Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
До уваги власників транспортних засобів
04.09.2013

Власники транспортних засобів, вперше зареєстрованих до 1 вересня 2013 року, не платитимуть екоподаток за утилізацію транспортних засобів

Із 8 серпня 2013 року діє Закон України «Про утилізацію транспортних засобів», а з 1 вересня поточного року набуває чинності Закон України «Про екологічний податок за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів».

Детальніше...
 
Початок нового навчального року в дошкільних закладах району
04.09.2013

 Урочистостями, хвилюванням, сподіваннями сповнений початок нового навчального року в кожному дошкільному закладі району.

Надзвичайно зворушливо та урочисто розпочато новий навчальний рік у міському дошкільному навчальному закладі №13 «Ялинка». Своїх вихованців, їх батьків та запрошених гостей радо зустрічав оновлений та належно підготовлений до навчального року садочок.

Детальніше...
 
До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів – фізичних осіб!
04.09.2013

Детальніше...
 
Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок
03.09.2013

 Коростишівський НВК школа-ліцею інформаційних технологій ім.Л.Х.Дарбіняна

З нагоди 200-річчя ювілею від Дня народження Кобзаря за Указом Президента України Віктора Януковича в усіх освітніх закладах держави навчання розпочалось з Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку.

Детальніше...
 
СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА
03.09.2013

 Першовересень – свято всенародне. Батьки сповнені турбот про долю своїх дітей, педагоги визначають перспективи переходу на новий зміст і структуру навчання. Продовжується інтенсивне реформування освітньої галузі, і від усіх освітян залежить, чи утвердиться в суспільстві громадська думка щодо розуміння пріоритетності навчання, щодо готовності практично забезпечити цю пріоритетність заради дітей, заради майбутнього України.

Детальніше...
 
Відбулося родинне свято у с.Віленька
30.08.2013

 Вміння згуртовувати людей та вдало організувати свято мають не всі. Але голові Віленьківської сільської ради Кушніренко Валентині Іванівні це вдається вже не вперше, а взяти участь у родинному святі приходять майже всі мешканці територіальної громади.

Як гарна господиня Валентина Іванівна зустрічала гостей з хлібом-сіллю.

Детальніше...
 
28 серпня відбулося засідання колегії райдержадміністрації
30.08.2013

 По питанню «Про виконання програми економічного і соціального розвитку та бюджету Коростишівського району за І півріччя 2013 року» доповів перший заступник голови райдержадміністрації І.В.Джаман.

У своєму виступі Ігор Васильович наголосив на тому, що райдержадміністрація будує свою роботу відповідно до стратегічних напрямів реалізації положень Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів, якими визначено основні завдання по вирішенню найактуальніших економічних проблем, забезпечення соціальної і політичної стабільності, відповідальності за стан справ на місцях. Також розповів присутнім про позитивні тенденції, що намітились у соціально-економічному розвитку району.

Детальніше...
 
Фахівці із соціальної роботи – підсумки роботи за рік
27.08.2013

 Для надання соціальних послуг та забезпечення державної підтримки сімей та осіб, які опинились у складних життєвих обставинах, у Коростишівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді введено 10 посад фахівців із соціальної роботи по роботі з сім’ями, дітьми та молоддю в Городській, Козіївській, Квітневій, Торчинській, Камянобрідській, Студеницькій, Харитонівській, Кмитівській, Кропивнянській, Щигліївській, Гуменницькій, Більковецькій, Стрижівській, Садівській, Минійківській, Слобідській, Шаворостівській  сільських радах та працює філія районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у с. Старосільцях.

Детальніше...
 
22-й День народження нашої держави
27.08.2013

 Цьогорічні заходи, присвячені 22-й річниці незалежності України, розпочалися участю делегації району в урочистостях, що проходили 22 серпня у приміщенні Житомирського обласного академічного музично-драматичному театру ім. І. Кочерги.

Губернатор області С.М.Рижук привітав усіх присутніх зі святом та відзначив, що на рівні державних та місцевих органів влади робиться все можливе, аби українці мали гідне життя, а також окреслив найважливіші значущі позитивні зміни, що відбуваються в області.

Детальніше...
 
СЛІД ПАМ’ЯТАТИ: Кожен акт підпалу – це ЗЛОЧИН ПРОТИ ПРИРОДИ!
27.08.2013

 Останніми роками спалювання сухої трави, рослинних і поживних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Кожен акт підпалу – це  злочин проти неміцного світу природи. Головна небезпека полягає в провокуванні лісових пожеж і руйнуванні природних біоценозів.

Пожежі – одне з найголовніших джерел викидів вуглекислого газу в атмосферу, пов’язаних з господарською діяльністю людини. При частих пожежах згорає не тільки суха трава, а й накопичена в грунті органіка і відповідно збільшується кількість викидів вуглекислого газу. Отже, посилюється, так званий, «парниковий ефект», який призводить до несприятливих змін і коливань клімату на планеті. У результаті випалювання сухої трави збіднюється видовий склад рослинності і тваринного світу. Скрізь, де пройшли пали, не буде вже колишнього різнотрав’я, бур’яни захоплять звільнену територію.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 Наступна > Кінець >>

Всього 2501 - 2510 з 3022

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.