Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Ключі електронного підпису тепер можна отримати швидко і безкоштовно
21.08.2012

Бажаєте зекономити свій час на подання звітності? Відвідайте Представництво Центру сертифікації ключів державної податкової служби у Житомирській області. Безкоштовно отримайте електронний цифровий підпис та програмне забезпечення для формування звітності і подавайте її в електронному вигляді. Таким чином, Ви зекономите свої кошти та час.

Детальніше...
 
«Пульс податкової» працює швидко та ефективно
21.08.2012
        «Пульс податкової» – це унікальний сервіс, що забезпечує зворотній зв’язок податкової служби з платниками податків.  Будь-хто з громадян та підприємців  можуть зателефонувати на гарячу лінію «Пульсу податкової» за тел. (044) 284-00-07 і висловити свої пропозиції, побажання або зауваження до роботи служби.

Крім  того, за цим самим телефоном  можна заявити про протиправні та корупційні дії працівників податкових органів. Лінія працює цілодобово: з 8-30 до 19-30, інформацію про неправомірні дії приймають оператори, у неробочий час –  інтерактивний автовідповідач.

 
Стан роботи з розгляду звернень громадян в Коростишівський МДПІ за 7 місяців 2012 року
21.08.2012

Детальніше...
 
Районний відділ статистики інформує
17.08.2012

За інформацією відділу статистики: протягом січня-червня поточного року в районі зареєстровано 166 злочинів, що на 11% більше відповідного періоду минулого року. Залишається вагомою частка тяжких та особливо тяжких злочинів і складає 46% (76 випадків). У структурі злочинів за їх видами 16 випадків було зафіксовано у сфері обігу наркотичних, психотропних речовин, їх аналогів; 8 – у сфері господарської та службової діяльності; 8 – скоєних у громадських місцях. Із загального числа злочинів 24 скоєно особами, які раніше ставали на злочинний шлях; 17 скоєних неповнолітніми або за їх участю (що на 8 випадків більше січня-червня 2011 року); 12 скоєно групою осіб; 3 – у стані алкогольного сп’яніння.

Детальніше...
 
Напруга на будовах
16.08.2012

Не секрет, що з-поміж новобудов у районі, "левову" частку становить індивідуальне будівництво. А от, як ідуть справи з будівництвом об’єктів соціальної сфери намагалася з’ясувати мобільна група, очолювана першим заступником голови райдержадміністрації Сергієм Івахом, до якої увійшли й представники ЗМІ.

Найперше ми завітали до гуманітарної гімназії №5, де в розпалі будівництво нової котельні, що дасть змогу цьому закладу перейти на автономне опалення, та ремонт теплотраси. За словами Сергія Іваха, цьогорік завдяки активному сприянню депутатів облради Олександра Никитюка та Григорія Ломакова на встановлення нового джерела опалення в гімназії з облбюджету виділено 400 тис.грн.

Детальніше...
 
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.07.2012 №428
15.08.2012

Детальніше...
 
ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ПОСАДОВЦІВ – ЗАПОРУКА НАДАННЯ ЯКІСНИХ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ
13.08.2012

Професійний публічний менеджмент є основою функціонування місцевої влади в будь-якій демократичній державі.

Головною передумовою реформування системи місцевого самоврядування в Україні є спроможність місцевих влад ефективно реалізовувати зростаючу кількість повноважень, що передається їм органами виконавчої влади з метою надання більш якісних послуг населенню. Умови служби співробітників органів місцевої влади повинні дозволяти добір висококваліфікованого персоналу з урахуванням особистих якостей та компетентності; для цього забезпечуються належні можливості професійної підготовки, винагороди та просування по службі

Необхідною передумовою ефективного виконання зазначених завдань та повноважень місцевого самоврядування є належний професійний рівень службовців органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів. Від ефективності діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування залежать умови життя мешканців конкретної територіальної громади. Все це свідчить про те вагоме значення, яке набувають питання підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації муніципальних службовців для забезпечення сталого місцевого і регіонального розвитку, покращання якості соціальних послуг, що надаються громадянам.

Детальніше...
 
Відкриття ІІ зміни пришкільного еколого-натуралістичного табору "Джерельце"
09.08.2012

 06 серпня відбулося урочисте відкриття ІІ зміни пришкільного еколого-натуралістичного табору "Джерельце" на базі Коростишівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій" ім.Л.Х.Дарбіняна, що налаштував тісну співпрацю з Молодіжним центром "Дон Боско".

На відкритті табору панувала щира та дружня атмосфера. Розділити з дітьми радість завітали почесні гості: заступник голови районної державної адміністрації Ігор Васильович Джаман, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Олена Леонідівна Хмельова та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Павло Миколайович Позняков.

Детальніше...
 
Урегульовано питання присвоєння рангів державним службовцям
08.08.2012

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.07.2012 року №680 «Питання присвоєння рангів державних службовців та визначення співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями» розроблена відповідно до статті 27 Закону України від 17.11.2011 року №4050-VI «Про державну службу» (нова редакція) та на виконання підпункту 199.1.1.1. Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» з метою урегулювання питання присвоєння рангів під час призначення на посаду державного службовця.

Детальніше...
 
Визнчено нові порядки надання державним службовцям службового житла
08.08.2012

Постанова Кабінету Міністрів України від 18 липня 2012 року №681 «Про надання державним службовцям службового житла, а також компенсації витрат на проживання та інших витрат у зв'язку з тимчасовим переведенням на іншу посаду державної служби до іншого населеного пункту» розроблена Нацдержслужбою України з метою реалізації Закону України від 17 листопада 2011 року № 4050-VІ «Про державну службу».

Прийнятою постановою затверджено Порядок надання службового житла державним службовцям та Порядок надання державним службовцям у зв’язку з тимчасовим переведенням на іншу посаду державної служби до іншого населеного пункту службового житла або компенсації витрат на проживання та інших витрат.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 Наступна > Кінець >>

Всього 3121 - 3130 з 3359

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.