Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Шановні голови сільських рад!
22.08.2013

Детальніше...
 
У Житомирі відкрився обласний центр соціальної реабілітації дітей інвалідів
22.08.2013

Відповідно до соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року, важливим напрямком діяльності органів влади є забезпечення надання дітям-інвалідам, дітям з особливими потребами широкого спектру соціальних, освітніх та медичних послуг за місцем проживання та послуг у реабілітаційних установах відповідно до індивідуальних програм реабілітації таких дітей.

Детальніше...
 
Сподіваємося нас почули
22.08.2013

 У с.Козіївка відбулася планова зустріч голови райдержадміністрації Н.М.Котенко із підприємцями, що здійснюють свою діяльність на території цієї сільської ради.

Завдяки вмілій організації на зустріч з’явилися всі приватні підприємці.

Детальніше...
 
Об’єднати зусилля на користь територіальної громади
20.08.2013

Закликала підприємців с.Слобідки голова РДА Надія Котенко на зустрічі, що відбулася тут минулого вівторка, 13 серпня.

Спілкування із суб’єктами господарювання, що здійснюють свою виробничу діяльність на території Слобідської сільради, відбувалося за участі представників прокуратури, ОДПІ, МНС, Держземагентства, екоінспекції, управління економіки РДА та ін.

Детальніше...
 
Нарада не заради наради, а для обміну досвідом
19.08.2013

 14 серпня поточного року в залі засідань Коростишівської районної державної адміністрації відбулася нарада з директорами районних та міських територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) області на якій було обговорено підсумки роботи територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за І півріччя 2013 року та завдання на ІІ півріччя поточного року.

Детальніше...
 
До нового навчального року готові
19.08.2013

 Зазвичай щороку на початку серпня розпочинає свою роботу комісія з перевірки готовності закладів освіти району до нового навчального року. Цьогоріч до її складу увійшли представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, відділу освіти райдержадміністрації, Коростишівського міжрайонного управління ГУ ДСЕС у Житомирській області, Коростишівського районного сектору управління ДСНС у Житомирській області.

Детальніше...
 
Прекрасна пора літа…
16.08.2013

 Оздоровлення дітей на Азовському морі це те, що так необхідно під час на літніх канікул!

Цього року сектор сім'ї, молоді та спорту Коростишівської райдержадміністрації забезпечив оздоровлення дітей у дитячому оздоровчому таборі «Оріон» міста Бердянськ.

Табір «Оріон» чудове місце, де діти  проводять літо з користю, навчаються новому, отримують масу барвистих вражень від дружби та спілкування з дітьми із різних куточків України. Комплекс заходів, які проводяться в таборі спрямований на розвиток творчого потенціалу дітей, прищеплення командного духу, навичок бути самостійними, а також на загальне зміцнення дитячого організму та профілактики захворювань дихальних шляхів. 

Детальніше...
 
Активізація торгово-економічного співробітництва.
16.08.2013

Обласною державною адміністрацією опрацьовується питання проведення у IV кварталі 2013 року презентації інвестиційного та економічного потенціалу Житомирської області у Словацькій Республіці та Російській Федерації.

З метою залучення до роботи більш широкого кола ділових партнерів, активізації торгово-економічного співробітництва та впровадження наявних інвестиційних проектів рекомендуємо опрацювати суб’єктам господарювання питання щодо можливості участі у даному заході.

У разі зацікавленості звертатися у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації: тел.: 5-24-55, 5-78-43.

 
Навчаймо дітей всьому тому, що знаємо і вміємо самі
15.08.2013
 Виховання  здорового  та всебічно  розвиненого підростаючого покоління- було і є головним завданням  освітянських закладів, прагненням  батьків,  потребою суспільства та  турботою держави. На важливості  цього процесу завше акцентувалась увага.  Діти, молодь- це майбутнє нашої держави. Дбаючи про створення умов  для їх   розвитку, Президентом України  оголошено  2013 рік — Роком  дитячої творчості.  Промоніторивши  ситуацію щодо  охоплення  учнів загальноосвітніх навчальних закладів району гуртковою роботою, з”ясувалося, що  на базі  шкіл району працює 97 гуртків різного спрямування,  у яких займуться  більше 60 відсотків школярів.
Детальніше...
 
МЕШКАНЦІ СІЛ РАЙОНУ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ БАЛОННИМ ГАЗОМ!!!
13.08.2013

 У липні мешканці сіл району зіткнулися з перебоями у завезенні балонного газу. Причина такого стану справ у тому, що ПАТ «Коростишівгаз» (ДП «Побутгазсервіс») не пройшло тендер на надання послуг по забезпеченню зрідженим газом мешканців району.

Золота пора літа – можливість зробити певні запаси на зиму! Зволікати ніколи!

Це наболіле питання, озвучене на виїзному прийомі громадян мешканцями однієї з сільських територіальних громад, взялися вирішувати спільними зусиллями.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 Наступна > Кінець >>

Всього 2511 - 2520 з 3022

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.