Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Повідомлення про оприлюднення проекту документу
14.03.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Детальніше...
 
Про підвищення пенсій з 1 березня 2019 року
14.03.2019

 На виконання частини 2 ст.42 Закону України Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», з 1 березня поточного року органами Пенсійного фонду України в області проведено перерахунок шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.

Показник середньої заробітної плати, який застосовується для перерахунку пенсій, збільшується на коефіцієнт, що відповідає 50%показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50% показника зростання середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, за попередній рік.

Детальніше...
 
Дорогі захисники!
14.03.2019

 14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. У відповідальний час для держави, народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх Героїв. Діти народу, українські воїни, для них захист рідної землі – найвища честь, покликання, обов’язок.

Детальніше...
 
Голова РДА Вячеслав Поліщук спілкувався сьогодні із жителями Шахворостівської сільської ради
13.03.2019

 Сьогодні відбулася чергова зустріч очільника району із жителями Шахворостівської сільської ради. Разом з Поліщуком В.І. на зустріч з громадою завітали перший заступник голови райдержадміністрації Соломикін В.В., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Грищук О.А., начальник Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області Матвійчук В.С., начальник відділу освіти райдержадміністрації Пархалевич І.І. та заступник головного лікаря КНП «Центр ПМСД» Шемчук С.С.

Детальніше...
 
Повідомлення про оприлюднення проекту документу
13.03.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Детальніше...
 
Лейкоз великої рогатої худоби
13.03.2019

 Лейкоз великої рогатої худоби (leukaemia in cattle) хронічна інфекційна хвороба пухлинної природи, основний причиною якої злоякісне розростання клітин кровотворних органів з порушенням їх дозрівання, в результаті чого проходить дифузна інфільтрація органів цими клітинами або з'являються пухлини. Лікування хворих на лейкоз тварин не проводять, їх піддають вимушеному забою. Вірус виділяється з тіла тварини і з кров’ю (може передаватися через укуси комах), і з молоком, і зі слиною, і з іншими екскретами, що містять білі кров’яні тільця – лімфоцити. Зараження відбувається при спільному випасанні, утриманні здорових і хворих тварин.

Детальніше...
 
Українців має ставати більше – Президент про допомогу багатодітним родинам
13.03.2019

 Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Чернігівської області наголосив, що одним із пріоритетів розвитку держави має бути подолання бідності. «Ми не повинні забувати, що не лише Путін створює перешкоди на нашому шляху до успішної, заможної, європейської України. У нас є ще один ворог, не менш небезпечний ніж Путін. Ім’я цього ворога  – це бідність. Ми дуже добре знаємо, що багато людей у нас живуть дуже бідно», - зазначив Глава держави.

«Подолання бідності – це є точно невідкладне, життєво важливе завдання. Це надзвичайно важливий фронт. Ми мусимо це зробити не тільки заради бідних, але й заради всіх без винятку українців. Адже бідність – це загальнонаціональне приниження. Бідність – це психологічна травма для всього суспільства, гальмо в розвитку всієї держави», - також зазначив Петро Порошенко.

Детальніше...
 
Монетизація субсидій розпочалася вчасно і проходить планово
13.03.2019

 Розпочата з початку березня масштабна кампанія з монетизації субсидій на оплату житлово-комунальних послуг проходить планово і без збоїв. Як свідчать дані державного банку "Ощадбанк", з 12 березня почались виплати монетизованих субсидій через мережу банку. Зокрема, в перший день виплат через систему платежів "Швидка копійка" виплачено субсидій на суму 19,4 млн грн, які були оформлені 11172 переказами. На карти зараховано 204 224 перекази на суму 333,4 млн грн. Кампанія триває.

Довідково 

Детальніше...
 
Прем’єр-міністр: Уряд запроваджує нові механізми підтримки сімей з дітьми
13.03.2019

 Уряд України вважає одним із стратегічних напрямків діяльності підтримку сімей з дітьми та збільшення народжуваності в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. В рамках засідання міністри проаналізували вже існуючі програми – «Пакунок малюка» та «Муніципальна няня», а також обговорили низку нових ініціатив, направлених на підтримку сімей, де виховують трьох та більше дітей. Так, за прогнозом Міністерства соціальної політики, цього року буде видано понад 310 тис. «Пакунків малюка», зростатиме й кількість заяв батьків на послуги «Муніципальної няні».

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук провів зустріч із жителями с.Козіївка
12.03.2019

 12 березня голова райдержадміністрації Поліщук В.І. провів зустріч із жителями Козіївської сільської ради.

«У період значних змін у різних сферах нашого життя – вкрай необхідні такі зустрічі, аби якомога детальніше роз’яснити всім жителям громади про нововведення», - зауважив очільник району.

Разом з Поліщуком В.І. в зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Соломикін В.В., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Грищук О.А., начальник Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області Матвійчук В.С., начальник відділу освіти райдержадміністрації Пархалевич І.І. та заступник головного лікаря КНП «Центр ПМСД» Шемчук С.С.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 21 - 30 з 3022

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.