Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
«Гарного господаря видно ще з порогу»
29.10.2013

 У народі кажуть: «Гарного господаря видно ще з порогу» – це без перебільшення можна сказати про голову Городської сільської ради Валаш Оксану Михайлівну.

Нещодавно відбулося відкриття нового в’їзного знаку в село Новогородецьке – це стало справжнім святом для мешканців територіальної громади. Гостей, як прийнято на Україні, зустрічали українськими піснями та запашним короваєм.

Привітати всіх з цією подією завітала голова райдержадміністрації Н.М.Котенко та голова районної ради А.В.Борецький.

Детальніше...
 
У районі відзначили День автомобіліста і дорожника
29.10.2013

 Напередодні професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника, винуватці свята приймали вітання від голови райдержадміністрації Н.М.Котенко та заступника голови райдержадміністрації Б.А.Рудницького.

Кращих серед кращих було відзначено грамотами та подяками.

Святковості даному заходу додали своїми піснями вихованці музичної школи.

Детальніше...
 
40 років Кмитівській спецшколі-інтернату
25.10.2013

 Урочистий захід, присвячений 40-річчю Кмитівської спецшколи-інтернату, пройшов у затишній сімейній атмосфері.

Привітати педагогічний колектив та вихованців спецшколи-інтернату цього дня завітало багато гостей, серед них: голова райдержадміністрації Н.М.Котенко, перший заступник голови райдержадміністрації І.В.Джаман, голова районної ради А.В.Борецький, педагоги-ветерани, усі бувші директори школи, спонсори, колеги та ін.

Детальніше...
 
У с.Минійки 19 жовтня відбулася справжня історична подія
21.10.2013

 Цього дня відбулося освячення та відкриття церкви Святого Апостола Іоана Богослова, яку збудував для прихожан Василь Антонович Мазуренко.

Вже майже сторіччя минуло, як знищено церкву на території села. Тому для всіх цей день запам’ятається на все життя і стане новою сторінкою в історії с.Минійки.

Для того, що освятити даний храм завітав єпископ Української Православної Церкви (Московського Патріархату), архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим (Горенко).

Детальніше...
 
У районі вітали працівників паперово-целюлозної промисловості
21.10.2013

 Напередодні професійного свята працівників паперово-целюлозної промисловості заступник голови райдержадміністрації Б.А.Рудницький, керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.С.Цюрпіта та перший заступник міського голови І.С.Загарія привітали всіх, хто причетний до цього свята.

Урочистий захід відбувся у приміщення ТОВ «АСС – Коростишівська паперова фабрика». Богдан Анатолійович та Володимир Степанович вручили кращим працівникам грамоти та подяки, а саме: директору ТОВ «АСС – Коростишівська паперова фабрика» В.В.Веремеєву; начальнику паперового цеху С.М.Давидюку; слюсару-ремонтнику В.В.Єременку.

Детальніше...
 
Cпівпраця з Поліським навчально-практичним центром розвитку сільських територій
21.10.2013

 Райдержадміністрація активно співпрацює з Поліським навчально-практичним центром розвитку сільських територій (далі – Центр). Тому на семінар міського та сільських голів і секретарів, який нещодавно відбувся у м.Коростишеві, запросили проректора з наукової роботи Житомирського агроекологічного університету О.В.Скидана, який  розповів присутнім про реалізацію соціально-економічного розвитку сільських територій «Рідне село» на Житомирщині.

Не так давно мешканці Козіївської та Старосілецької громад мали нагоду спілкуватися з представниками Національної академії наук України та Житомирського національного агроекологічного університету.

Детальніше...
 
Відбувся районний семінар міського, сільських голів та секретарів
21.10.2013

 У засідання семінару взяли участь: перший заступник голови Житомирської обласної ради В.Ю.Арешонков, завідуючий сектору земельних відносин виконавчого апарату Житомирської обласної ради М.Г.Ковтуненко, проректор з наукової роботи Житомирського агроекологічного університету О.В.Скидан, голова райдержадміністрації Н.М.Котенко, голова районної ради А.В.Борецький.

В.Ю.Арешонков виступив з питанням «Про проект Плану заходів з реалізації Концепції реформування органів місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні».

Детальніше...
 
«Музика душі» лунала в стінах Житомирського музичного училища ім. В.Косенка
17.10.2013

Із 3 жовтня по 15 листопада на Житомирщині реалізовується відкритий молодіжний інформаційно-просвітницький мистецький проект «Молодь за здорове життя!» під девізом «Відповідальність починається з мене!». Проект ініційований обласним медичним центром здоров’я та спортивної медицини спільно з департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації, департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, управлінням освіти і науки облдержадміністрації, управлінням культури облдержадміністрації, Житомирським музичним училищем ім. В.С. Косенка.

Детальніше...
 
У обласному соціальному гуртожитку відбувся День відкритих дверей
17.10.2013

 16 жовтня в комунальному закладі «Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Житомирської обласної ради» відбувся День відкритих дверей. У цьому заході взяли участь директор закладу Оксана Куликівська, заступник директора Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Лариса Теребей, мешканці гуртожитку та представники засобів масової інформації.

Детальніше...
 
Опалювальний сезон розпочато!!!
17.10.2013

 Згідно з Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.05 року № 630, головою райдержадміністрації видано розпорядження від 27.09.2013 №427 «Про початок опалювального сезону 2013/14 року».

Вказаним розпорядженням рекомендовано виконавчим комітетам міської та сільських рад, керівникам відповідних установ та організацій розпочати, в першу чергу, опалення приміщень лікувальних установ, дитячих дошкільних та загальноосвітніх закладів з наступним підключенням інших об’єктів соціальної сфери, враховуючи кліматичні умови, але не пізніше 15 жовтня 2013 року.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Наступна > Кінець >>

Всього 2861 - 2870 з 3416

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.