гула Раїса Миколаївна, голова Коростишівської райдержадміністрації, депутат районної ради від Партії регіонів – Котенко Надія Миколаївна, голова районної ради – Дорошенко Андрій Панасович, Ломаков Григорій Миколайович – депутат обласної ради, голова районної організації Партії регіонів. Гості привітали всіх з цим святковим днем і побажали присутнім ніколи не забувати звичаї, обряди, бо «Ніколи нація не вмре та, що вміє поціновувати свої традиції».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 Наступна > Кінець >>

Всього 3321 - 3330 з 3545

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.