Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Як правильно оформити декларацію між пацієнтом та лікарем?
03.07.2019

 НСЗУ працює за принципами прозорості та відкритості. Всі виплати закладам-партнерам НСЗУ здійснює на основі поданих звітів. Обсяг виплат залежить від віку та кількості пацієнтів, яких обслуговує той чи інший медзаклад.

Юридичним підтвердженням обслуговування пацієнта у певного лікаря в певному закладі ПМД є подана декларація.

Це документ, який підтверджує факт вільного вибору пацієнтом свого лікаря. І, що важливо, декларація потрібна для того, щоб держава знала, куди спрямувати кошти за обслуговування пацієнта. НСЗУ може заплатити лише за декларацію, подану з дотриманням усіх правил. Порядок вибору лікаря первинної медичної допомоги та форму декларації затверджує наказ МОЗ №503.

Детальніше...
 
З 01 липня 2019 року проведено перерахунки пенсійних виплат
03.07.2019

 Статтею 7 Закону “Про Державний бюджет України на 2019 рік» визначено розміри прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1 липня розмір прожиткового мінімуму підвищено, що є підставою для перерахунку тих пенсій та їх складових, які визначають виходячи саме із цього показника.

У зв’язку зі зміною розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, із 1 липня збільшився мінімальний розмір пенсії за віком із 1497 до 1564 грн.

Детальніше...
 
Чим дихаємо?
03.07.2019

 Упродовж 2018р. у повітряний басейн району від виробничої діяльності підприємств та організацій потрапило 90 т забруднюючих речовин, що  на 27,5% менше, ніж у 2017р. Частка викидів від стаціонарних джерел забруднення району в загальному обсязі по області склала 0,7%.

На квадратний кілометр території району в 2018р. припало 2,9 кг забруднень діоксиду сірки та 10,9кг діоксиду азоту, що відповідно складає 8,8 та 19,6 відсотків  середньої щільності викидів по області. У розрахунку на одного мешканця районного центру прийшлося по 0,1кг діоксиду сірки  та 0,3 кг діоксиду азоту.

Детальніше...
 
Як багатодітним родинам отримати фінансову підтримку на дітей?
02.07.2019

 Кожна багатодітна родина Житомирщини може отримувати на кожну третю та наступну дитину щомісяця по 1 тис. 700 грн. З 1 квітня 2019 року в Україні збільшили допомогу багатодітним сім’ям. Такі виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

За повідомленням департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, на Житомирщині такою фінансовою підтримкою можуть скористатися близько 10 тисяч родин. Проте кожна сім’я повинна мати посвідчення багатодітної родини, щоб отримувати ці виплати на дітей.

Детальніше...
 
З 1 липня за «муніципальну няню» батьки отримуватимуть щомісяця вже по 1,7 тис.грн
02.07.2019

 З липня цього року зростає прожитковий мінімум в Україні, змінюється він і для основних соціальних та демографічних груп населення. Від 1 липня прожитковий мінімум для дітей віком до 6 років з 1 тис. 626 грн збільшився до 1 тис. 699 грн. Відповідно і за проектом «Муніципальна няня» – батькам збільшується компенсація за послуги няні для своєї дитини.

Про це повідомляє департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА.

Детальніше...
 
«Чесна платіжка»: з наступного опалювального сезону українці платити за повітря не будуть
01.07.2019

 У лютому 2019 року Кабінет Міністрів України звернув увагу на те, що громадянам за наявності лічильників газу приходять платіжки із застосуванням коефіцієнтів приведення до стандартних умов. Це суттєво збільшувало вартість газу та стало причиною нарахування заборгованості за попередні періоди.

Відтак було ініційовано звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.  Уряду вдалося змусити НАК «Нафтогаз України» знизити ціну на газ для населення. Зараз вона майже однакова для всіх регіонів. Натомість ціна на тепло залишалася різною. І подекуди різниця становила удвічі і більше – в залежності від регіону й оновлення комунальних мереж господарства. 

Детальніше...
 
Зареєструвати народження малюка стало простіше, - роз’яснює Міністр юстиції
01.07.2019

 Пане Павле, доброго дня! Зовсім скоро ми з дружиною чекаємо на народження другої дитини. Нашому старшому сину вже виповнилося 16 років, а я досі згадую всю бюрократичну тяганину та величезні черги у ДРАЦСі. Читаючи ваші інтерв’ю, я розумію, що Мін’юст спростив процедуру реєстрації народження дитини. Поясніть, будь ласка, детальніше, куди нам звернутися та які документи підготувати? Дякую.

Микола Наливайченко

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Детальніше...
 
Вже більше 900 млн грн залучено українськими родинами за програмою «теплих кредитів» у цьому році
01.07.2019

 За останній тиждень українські сімї оформили ще близько 30 млн грн «теплих кредитів».

Загалом, у 2019 р. банками вже видано понад 900 млн грн «теплих кредитів», зокрема:

- 560 млн грн - на утеплення приватних будинків;

- майже 320 млн грн - для ОСББ;

Детальніше...
 
Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем архітектури України
01.07.2019

 Шановні друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем архітектури України!

Ми є країною з унікальними архітектурними традиціями та надзвичайним архітектурним різноманіттям. Вітчизняна архітектура пропонує поціновувачам тисячі яскравих взірців у найрізноманітнішому виконанні – від візантійського стилю Софії Київської до конструктивізму будівлі Держплану у Харкові. Історичний центр Львова притягує до себе сотні тисяч туристів щороку, а дерев’яні церкви українських Карпат вражають своєю довершеною гармонією, що ідеально вписана у навколишній ландшафт.

Детальніше...
 
Вітання голови райдержадміністрації Вячеслава Поліщука з Днем архітектури України
01.07.2019

 Шановні архітектори, вітаю Вас з професійним святом – Днем архітектури України!

Саме від Вас залежить сучасний вигляд населених пунктів нашого краю, створення повноцінного середовища життєдіяльності людей, збереження і примноження історико-культурних надбань.

Ваші доробки зримі і відчутні кожній людині у повсякденному житті: у затишку й комфортності осель, у новітніх житлових комплексах, громадських спорудах та сучасних бізнесових центрах. Вони свідчать про розвиток національної архітектури, впровадження світових стандартів у будівництво та символізують упевнений поступ у завтрашній день.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 31 - 40 з 3416

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.