Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Оптимізація навчальних закладів – начальне завдання
03.05.2012

   27 квітня 2012 року відбувся схід жителів села Гуменники з питання подальшого функціонування освітніх закладів на території села.

   На сході були присутні: начальник відділу освіти Позняков П.М., заступник начальника відділу Мельниченко Т.М., сільський голова Грищенко Р.Ю. та директор школи Черненко З.М.

Детальніше...
 
Змагання під девізом: «Спорт об’єднує усіх в одну команду!»
28.04.2012

    Фізично-здорова людина, людина, яка любить спорт – запорука цінності нашої держави. Збереження особистого здоровя - це громадянський обов’язок кожної людини. Здоровя - це джерело щастя, радості та повноцінного життя. Найвищою соціальною цінністю в державі є людина, її життя і здоровя. І для того, щоб наші люди були сильними, загартованими ми докладаємо немало зусиль.

Детальніше...
 
Заходи в рамках інформаційної кампанії «Візьми дитину у родину»
28.04.2012

     25 квітня 2012 року   директором Коростишівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  спільно з заступником начальника  районного центру зайнятості проведено тематичну зустріч з жителями району, які перебувають на обліку по безробіттю, з якими також проведено анкетування під назвою «Кожній дитині –  родину». Під час заходу присутніх проінформовано про те, що таке прийомна сім’я, хто може бути прийомними батьками, які пільги залишаються за прийомними дітьми, про грошове забезпечення прийомних батьків та виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...
 
Профілактична робота Старосілецької філії Коростишівського РЦСССДМ
28.04.2012
     Керівником філії с.Старосілець спільно з суб’єктами соціальної роботи 27 квітня 2012 року було  проведено засідання за круглим столом на тему: «Профілактика правопорушень у нашому селі», де обговорено питання профілактики правопорушень неповнолітніх та надано ряд пропозицій щодо подальшої роботи по недопущенню правопорушень та злочинів, особлива увага на недопущення рецидивної злочинності. 
Детальніше...
 
Робота з сім’ями Коростишівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
28.04.2012

У рамках роботи мобільного консультативного пункту соціальної роботи в сільській місцевості  спільно з сільськими головами було здійснено соціальне інспектування 6 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах в яких, виховується   10 неповнолітніх дітей. У ході соціальних інспектувань було надано комплекс соціальних послуг з виникаючих питань.

Детальніше...
 
Змагання такого рівня у районі – вперше!
28.04.2012

22 квітня 2012 року на базі району, у спортивному залі «Отаман», відбувся чемпіонат області з кікбоксингу WPKA (лайт-контакт) серед юніорів та юнаків.

У цих престижних змаганнях області взяли участь команди юних спортсменів Житомира, Володарськ-Волинського, Києва і нашого району.

Детальніше...
 
Варто знати: як створити прийомну сім’ю?
03.05.2012

 Прийомною сім’єю може бути сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...
 
Профільне навчання – основа формування професійної компетенції учнів
28.04.2012

   12 квітня 2012 року на базі гуманітарної гімназії №5 м.Коростишева відбувся районний семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів на тему: «Робота педколективу та адміністрації гімназії по формуванню творчої особистості школяра шляхом впровадження інноваційних технологій у практику роботи навчального закладу».  У рамках  семінару обговорено питання ролі адмінстрації та педколективу гімназії у формуванні обдарованої дитини  та здійснено презентацію моделі організації профільного навчання у гімназії.

 

 

Детальніше...
 
ІІ етап Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012
28.04.2012

    З метою популяризації здорового способу життя, організації  фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я учнів, розвитку футболу 12 квітня 2012 року на районному стадіоні «Шахтар» було проведено ІІ етап (зональний) Національного кубку шкільного футболу ЄВРО-2012.

Детальніше...
 
Сільськогосподарські підприємства провели посів ранні?? ярих зернових культур
28.04.2012

 У районі станом на 27.04.12 року сільськогосподарські підприємства закінчили посів ранніх зернових та зернобобових культур на площі 1,8 тис. га. Завдяки вчасно проведеним організаційним заходам районною виконавчою владою, керівниками сільськогосподарських підприємств всіх форм власності вдалося вчасно подбати про придбання необхідної кількості  паливо -  мастильних матеріалів, мінеральних добрив, засобів захисту рослин та  запасних частин до сільськогосподарської техніки. Так, сільськогосподарські підприємства заготовили до весняно-польових робіт 132 тонни дизельного пального (105%), 1640 тонн мінеральних добрив (82%), 13,3 тонни засобів захисту рослин (103%), 36 тонн бензину (100%), 512 тонн насіння ярих зернових культур (100%).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 Наступна > Кінець >>

Всього 3111 - 3120 з 3281

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.